Snažíme sa viac ako rok, ale nedarí sa nám

22. feb 2021

Ah už som zúfalá dievcata.
Snažíme sa už vyše roka a nejako sa nedarí.
Posledná menstruacia bola 4.-8.2. Cyklus mám pravidelný. Menstruacia prvý deň veľmi bolestivá. U gynekológa som bola. Všetko v poriadku. Manžel je tiež Ok.
Som zúfalá. Už mám taký chaos, že pomaly neviem kedy sa mám snažiť.

nikpa
22. feb 2021

Skúšala si ovulačne testy?

autor
22. feb 2021

@nikpa áno, nepomohlo

veronikaszabova
22. feb 2021

Folikulometria?

autor
22. feb 2021

@veronikaszabova to všetko som preberala s gynekológom. Všetky vyšetrenia Ok.

veronikaszabova
22. feb 2021

Chodila si na folikulometriu pravidelne?

autor
22. feb 2021

@veronikaszabova áno. Veď toto, že aj vyšetrenia som pochodila, držím sa, čo povie lekár a akosi nič

veronikaszabova
22. feb 2021

Tak ked ty si OK, aj muz, tak musis len cakat.
Pripadne by neuskodila konzultacia v reprodukcnom centre

autor
22. feb 2021

@veronikaszabova Dakujem za radu, skúsim to, keď to najbližšie nevyde

claudi2011
22. feb 2021

Som na tom tak isto až na to ze už nás sú to už dva roky. Po roku a pol to vyšlo a bohužiaľ po týždni radosti to skončilo 😭 už som nešťastná. Snažím sa na to nemyslieť ale je to ťažké.

autor
22. feb 2021

@claudi2011 držím palce, aby sa Vám podarilo čo najskôr. Budem na teba myslieť 🍀

martinaju
22. feb 2021

Partner spermiogram, ty hormonalny profil (predpokald že máš hotový, keď si chodila už na folikulometriu) a skontorlovať priechodnosť vajicovodov pokiaľ je spermiogram ok.
Ak bude aj to ok tak reproimunologia, hematologia, genetika. Problém môže byť hoci kde aj nikde. Držím palce aby sa čo najskôr podarilo

evka258
22. feb 2021

Alebo možno až tak netlacit na pílu. Psychika robí veľa. Skús možno teraz zvoľniť, povedz si, že je tu Corona, ktovie čo všetko hrozí tehotným aj bábätku, skús to na chvíľu odložiť a nemyslieť na to.

claudi2011
22. feb 2021

Ďakujem podobne❤️

autor
22. feb 2021

@claudi2011 Dakujem ❤️🌹

zuzanamatova123
22. feb 2021

Dobrý rada Vám pomôžem kľudne spíšte ip

mariska1989
22. feb 2021

Maternicu nemáš náhodou obrátenu . Treba skúsiť aj zo zadu😁 poprípade si dať počas ovu pohár vínka červeného .. niekedy treba kľud a čistá hlava

zazrakysadeju
22. feb 2021

napíšte mi prosím súkromnú správu

any_soj
22. feb 2021

Skúste NaPro technológiu... Menej invazívne, neporovnateľne lacnejšie a porovnateľné úspešné ako centra asistovanej reprodukcie. Hlavne sa snažia riešiť problém, nie zarobit. Stránka plodar.sk

petkasaurus
24. feb 2021

Ahoj, aj ti dal gynekolog po ovulke duphaston alebo uterogestan? Mne to dala doktorka hned, este pred krvným vysetrenim..

christinka1
1. mar 2021

Mne pomohla až endokrinologička... Tiež sa mi nedarilo otehotnieť... Ale zas mne zistila PCO