Mám 35 rokov a nedarí sa nám. Poradíte kam na vyšetrenie?

sisi35
9. sep 2011

mám 35r a vyše roka sa snažíme s priatelom mat babatko no neuspešne,naozaj velmi inteznivne ☹ pred 16rokmi som bola na interupcii zo zdrav.dovodov,zdravotne problemy teraz vážne nemám,menštruáciu mám pravidelne u gynekologa vraj všetko v poriadku,priatel bol pred časom tiež a je ok ma 37rokov,som už zúfala,ak môžte dajte mi nejaké rady...dakujem
Sisa

lucia.kl
9. sep 2011

najlepšie navštíviť centrum asistovanej reprodukcie... tam urobia všetky potrebné vyšetrenia a povedia čo je pre vás najlepšie...

annaopialova
2. nov 2011

ahoj za ruzomberkom su kupele pre zenske veci

ajca123
2. nov 2011

Ahoj aj moja sesternica nevedela otehotnet :( cez dva roky... A vzdy sa milovala so svojim muzom pocas ovulky.
A jedneho dna isli spolu na prechadzku a v lese sa milovali a to mala tesne pred mrskou.
A v tedy ona otehotnela 🙂 a ked to hovorila sovoji lekarke tak jej povedala ze to je normalne lebo cim je zena starsi tim sa jej posunuje ovulka.... A moja sesternica ma 34rockov...
A my s muzom sme prveho syna pocali pocas ovulky,druheho tiez tesne pred mrskou a teraz tretieho co cakame sme pocali 9dni po mrske 🙂
A tvoj drahy je v poriadku???

melonik7
2. nov 2011

skús GYN-FIV (majú aj ofic. stránku), veľa šťastia..

nelicefo
2. nov 2011

Skus centra reprodukovanej asistencie.
Napr. Iscare, Gyn-fiv
Vela stastia! 😉

lauricka
2. nov 2011

jasne, nejake centrum asistovanej reprodukcie, ale teda co najskor, vek a cas je neuprosny. Vela stastia!

kaselka
2. nov 2011

Nám s mužom pomohla akupunktúra. Museli sme ju absolvovať obaja. Snažili sme sa skoro 4 roky a nič.... Všetky vyšetrenia vrátane spermiogramu sme mali OK. Môj lekár ma už chcel odporučiť na nejaké centrum reprodukovanej asistencie. A zrazu po zhruba 20 - tich sedeniach som otehotnela úplne prirodzene. Malá má vyše 15 mesiacov 🙂 Tak ja každému odporúčam akupunktúru, no určite by to mal byť lekár, ktorý sa tomu venuje už dlhšie a je znalý problematiky. Viem, že ten náš má už viacero vďačných párov a dokonca aj takých, ktorí mali nejaký zdravotný problém. Ak by si chcela vedieť viac napíš. Rada pomôžem, viem aké to je. Ale určite nezúfaj, vždy treba veriť a myslieť pozitívne i keď je to občas ťažké...

mandragora22
2. nov 2011

urcite by som sa obratila na nejake centrum asistovanej reprodukcie, ako ti tu uz baby spomenuli. teda oni spominaju centra reprodukovanej asistencie, ale to mi znie strasne smiesne 🙂 🙂 🙂 mne tiez pred casom pomohli a pritom sme mali drobny problem obaja, aj ja, aj partner. nastastie to slo "kratsou" cestou a nemusela som podstupit umele oplodnenie, ale fakt je, ze jedine tam ta poriadne vysetria a mozno zistia aj pricinu, ze preco sa to takto deje-nedeje 😉 to mas uz najvyssi cas, aby si sa na take centrum obratila, lebo niekedy sa "chybicka" hlada a lieci aj rok-dva, nam chvalabohu stacili 4 mesiace liecby a zadarilo sa. ale tiez mi predtym gynekologovia tvrdili (mala som ich dovtedy tak 5-6) a kazdy tvrdil, ze je vsetko v poriadku, aj partner bol vysetreny, tiez bol OK a kde nic, tu nic. az v centre mi zistili pricinu - aj partnerovi, preliecili sme sa a zadarilo sa. skuste to tam 😉 ja konkretne som navstevovala helios v martine 😉

rearo
3. dec 2014

Ahoj pomôže mi niekto mám skoro 39r.muž ma 30 bolí sme mojim dr.odporuceni na inseminaciu ináč sme obaja zdraví ja mám jedno dieťa muž este nie.pred rokmi som bola na konzult.u dr.valka povedal mi že inseminacia je slabá že nepomôže aj ked som zdravá...možno mám už vysoký vek no veľmi túžime po dieťati,prosím niekoho kto inseminaciu úspešne absolvoval aby mi napísal pár riadkov veľmi pekné ďakujem,dodá mi to nádej ísť tam...ináč nedufam že by to mohlo dobre dopadnúť...vopred ďakujem Rea.

matarka
3. dec 2014

Ahoj, neviem, ci je Tvoja otazka este aktualna, ale tak poradim z vlastnej skusenosti. Ja som podla lekara tiez zdrava - nikdy som nemala ziadne problemy, vsetky vysetrenia boli vzdy ok. Ale nie vsetky problemy odhali bezne vysetrenie, takze mi gynekolog vzhladom na vek (33) urobil folikulometriu a podobne vysetrenia a zistil mensi problem s hormonmi, ktory sa dal vyriesit a v podstate jednoducha liecba viedla k vysledku velmi rychlo. Nie vzdy ide o zavazny problem, niekedy "staci" blbe nacasovanie styku/posunuta ovulacia, nizsi progesteron, atd. Takze moja rada - najprv sa porozpravaj so svojim gynekologom, ak je naozaj odbornik (a clovek na spravnom mieste), nezanedba fakt, ze mas 30+a urobi Ti potrebne vysetrenia bez toho, aby si musela ist do CAR-u. Moj muz bol v CAR-e na spermiogram, aby sa vylucil problem u neho - to na zaciatok tiez odporucam. Do CAR-u by som urcite sla, keby som mala pocit, ze ma moj gynekolog nijako neriesi.

ina14
30. mar 2015

Dobry Vecer Chcela By Som Sa Opitat že či ste už bola niektora v kosiciach pri panovi gyn.. hermanovi chcela by dom vediet ze ake visetrenie vam robil lebo ja som tam uz bola dvakrat ale este mam ist naspet lebo mam problem z menstruaciov a chcela by som otehotniet mam 22 rokov ci ste mala už niektora z tym problem dakujem za každu odpoved 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre