Po koľkých dňoch je najlepšie robiť tehotenský test?

gracie
20. okt 2010

Dobry den,chcem sa len opytat.......Bolestive prsniky uz skoro treti den,niekedy slabsia inokedy silnejsia bolest v podbrusku......Zeby priznaky?Nechcem si nahovarat.....Po kolkych dnoch je najlepsie urobit si testik? 😖

markiza
20. okt 2010

ja osobne by som test skor ako v prvy den meskania ms nerobila.
vela stastia!

gumkacka1
20. okt 2010

no mozu to byt priznaky tehotenstva. Test je najlepsie si urobit po prvom dni meskania menstruacie. Ja este pred tym, ako som zistila, ze som tehotna, som mala take bolesti, ako ked som mala dostat menstruaciu. A ked stale nechodila, tak som si spravila test a boli tam dve ciarky 🙂 😉

danulicek
20. okt 2010

skus preluskat aspon par stran tejto temy: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/priznaky/
a tiez si myslim, ze skor ako 1. den meskania je zbytocny, i ked citlive testy ukazali aj o par dni skor 😉 ale je to indi vindi, takze na to by som sa nespoliehala zatial...

bellugia
21. okt 2010

Tieto bolesti a citlivosť sa môžu dostaviť v určitom období medzi menštruáciou (u mňa to bolo počas ovulácie). Skôr sa zamysli, či je reálna možnosť, aby si bola tehotná - mohlo k tomu dôjsť? 🙂 A potom - ak ti to bude meškať, vyčkaj vyše týždňa a tak si urob test...

jankajanka
22. okt 2010

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať na nasledovné: Som 15 DC a mám už 3 deň bolesti vaječníkov.Sú také, že ich cítim aj keď chodím alebo keď si sadám. BT si nemeriam pravidelne, ale od 12 DC do dnes teda 15 DC mám stále rovnakú a to cca 36,87 alebo 36,84.Je to tak na striedačku.Neviem či došlo k ovu, keďže som nemerala každý deň.Inokedy mi po ovu stúpa dosť viditeľne už na druhý deň a teraz sa drží rovnako.Inak ovu mávam tak cca 11-12 DC.
Nemáte niektorá skúsenosť s niečím podobným? Ďakujem

nike8
22. okt 2010

Ahoj jankajanka,kedze si 15DC povedala by som ze ide o ovulku ale ak si ju mala 11-12DC tak to moze byt aj tehu priznaky a vajicko sa zacina uhniezdovat.BT si nemeriam tak s tym ti nepomozem.🙂)))))

marikac
22. okt 2010

mne test tehu ukazal uz 11 dni po ovulacii....(10tka citlivost)takze ak by si nebola velmi trpezliva, mozno ti uz ukaze...a nemam ziadne bolesti prs,ani nicoho..... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre