Kŕčok maternice pri snažení sa o bábo

miska0948
16. mar 2019

Ahojte baby, som tak 3-4 dní pred (ne) očakávanou MS. S drahým sme sa snažili tak cca každý 2-3 deň a mám taký vnútorný pocit že by to mohlo vyjsť. Ale teraz k podstate. Kŕčok maternice mám nízko, je ľahko nahmatatelny prstom, je tvrdý a je tak dosť takého kremoveho hlienu. Aký je váš názor na to ? Myslíte že je to fajn ? .. nechcem vás tu zaťažovať takýmito otázkami, snažila som sa čo to prečítať aj na nete ale každý píše inak a som z toho už jeleň 🤦🤷 ďakujem za každú odpoveď 💕

karmela
16. mar 2019

@miska0948 skús spraviť test a budeš vedieť 😊

miska0948
autor
16. mar 2019

@karmela , som ešte len 9 DPO , príde mi to ešte skoro na test .. mám v pláne v pondelok alebo v utorok ak nepríde MS

karmela
16. mar 2019

@miska0948 podľa krčka ti neviem poradiť.Tak už len vydržať a testnut mne vyšiel testik s úplne slabou druhou čiarkou týždeň pred očakávanou ms.Ale každá sme iná.Tak držím palce

miska0948
autor
16. mar 2019

@karmela tak asi si mala skôr ovulaciu 🙂 ja som mala až 17 DC takže ešte aspoň 2 dní počkám a potom testnem 🙂 každopádne aj tak ďakujem 💕

sweetlip
17. mar 2019

@miska0948 ja ked som sa snazila o babo tiez som si kontrolovala krcok a ked som nasla rovnako vsetko ako ty tak som hodila flintu do zita ze nic,ze sa zase nepodarilo.O 2 dni som sa citila ako keby som nala chripku.Spravila test a tam //.Takze za mna tuhy a bizky krcok nemusi znamenat ze nic z toho.

miska0948
autor
17. mar 2019

@sweetlip no práveže ja som sa dočítala že by mal byť tvrdý a nízko v tehotenstve 🙂 a keď je mäkký a ťažko dosiahnuteľný tak ide buď MS alebo plodné dni 🙂

miska0948
autor
17. mar 2019

@sweetlip ale dnes som skúsila test a je negatívny 😥

sweetlip
17. mar 2019

@miska0948 tak si skus kupit krvny test.Mozno aj tehu si,ale asi sa to nevyvija ok a hcg nestupa.

miska0948
autor
17. mar 2019

@sweetlip myslím že to nebude tým .. práve som prišla na to, že som si zle zaznamenala teplotu lebo som si preklikla číslo, a tým pádom som dnes len 5 DPO .. nedávno som na to prišla že nejak mi to nesedí že jeden deň som určite mala nižšiu teplotu a už som prišla na to aj ktorý .. sranda že až teraz 🤦 mohla som ušetriť test 😂 ale aj tak, už neverím na zázraky :(

deniskav
19. mar 2019

@miska0948 ahoj miska vedela by si si predstavit ze by si sa zacala spravat akoby si uz bola tehotna, ze by si zacala dakovat vesmiru za zazrak, za babo ze uz ho mas. Viem ze to znie divne a urcite tazko, ale prave vdacnost je tym co meni zazraky v realitu. Predstav si ze od Teba niekto nieco chce a bud to chce tak ze ti furt vola a pozera na hodinky kedy to uz bude a nesutale ti dava najavo ze uz je neskoro alebo pride za tebou laskavo a v pohode, povie ti ze ti dakuje za tvoju pracu, ze vsetko urcite skvelo zvladnes, ze to chce teraz - tento rok, ale ked to stihnes o dva dni/mesiace je to tiez v poroadku, pre koho to urobis radsej a lepsie? Vidis v tom svoj pristup? To co nahaname uteka, ty musis to babatko nechat k sebe prijst s laskou a viem ze je to tazke zvlast po dlhsom snazeni, ale to najviac pomaha uvolnenie a laska 💝

sweetlip
20. mar 2019

@miska0948 ahoj tak co nejaka zmena?

miska0948
autor
20. mar 2019

@sweetlip nie stále je nízko a tvrdý, včera mala byť MS a nič zatiaľ

sweetlip
20. mar 2019

@miska0948 podla mna uz ju ani nedostanes.Veeeelmi ti drzim palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre