Otehotnenie po prvej menštruácii po potrate

nikolabulkova
4. okt 2014

Dievcata prosim vas ked som prvy krat otehotnela na prvyraz ale po 6tyzdnoch prisiel potrat mala som po 4tyzdnoch normalne menstruaciu je pravdepodobnost ze teraz otehotniem ked sa pokusime?Lebo mam plodne dni hned po menstruacii ale mam uplne nepravidelny cyklus:(

emilia25
27. okt 2014

@monicka9 no u nas su povolene veru max. 3 cisarske.alebo bohvie ako to riesia ked zena chce aj ten 4 cisarsky.ja toto veru nepoznam ja som rodila pri vsetkych normalne za par hodin boli vonku.pri 3 som si este aj pospala a prisli dve riadne bolesti a sli sme tlacit.a o 5 rano som bola na prst ako ked som dosla o 12 v noci.sestricka cosi porobila a o 5.25 bol uz mali na svete.

monulatrubka
27. okt 2014

@monicka9 jeej,dakujem to si ma potesila a drzkam vam palce,nech sa co najskor rozrastiete a mi sa veru budeme snazilkovat 🙂

monicka9
27. okt 2014

@emilia25 no ved sa uvidí... Na forach som nasla zeny co maju za sebou 3-4 cisarske no nie je to sranda veru mat tolko krat jazvu na maternici😣 to ukaze cas čo bude ... No budem rada ked sa nam tretie babatko podari a budem mat zdrave tehotenstvo😊uz tužim kocikovat s mojimi dvoma dcerkami😊teraz som happy ze mi nabehol pekne ukazkovo menzes po 5 tyzdnoch po potrate no snazilkovanie nechame po vysetreniach😊 okolo vianoc nam to hadam vyjde😜🎄🎅🎁

monicka9
27. okt 2014

@monulatrubka ano netreba sa vzdavat😊pekne krasne snazilkujte😊 drziiim palceky nech vam to pekne rychlo vyjde😊😊😊

emilia25
27. okt 2014

@monicka9 vide to a na vianoce sa deju zazraky uvidis. 🙂

monicka9
27. okt 2014

@emilia25 ved toto že vianoce byvajú kuzelné😂👍😜

emilia25
27. okt 2014

@monicka9 veru tak.zazracny cas 🙂

akire555
7. apr 2022

Ahojte dievčatá som po potrate 2 týždne. Menštruáciu som ešte nedostala. Chcem sa spýtať koľko je potrebné čakať aby sme sa s priateľom snažili o ďalšie bábo. Niekto vraví 3 mesiace niekto pol roka počkať počula som už aj rok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre