Otehotnenie pred menštruáciou?

domka3_3_3
14. apr 2011

Ahojte, chcem sa spýtať, stalo sa nejakej žene, že otehotnela 10 dní pred menštruáciou?
Cyklus som mávala pravidelný kým som nepotratila /november/. Odvtedy sa mi zmenil na nepravidelný.

hori
14. apr 2011

stalo sa... teda neviem presne, kolko dni pred menstruaciou to bolo, kedze uz ziadna dalsia nedorazila, ale ak myslis 18. - 20. den cyklu, tak ano... ja som ale vzdy cykly mala nepravidelne...

lubik78
14. apr 2011

u mna nie 10 ,ale 1 den pred menstruaciou 😉

duracelka
1. máj 2011

ahoj, ja som s dcerkou otehotnela az 29 den cyklu....teda vlastne v den , ked som uz mala mat menstruaciu..a viem to presne, lebo som si merala BT.. 😉

sonkapalka
3. máj 2011

Ahoj, pridavam sa... rovnako som otehotnela 1den pred menstruaciou. A cyklus som mavala pravidelny. Uz aj lekari na mna pozeraju, ako je to mozne 😀

vierka0
3. máj 2011

jasne ze mozes otehoteniet 10dni pred menstruaciou, ale to by znamenalo, ze mas kratku lutealnu fazu..ked ti niekto povie, ze otehotnel den pred ms, znamena to, ze ovulacia sa posunula a v case ked mala mat menstruaciu, mala este len ovulaciu. Min. lutealna faza (od ovulacie po menstruaciu) by mala byt 12 a viac dni.

kvetinqa
3. máj 2011

ja som otehotnela cca tyzden pred menstruaciou

maculienka123
3. máj 2011

ja som nemala dva mesiace menstruaciu,vzdy som mala nepravidelne a otehotnela som az v tom tretom mesiaci,takze doktor doteraz nechape ako som otehotnela.no vsetko je mozne.