Neviem rozoznat ci islo o ovu alebo...

zubna_kefka25
6. júl 2021

Zdravim baby,
rok sa snazime o mimco. Ovu netestujem, spuntickujeme sa casto, viem si odpozorovat aj plodny hlien ked pride, ale...☝
Vacsinou mavam plodny hlien niekedy na 16 dc, niekedy 18dc, niekedy 20dc....Uz 3 dni mam take bolesti v podbrusku ako pri ovu a vcera vecer sme po dlhsej dobe skocili na to, no a dnes neviem ci mi prisla ovu alebo to boli zvysky ejakulatu - proste mazlave natahovacie s malou primesou krvi, ako pri plodnom hliene. Kedze sme doteraz mavali pravidelny sex, nuz ale mesiac a pol teraz nie (muz zacal pracovat v zahranici a zajtra odchadza zase, mohlo sa jednat o ovulku alebo to bol ten zvysok ejakulatu? Nezazila som nikdy take po sexe zeby som sa utrela a pri utreti na wc sa smykal toaletny papier - len pocas ovu, tak neviem. Je mozne ze to ovu nemusela byt ale kedze sme dlho abstinovali zo sexom a vcera to napeckoval tak to budu zvysky spermii? Kedze sme predtym mali naozaj pravidelny sex tak som to nezazila. Prosim blbe komenty nepotrebujem, len nezazila som to este taketo. Dakujem

zubna_kefka25
autor
6. júl 2021

zabudla som dopisat ze som 13 dc*

solange7
6. júl 2021

@zubna_kefka25 "spuntickujeme sa" to si myslela pohlavný styk?

katkamatka7
6. júl 2021

@zubna_kefka25 Po dlhšom čase bez sexu sa vytvorilo viac sekrétu zo vzrušenia. V kombinácii s plodným hlienom prípadne aj so zvyškom ejakulátu to postupne vytieklo.

frota3
6. júl 2021

@zubna_kefka25 ked ste nemali dlhsie pohlavny styk, tak je mozne, ze mal viac spermii a preto si mala ten pocit, ze mas toho viac a ze aj pri utreti si si nasla toho viac.

zubna_kefka25
autor
6. júl 2021

@solange7 no hej, tak som to pomenovala 😉

zubna_kefka25
autor
6. júl 2021

dakujem pekne za odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre