Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

orchis
12. nov 2011

@linuska1 tak ako? podarilo sa ho zobudit? 😉

asemilka
12. nov 2011

babule, idem do perin... pozerali sme janosika a hovadina to je... nic takeho nas nezaujalo... tak ideme sa vyvalit 😀 bru noc 🙂

orchis
12. nov 2011

@monika2712 na tie masaze by som na tvojom mieste naozaj isla 😉 a neskusala si jogu, napriklad ashtangu? ale urcite s ucitelom na zaciatok. ja to vyborne na chrbat. asi by to bola vyborna priprava na tehotenstvo, ved budes mat co nosit a to bude teda zatazkavajuca skuska pre chrbat 😉

orchis
12. nov 2011

@asemilka dobru nocku 🙂

monika2712
12. nov 2011

@orchis noo jeden pokus bol...ale nezvladam to.. nemam taku ohybnost, skratene slachy, svaly.. plus slabe zapestia.. z tych urazov, neudrzim sa na nich, mam problem napriklad klacat stvornozky dlho.. ruky ma neudrzia kvoli tym zapastiam..

linuska1
12. nov 2011

@orchis

chvilu ho necham vyspat.. este aj tak musi ist von so psom.. 😀 uz si viem predstavit to frflanie... 😀 ale budem nekompromisna.. bud dnes.. alebo cely mesiac nic. 😀

linuska1
12. nov 2011

@asemilka bruuu...

orchis
12. nov 2011

@monika2712 aha, tak na to som nemyslela 😒 no to sa ti asi tazko hlada nejaka forma cvicenia, ktora by ta nezranovala, vsak? ale to nie je koniec sveta 😅 masaze su aj tak najprijemnejsie a ak by tu neboli take drahe tak by som chodila kazdy tyzden 😉

orchis
12. nov 2011

@linuska1 😀 chuda ako si pekne spinka a nevie co nanho onedlho caka 😀 ale tak, tak nech si splni svoju chlapsku ulohu 😀

monika2712
12. nov 2011

@orchis no ved prave, tie masaze su strasne drahe.. snazim sa vzdy najst nejake v akcii, v zlavach a tak. lebo inak by som sa nedoplatila.. no zvladam niektore cviky, milujem dance aerobic, step aerobic, len s tym kolenom je to troska tazsie, milujem plavanie, akurat ze v BA je minimum moznosti kam chodit, mam rada aj spinning, ale dokina mi povedala, ze take hopsacie cvicenia by som moc nemala,ale prave tie ma najviac bavia.. a kedysi som tancovala latinu a tu milujem dodnes, ale tiez by som asi uz nezvladala kvoli clenkom.. no nemam vela na vyber ale hlavne.. casu je malo, aj posilka by stacila, ale zlenivela som, odstahovala z BA na dedinu, a tak aj to dochadzanie, cas.. radsej uz po praci idem domov ako este niekde do fitka ist. tak sa teraz snazim aspon doma troska cvicit, ale priznavam ze to riadne flakam! 😀

linuska1
12. nov 2011

@orchis

podla mna aj vie.. 😀 od rana mu mavam testom popod nos... 😀 vsak to .. cely mesiac cakame na tu chvilku tak snad ju neprespi.... 😀 a potom zase to sproste 2 tydznove cakanie... 😔

orchis
12. nov 2011

@monika2712 no o tom mi nieco hovor, my tiez byvame na dedine aj ked velkej ale predsalen je to dedina a do mesta sa mi nechce chodit len kvoli cviceniu 😒 ale tak snazim sa doma aj ked to teraz kvoli snazilkovaniu zanedbavam 😒 a cez zimu sa celkovo nejako viacej zanedbavam ako cez leto 🙂 ved s prichodom jari prichadza aj chut 🙂

orchis
12. nov 2011

@linuska1 no to by bola aka ironia 😨 tak sup potriast s nim a do prace 😀

orchis
12. nov 2011

@linuska1
@monika2712
no baby aj ja uz idem spat......krasne snicky vam prajem 🙂

monika2712
12. nov 2011

@orchis nuz cez zimu asi automaticky robime tukove zasoby 😀 aj ked ja si ich robim uz rok.. no ale co uz. chuda uz asi nikdy nebudem. iba ak by som nejak zazracne schudla po porode od stresov alebo co.. no ale neriesim to.. sak chcem byt tehotna, tak to nie je dolezite.. ale stvu ma tie moje zranenia. je to neprijemne, vela krat si neviem najst polohu lebo je mi to neprijemne, tie clenky a tak.. plus mam aj krcove zily, takze tie nohy su u mna dost problem.

monika2712
12. nov 2011

@orchis dobru! ja kukam este siesty zmysel a o jedenastej idu Transformery, tak dnes filmovy vecer 🙂

asemilka
13. nov 2011

bre ranko 🙂

monika2712
13. nov 2011

@asemilka ahojky, ja dnes nemusim varit!! juchuu.. ideme k svokre, ona sice nevie moc dobre varit,ale hadam sa nieco bude dat zjest.. hehe.. ale aj tak som rada ze nemusim varit 😎

asemilka
13. nov 2011

@monika2712 aaaaaaaaale.. hladom nepomriete 🙂 ja sa teraz tesim aj som smutna zaroven... kamoska dnes zistila, ze je tehula 🙂 ja jej to prajem... ale aj mi je smutno, lebo co jaaaaaaaa 🙂 my sme zacali skor... ich sme ukecali... a kukaj ich 🙂

monika2712
13. nov 2011

@asemilka no to poznam.. ja mam tolko tehuliek okolo mna :( sesterka o 4 roky mladsia sa nedavno vydavala a na nedelnom obede nam povedali, ze su uz v 4tom mesiaci, dalsie dve kamosky otehotneli v zhruba rovnakom case ako my vtedy v maji, ale oni pekne tahaju dalej, jedna ma termin vo februari druha v marci, tak ked si na ne spomeniem alebo vidim tie fotky zo sona.. vravim si ake by to bolo super.. no co uz.. musime verit ze aj nas cas raz pride.. tiez im zavidim a je mi z toho smutno,ale zaroven to vsetkym doprajem, lebo viem ake to je tazke a viem co to vsetko sa moze este udiat,ake komplikacie...
no uz nam neostava ine len verit ze raz pride ten cas..
inak teplotka dneska opat 37.1 co je fajn, aspon ze to neklesa... ale inak nic.. ziadne bolesti podbruska ani spinenie, nic co by nasvedcovalo uhniezdovaniu.. som sice len 5dpo ale tak pomaly by sa uz malo nieco diat.. by ma zaujimalo kolko zien citi to uhniezdovanie.

asemilka
13. nov 2011

@monika2712 proste nam to vyjde do vianoc 🙂

monika2712
13. nov 2011

@asemilka presne! ja mam taky pocit. ze teraz nic nebude.. ale ta dalsia uz bude nasa urcite! 😀 dalsiu ovu mam okolo 5teho decembra, potom ocakavana mrcha 20 decembra, takze tesne pred vianocami by som uz mohla vediet 😎

gelinka75
13. nov 2011

@monika2712 ahojcek, ja by som prisahala, ze som citila uhniezdovanie..2 dni som mala pichanie v podbrusku, az take ako ihla na 7 DPO a vcera dosla mrcha...takze bohvie co som asi citila 🙂

asemilka
13. nov 2011

@monika2712 jeeeeej... 😵 to by bolo 🙂 ja napriklad u seba nemam tento mesiac ziadny pocit... asi sa moja psychika sama obrnila, aby som nebola sklamana.. ale uz je to na dobrej ceste... kazda dalsia sprava o dalsej tehulke v mojom okoli mi vyvola usmev na tvari a tesim sa s nimi 🙂 aj pred tym som sa vzdy tesila... ale pichlo ma pri srdci... teraz sa uz len tesim 🙂

monika2712
13. nov 2011

@gelinka75 hm ono sa mozno aj nieco dialo mozno sa aj snazilo uhniezdit, ale bolo slabe a preto ti dosla mrcha.. ja som napr minuly cyklus mala asi tisic priznakov tehotenstva a nic z toho tiez.. tak kto vie.. bud psychika, alebo sa mozno aj podarilo ale odislo to same mrchou.

gelinka75
13. nov 2011

@monika2712 je mozne vselico..ale kazdym mesiacom sa naucim nieco nove :D kamoska vravela, ze ona nemala ziadne priznaky, len vnutorne tusenie, ze nieco je inak a bola v tom, nevedela to ani popisat, tak mozno treba cakat na intuiciu 😀

monika2712
13. nov 2011

@asemilka tak ano, aj mna pichne pri srdci vzdy, a ked su este aj ludia ktori nevedia co mame za sebou a spytaju sa ze co kedy bude babo... ci uz pracujeme.. tak je to take smutne.. vzdy si spomeniem ze uz som mohla chodit s bruskom.. na to sa tazko zabuda... ale uz je lepsie, ono to casom preboli .. inak to nase prve ak by sa vyvinulo by bolo urcite dievcatko, teda podla casu splodenia..
ja uz som tiez teraz obrnena.. uz som to citila tak od piatku dako, ze asi tento mesiac nic nebude.. mozno prave preto ako to bolo idealne nacasovane.. asi by to bolo az prilis krasne a idealne.. ale mali by sme krasny romanticky vecer a na ten budem dlho spominat 😉

monika2712
13. nov 2011

@gelinka75 ano zeny casto vycitia.. ja som pri mojom majom tehotenstve neuspesnom netusila nic az do dna mrchy, vtedy som sa stretla s tehotnou kamoskou na obed, nejak sme sa bavili o tom, co citila prve tyzdne a vravela mi ze ju bolelo brucho ako pred ms.. a ja som si v tom uvedomila ze ako aj mna boli a to ma pred mrchou nezvykne, iba az ked uz pride.. tak som utekala do drogisky po test a uz tam boli ciarky na dalsi den... dovtedy ma to ani len nenapadlo ze by som bola a priznaky sa zacali az potom teste.

monika2712
13. nov 2011

Babulky, idem vyvesit pradlo, do vane a utekame k tej svokre na 12tu, tak peknu nedelu prajem! u nas svieti zubate slniecko, ale aspon ze svieti... takuto jesen ja mozem, sucha a slnecna je super! 😎

gelinka75
13. nov 2011

@monika2712 no ja som mala bolesti od toho 7-8 dna DPO tiez, raz rano take 10 minutove, som myslela z fleku ze som to dostala...ale nic...kazdy den ma bolelo, dokonca aj zle mi byvalo...tak tiez nechapem :D to sa neda takto si to nasugerovat, ked citim realnu bolest mrchy...a nakoniec nic z toho 🙂) ale fakt mozno to muselo tak byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre