Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

monika2712
12. nov 2011

@asemilka no tak treba ist opat do postele 😉 ja som vcera zaspala pred telkou, cakala som na rozhodnutie x factora a prespala som to.. manzel ma zobudil asi o polnoci to uz opakovali cs ma talent, tak ani nevime kto vypadol z factora... vstali sme pred osmou tak nejak automaticky ale este som nejaka ospala..

hej hej, jozo spava vseljak, vzdy sa na nom smejem lebo co on dava jake polohy... 😀 😀 😀 najnovsie mu je asi maly pelich tak spi s polkou trupu na parketach a zadkom v pelichu.

orchis
12. nov 2011

@monika2712 tak viidm, ze si na tom podobne ako som bola ja tento cyklus 🙂 tiez som to nevedela vysvetlit ze preco, ale citila som, ze to nevyslo 😉 potom je clovek aspon kludnejsi no a ak to nakoniec vyjde tak sa prijemne prekvapi 😉 ale ten moj pocit bol spravny a dnes som uz 2DC 🙂

monika2712
12. nov 2011

@orchis no a neviem ani preco.. vsetko sice krasne casovo vyslo.. ale aj tak mam pocit ze to neni ono... je to sice mozno hlupost,alebo 4dpo nemozem predsa nic citit..ale vnutorny hlas pocit nieco.. nieco mi vravi, ze mam byt vklude, lebo proste nic z toho nebude.. a keby nahodu, tak o to viac sa budem tesit. 😉

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 ja som nasej kupila v ikei taku modru deku. okolo eura to stoji... a tu zboznuje 🙂 do postele uz nejdem... na to som uz moc prebrata...

monika2712
12. nov 2011

@asemilka nas ma svoj pelich a naucil sa tam spavat.. a obcas si vlezie ku nam na gauc ale dlho nevydrz na nomi..

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 nasa spi v pelechu, iba ked je cisto vypraty a vonavy 🙂 inac ho velmi nemusi. a oblubila si tu deku... a momentalne spi vo vrchnaku z puzzlov 🙂

monika2712
12. nov 2011

@asemilka vrchnak z puzzle? no pekne.. tak to jozko zasadne na mekuckych vystlanych povrchoch.. a je mu jedno ci vyprate alebo nie.. je to jeho, nikto iny mu tam nechodi, takze je tam len jeho pach... este to tak aby som mu to prat musela 😀 😀

orchis
12. nov 2011

@asemilka
@monika2712
no nasa cica stale meni miesto, teda kazdych niekolko mesiacov ale najcastejsie na nasej posteli 😎 zvykne aj vo svojom pelisku, ale ked ju tam chyti epilepticky zachvat tak potom min na pol roka tam nevlezie. no ak by sme jej to dovolili tak by najradsej spala v skrini 😀

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 ja som jej ho prala dva krat... a vzdy po stahovani... no ale tu sme uz natrvalo, tak ma smolu liza 😀
@orchis joooooooj... to aj liza lubi... usadi sa tam na nieco makke a je 🙂 a tvari sa ako neviniatko, ked ju odtial vyhaname 😀

monika2712
12. nov 2011

@asemilka
@orchis no nas ma do postele zakaz, kedze chodieva von.. ale ked bol malinky tak tam obcas spal.. som sa musela smiat, ked sme ho raz nevedeli najst, bol cerstvo okupkany, a nasli sme ho zasiteho v perinach... taky tam bol zlaty, len hlavka mu trcala.. vlastne sak mam aj foto ...

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 super momentka🙂 liza teraz spi opreta o mna... len zadok ma na kresle... ja som hladna.... ale nechem ju budit... to je dilema 😀

monika2712
12. nov 2011

@asemilka no my mame vela momentiek... raz ked tu krpec nebude ,budem mat krasne spomienky.. stale ho fotime ked nieco vyvadza..

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 macicky ziju vela rokov, budete mat vela peknych spomienok 🙂

monika2712
12. nov 2011

@asemilka no len nas chodi von.. tak to nikdy nevies.. vravi ze dedinske macky ziju tak 4 roky... sice tu nemame velky premavku aut a on sa aut extremne boji, hned zdrha ked pocuje auto, ale tak aj v lese sa stretava s inymi kocurmi, casto chodi dobity.. tak uvidime kolko sa dozije.

orchis
12. nov 2011

@monika2712 no ja prikrivam postel takou hrubsou prikrivkou prave kvoli nej, postel je vzdy prikryta a ona spi len na nej, aj v noci spi len na tej prikrivke. zoparkrat sa prevdaze pokusila zaliest pod paplon, ale vzdy sme ju prichitili a teraz ju to ani nenapadne 😉 ved aj nasa chodi von a tak tu prikrivku musim menit pomerne casto, ale to mi zase nepride ako velky problem 🙂

monika2712
12. nov 2011

@orchis no my mame spalnu zavretu ked je doma, ale uz sa do postele netlaci. naucil sa.. vela krat tam v noci vliezol, spal mi pri hlave ani som o tom nevedela,alebo pri nohach.. alebo medzi nami dvoma niekde.. ale teraz uz ho to tam nejak nelaka, asi si zvykol ze nemoze.

orchis
12. nov 2011

@monika2712 no moja babka na dedine uz mala vela maciciek a najcastejsie zomierali na nejake choroby. ja som sa tiez o tu nasu bala ale priatel ma prehovoril nech ju pustim von a tak som posledne leto prezila niekedy s nervami v koncoch lebo nasa sa toho roku rozhodla, ze nam bude nosit domov darceky a najcastejsie to boli netopiere, zive 😠 myslela som si, ze ma porazi lebo ja mam panicky strach zo vsetkeho co lieta. tak som zvedava ci v tom bude pokracovat aj na buduci rok 🙄

orchis
12. nov 2011

@monika2712 nasa spi nam pri nohach, nikdy nie na nas alebo medzi nami 😉 to ta nasa nie je az taky maznacik, nema rada ked ju berieme na ruky, drzi si odstup 😀

asemilka
12. nov 2011

juuuuuuuu... chlebik s horcicou a k tomu cabajka... na pitie dzus z ciernych ribezli... mnmkaaaaaaaa 😝 😀

monika2712
12. nov 2011

@orchis jaj tak jozko iba mysi nosieval.. a potom ich vonku na zahrade jedol.. a este krtka susedovi chytil, tak mu bol vdacny, ale uz dlho s nicim neprisiel, tak asi mysi uz zaliezli alebo ich po ceste domov spapa vzdy 😀
inak prave som dostala riadny zasah jeho pazurom do prsta, tak mi to krasne rozrezal a krvaca mi to... to mam za to ze do neho rypem ked spi.. som ho trosku budila a on mi to vratil..

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 nechaj sa prekvapit 🙂 napr. nasa babka mala kocura vyse 10 rokov 🙂
@orchis tak ona sa chcela pochvalit, preto ti to nosila 🙂

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 nezvyknete mu pazuriky strihat?

monika2712
12. nov 2011

@asemilka nie, on si ich brusi vonku na stromoch, ale obcas ich ma dost ostre.. teraz chodi uz menej von ked je zimsie.. za hodku dve uz je doma.. predtym zvykol byt aj 4-5 hodin.

orchis
12. nov 2011

@asemilka ved veru ze sa chvalila, polozila to pred nas a ak sme si to nevsimli sedela pritom a zamnaucala na nas 😀 ked sme si to konecne vsimli, netopiera nechala na mieste pre nas a ona sa pobrala jest svoje krokety 😀 keby aspon nosila nejake susedove sliepky 😀 takto by nas jedalnicek pozostaval z jastericiek, netopierov a obcas nejaky ten maly vtacik 😅

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 ja som nasej zacala strihat hlavne pre ten bocny pazurik na prednych labkach. ten vie dobre poskrabat...
@orchis sak ved ked ju ani nepochvalite 😀 hotova adams family jedalnicek... 😀

asemilka
12. nov 2011

idem ja nieco robit... neskor cez den este pridem 🙂 paa

linuska1
12. nov 2011

@monika2712
aj ja mam tento mesiac strasne rozhadzanu teplotu.. raz hore.. raz dole... ani neviem podla nej ci bola ovulka...

linuska1
12. nov 2011

@orchis
a ty moja ako?... mrcha?..

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 no ja som mala minuly mesiac ukazkovy graf a tento.. no hore dole schodiky..ale dnes stupla na 37.1 tak sa tesim.. odmeram este asi zajtra a potom uz nebudem merat, lebo aj tak do mrchy moze byt stale hore a den pred to klesne.. tak to asi nema ani vyznam merat dalej.

orchis
12. nov 2011

@linuska1 moja mrcha je uz v plnom prude, velmi silna 😎 tak moje tri posledne cykly : 23DC, 33DC, 25DC a teraz 32DC 😀 takze tento cyklus by mal byt kratky 😉 to som zvedava ci to nadalej budem mat takto na striedacku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre