Kedy ste otehotneli po potratoch?

26. aug 2021

Dobrý deň... Mam 21r. dva potraty za sebou jeden pred dvoma rokmi v 10tt príčina nezistena.. A druhy pred 10 mesiacmi V 21tt zápal a následný odtok pl vody (nutná bola kyretaz kvôli placente) Chcem sa spýtať od vtedy mam opakovane zápaly alebo mykozu, candida a pod.. Je tu nejaká žienka ktorá je na tom podobne a podarilo sa jej otehotnieť a všetko bolo ďalší krát ok?

natalia1997
26. aug 2021

2016 som prišla o bábätko v 7 týždni 🙏 spontánny potrat.. od vtedy sa snažíme a stále Nic.. neviem čím to môže byť.. či mi niečo čistením neposkldili. Ale veľa šťastia

jaja8_9
26. aug 2021

Ja mam tiež 2 potraty za sebou neznámej príčiny, išli sme na IVF výsledok zatiaľ ešte nevieme 🙂 čakáme
Daj si spraviť všetky vyšetrenia od hematologie, genetiky, hormonálneho profilu aj reprodukčnu imunológiu, je to taky základ ale veľa to napovie

ivangeline
26. aug 2021

Mala som za sebou 2 potraty. Potom hned po prvom cykle som ostala tehotna a teraz cakam 3babo. ;) A mavala som problem s mykozou ale to akosi preslo..po prvom tehotenstve uplne..

zefyra
26. aug 2021

Ja mam po 3 potratoch ešte tri zdravé deti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre