Po koľkých mesiacoch po potrate ste otehotneli?

vivien391
10. jan 2017

Pocula som, ze po potrate mozes este najskor otehotniet. Zaujmalo by ma po kolkych mesiacoch sa vam podarilo otehotniet a po kolkych by sa az malo...Doktorka mi povedala, ze najskor po 1/2 roku.

sibalka21
10. jan 2017

po polroku

adrika88
10. jan 2017

@vivien391 ahoj...mne pred 2 rokmi povedala jedna dr ze po pol roku a druha (vek okolo 60) ze az 3/4 co sa mi zda uz vela..kamaratkam teraz radia dr.minimalne 3 mesiace pockat..ja som otehotnela po pol roku..snazit sme sa zacali po 5 mesiacoch

veronikaaa444
10. jan 2017

Kamaratky,ktore chceli otehotniet prirodzenou cestou mi hovorili po pol roku.ja som absolvovala asis.reprodukciu a tam mi vraveli,ze ked to nevide na 1x,tak po 3mesiacoch.

cokolito
10. jan 2017

No mne doktor v nemocnici povedal ze sa mozeme pokusat hned po prvej MS a moja doktorka zas povedala,ze mam pockat a ked tak tak az po 4 MS. Takze s priatelom cakame az do marca (potratila som 25.11.2016).

petrika555
10. jan 2017

V nemocke tvrdia po polroku my sme sa nebranili lebo druha vec je ze ak je stena maternice zahojena a ma sa kde vajicko uchytit tak sa uchyti aj skor a po 3mesiacoch sme sa dockali😊

nastasyk
10. jan 2017

Mne dvaja lekari pivedali, ze sa.mozem snazit pi prvej MS.

petrika555
10. jan 2017

A odporucam pit caj s alchemilky je zazracna😉

poohie
10. jan 2017

@vivien391 kazdy lekar hovori inak. vacsina 3 alebo 6 mesiacov, ale mnohi tvrdia, ze je ok otehotniet aj po prvej ms. asi skor ti mladsi maju tento nazor. tazko povedat, ako to je naozaj. nam sa neplanovane podarilo po cca 6 tyzdnoch teda po prvej ms a vsetko dopadlo uplne super, syncek ma 16 mes. a je zdravy, v tehotenstve neboli ziadne problemy, ani teda dr, ktora mi kazala pockat 6 mesiacov, to nijako neriesila 🙂
prajem vam, nech sa cim skor mozete tesit zo ziveho a zdraveho dietatka! 😉

ludkka0407
10. jan 2017

@vivien391 moj lekar tiez odporucal az po pol roku,ale podla mna je to velmi individualne a tiez aj podla tyzdna tehotenstva.ja som prveho anjelika potratila v 16tom tyzdni bez zjavnej priciny a otehotnela som az po roku a dvoch mesiacoch a kazdu chvilku budem rodit,takze nas druhy pokus sa vydaril☺
Prajem uspesne tehulkovanie a coskoru radost zo zdraveho babatka

leamax
10. jan 2017

@vivien391 mne dr.po poslednom potrate zahlasil,ze mame pockat 2 roky.ha-ha,to tak urcite zastavi zenu tuziacu po babatku😀 cca 5 mesiacov po tom som otehotnela🙂ale netvrdim,ze tehotenstvo bolo bezproblemove.ale ja napriklad som vraj bola pocata 1 mesiac po potrate a mamina mala uplne bezproblemove,pohodove tehotenstvo.je to velmi individualne.vseobecne sa odporuca pockat taku dobu,kolko trvalo tehotenstvo do potratu.a ty najlepsie vies,kedy si uz psychicky na to pripravena.ak je maternica uz ok,otehotnies.ak este neni pripravena,tak to moze byt neskor.
Drzim prsty,nech to coskoro vyjde a vsetko dobre dopadne🙂

budulinka
10. jan 2017

bola som na kontrole asi 2 mesiace po potrate, tj stihla som jednu menstruaciu. dr povedala, ze sa od dalsieho cyklu mozeme snazit. o 2 tyzdne som u nej uz bola na potvrdenie tehotenstva 🙂 bola som tehotna uz na tej kontrole, ale pretoze to nehladala, nic nenasla 🙂 povedala, ze je vsetko ok, nie je dovod byt nejako extra obozretny. brala som hormony na udrzanie tehu, pretoze som si presla tym potratom, inak nic navyse.
odporucanie, kedy otehotniet je individualne, podla veku, stupna tehotenstva, zdravotneho stavu...
a dr tiez hovorila, ze po kyretazi je maternica ako preorane pole, ze sa vela zenam podari ovela rychlejsie otehotniet.

miroslava2207
10. jan 2017

v nemocnici mi povedali,ze po pol roku,môj dr po 3 mesiacoch...prvá ms po potrate bola po.6 týždňoch a hneď som otehotnela,tehotenstvo ok.

jarus828
10. jan 2017

V nemocnici vraveli po pol roku jedna doktorka ,dalsia tolko mesiacov kolko som bola tehotna. Ja som koncom 7 mesiaca musela rodit lebo babetku prestalo byt srdiecko oni to oficialne volaju potrat ale zena si to musi odrodit.otehotnela som po 4 mesiacoch a dcerka uz ma 1,5 roka a je zdrava a krasna aj ked uz ma liekmi dopovali s kazdej strany lebo nevedeli preco nam syncek zomrel....takze zalezi od psychyky od vas ako a kedy sa nato citite...

shia
10. jan 2017

v nemocnci mi vraveli, ze po spontannom potrate (ja v 8tt bez kyretu) 3 cykly pockat, po kyretazi pol roka...pockali sme tie tri cykly a potom hned otehotnela 🙂 Kamoska necakala vobecm a hend prvy mesiac otehotnela, tiez po spontannom, ale ja by som radsej min. tie tri cykly pockala,ale zalezi, v ktorom tt si potratila a ci bol prirodzeny potrat alebo kyretaz, prip ine komplikacie alebo dovod potratu...

googlinqa
10. jan 2017

Jeden lekár hovorí pol rok druhý rok... Ja si osobne myslím že keď si v poriadku stačí pol rok

majorosovalucia
10. jan 2017

Ja som mala 2x biochem.tehotenstvo-2007 a 2014 april,nasledne som hned otehotnela v maji.Chvalabohu hned zistili pricinu-hematologicku vrodene mutacie kvi co sposobuju potrat.Bola som pod dozorom a vsetko dopadlo dobre.toto je moj pripad.

terez01
11. jan 2017

Ja po kyrete po 2 cykloch.Dr. povedal,ze nemusim cakat dlhsie.

dezire1000
11. jan 2017

Ja som potratila koncom juna a teraz pred vianocami zase cize neviem...uz ani dalej neskusame

vivien391
autor
12. jan 2017

dezire1000 to mi je luto, a v ktorom tyzdni si bola a nevies, co bola pricina potratu?

vivien391
autor
12. jan 2017

Dakujem dievcata za informacie, ja som sa dnes pytala mojej gynekologycky a ona mi povedala, ze je to po novom 3 mesiace...Brali ste nejake vitaminy ? Dakujem a drzim kazdej palce 🙂

terez01
12. jan 2017

Ja som po potrate zacala uzivat mamavit a dva mesiace pila caj z alchemilky.
Vela stastia vivien391 a nech je dalsie tehotenstvo uspesne 🙂

originaltea
12. jan 2017

ja po dvoch mesiacoch pila som alchemilk.caj a brala kys.listovu 🙂

dezire1000
12. jan 2017

@vivien391 nie nezistilo sa nic.Prve skoro 7tt a teraz nejaky 4tt

yoxinka
12. jan 2017

Pol pol roku.

tuqanqa
12. jan 2017

Na

tuqanqa
12. jan 2017

Na konci apríla v 9 tt MA a koncom augusta som bola znovu tehu.

mariana225
12. jan 2017

4 mesiace 🙂