Pomaly klesajúce hCG

maron264
23. apr 2021

Zdravím, chcem sa opýtať ci ma niekto skúsenosť, minulú stredu hcg vyše 600, v piatok 490,zacala som krvácať, viac než menzes, Dr., že potrat nič nevidela, vyčistené zevraj som, troska krv, ale hcg po týždni 470.kleslo len o 20.co teraz? Pichali vám nejaké injekcie keď tam nič nie je vidno, či? Vdaka

sunshine_18
23. apr 2021

@maron264 nemôže byť mimomaternicove? Osobnú skúsenosť našťastie nemám... A mrzí ma to 🙁

maron264
autor
23. apr 2021

@sunshine_18 to neviem, pozerala aj vaječníky, v piatok videla v maternici 2mm dutinku, ale dnes už nie, tak si myslím, že nemôže byť mimo, keď čosi videla...

sunshine_18
23. apr 2021

@maron264 aha tak to bude asi potrat... Neskúšal nasadiť niečo na udržanie?

maron264
autor
23. apr 2021

@sunshine_18 si zlata, áno je to potrat, urcite, len, to hcg klesá pomaly, malo by rýchlejšie. Preto sa pýtam, či s tým niekto nemá skúsenosť. Ze co sa potom robí, keď som vlastne čistá ale hcg stále ukazuje.

sunshine_18
23. apr 2021

@maron264 aha no tak ono to je individuálne každému klesá rôzne tak ako aj stúpa aj klesa... Niekomu sa drží v tele aj mesiac dva hcg po potrate kým bude úplne na nule a niekomu už za týždeň klesne úplne

julie19
23. apr 2021

@maron264 klesá to veľmi veľmi pomaličky... mne ešte týždeň po krvácaní ukazoval test čiarku takze tiež tam ešte hcg bolo ... a to nebola žiadna ducharska čiarka ale normálna ... ale tiež doktorka už nič nevidela a z krvy klesalo takze neboj, je to ok len ti ide veľmi pomaly dole

maron264
autor
23. apr 2021

@julie19 ďakujem, upokojila si ma lebo najskôr to šlo rýchlo a teraz po týždni len o 20.bojim sa aby sa to niekde neschovavalo a nemusela som ísť niekde na čistenie alebo co. Len mi to je divne, čo by mi čistili, keď nič nevidia.

sonca1511
23. apr 2021

@maron264 ja som potratila v 7tt ale keď že sa to samé vyplavilo tak ma nechali v nemocnici asi 2 dní a dávali mi infúzie aby som nedostala otravu krvi alebo niečo náhodou keď tam niečo zostalo potom ma pustili domov a to bolo všetko teraz po dvoch rokoch čakáme už som v 7 mesiaci a všetko je ok čiže len sa neboj bude ďalšie držim prsteky 🤗🤗

maron264
autor
23. apr 2021

@sonca1511 moja si zlata, mne sa to stalo 3x,tak idem riešiť vyšetrenia, len som vylakana, že prečo po týždni a krvácaní kleslo o 20,ked tam nič nie je. Ci je to v poriadku...

sonca1511
23. apr 2021

@maron264 ale áno je. Keď sa to stalo mne tak tam bola chuderka baba čo sa jej to 4 x za sebou stalo a chvala Bohu sa podarilo a má babo neboj .Niekomu pomalšie ide dole napríklad mne keď otehotniem test ukáže až v 2 a viac mesiaci do vtedy nič test jedna čiarka lekár nič nevidí hcg nízke po krvácaní by som ešte išla raz na ultrazvuk či náhodou niečo neuvidí ak nie tak v pohode 🤗

edinka25
23. apr 2021

Ahoj mne po troch tyzdnich kleslo zo 17 tis na 1200 a ajtak mi spravili kyret kvoli hrubej sliznici ktora ostala..

maron264
autor
24. apr 2021

@sonca1511 áno, objednala ma na pondelok, že to ešte pozrie, ja už nekrvacam nejak moc, len keď si utriem tak čerstvá krv, niečo vravela o injekcií na docistenie. Tak hádam to bude už posledné čo mi zasiahne do maternice a môžeme badať,co sa deje. Nechce už riskovať moja dr a ani ja, lebo cim viac takýchto potratov tým slabšia maternica. Ani by sa mi o tom nesnívalo, jedno dieťatko mam a teraz taka cesta k druhému. Ale verím, že bude 🙏🙏🙏 ďakujem za podporu a tebe gratulujem

maron264
autor
24. apr 2021

@edinka25 joj, to ma mrzí, to už si mala poriadne vysoké, len mne tam už nič nevidí, že v pohode docistena, trocha krvi ešte. Tak neviem co by mi čistili, keď vlastne nič nebolo vidno riadne. Už len ten to žlté teliesko a to, že sa vstrebe. Tak uvidím,co budu robiť ja verím, že už budem mať po tom, už keď sa zmierim s tým, že sa to zas stalo, teraz to nechce riadne vyjsť... Celkom na psychiku celkom,ale ved to chápeš. Neviem, či už máš po tom potrate bábätko, ale ak nie, držím silno palce 👏🙏🙏

sonca1511
24. apr 2021

@maron264 ďakujem pekne neboj bude dobre 🤗🤗

edinka25
24. apr 2021

@maron264 dakujem.tak to drzim palce nech to ide bez kyretu..ano bola som v 8 tt su tomu 2 mesiace..chvalabohu uz mam 6 rocnu dcerku.a chceli by sme druhe babo,tak snad nabuduce to uz vyjde.Vsetko dobre prajem 🙂

maron264
autor
27. apr 2021

@edinka25
@sonca1511
@julie19
@sunshine_18 ahojte dievčatá ja vás len chcem informovať, že bolo to mimomaternicove, zobrali mi vajcovod. Ležím v nemocnici. Zrazu krv v bruchu a vajcovod plný krvi... Takze toto znamená pomalé klesanie... ☹️ Pravdepodobne tam boli dva vajíčka, jedno na maternici to sa odplavilo a druhe schovate.drzte sa 🙏

sunshine_18
27. apr 2021

@maron264 aj som si myslela 🥺je mi to ľúto 🙁... Drz sa skóre uzdravenie ❤️

edinka25
27. apr 2021

@maron264 juj 😏 skore zotavenie,je mi to luto 😕

sonca1511
27. apr 2021

@maron264 😱moja drž sa hlavne ti neboj bude dobre 🤗🤗

miska992
1. máj 2021

@maron264 drz sa. Verim ze nabuduce to uz dopadne dobre❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre