Kúra na otehotnenie Tiande

martinka00623
22. feb 2021

Dobrý večer prajem všetkým mňa by len zaujímalo či je tu niekto kto použiva kura na otehotnenie !
Ako dlho uživať aby sa podarilo mať babätko
Môžte aj napísať , že aké problémy Ste mali
My sme už skúšali všetko ... chytam sa kazdej nitky aby sa konecne podarilo :(
Nakopne ovulaciu ? Presne čo vsetko sa nachadza vtej kure ?

vladika11
22. feb 2021

@martinka00623 zdravím 🙂 kúru beriem druhý mesiac, niektoré, ževraj otehotneju do dvoch mesiacov, ale ja som tvrdý oriešok 🙊 podobne sa chytám každej slamky..
Snažíme sa o mimi dva a pol roka bez úspechu.
Nie každému ta kúra pomôže, tak treba byť nastavený a veriť, že pomôže asi.. Inak to nevidím 🤷‍♀️

vladika11
22. feb 2021

@martinka00623 no a ešte u mňa problem PCOS, OVU - žiadna na obzore pravdepodobne.. Teraz som ostala iba pri tiande lekárov neriešim.. Do beriem ako je potrebné a potom sa opäť chystám k mojej lekárke

zuzadielko4
23. feb 2021

Ahojte my čakáme Tiande bábätko. Nám sa nedarilo viac ako 1,55roka predtým som potratila. Tiež sme sa chystali každej slamky, hrozilo nam umelé oplodnenie. A natrafila som na Tiande. Napisala som pani, ktorá mi nastavila kúru. A úprimne povedané neverila som tomu produktu, ale za vyskúšanie nič nedám. Kúru som brala mesiac a už som chcela objednať druhú kúru. A na teste // koľajnice.

vladika11
23. feb 2021

@zuzadielko4 jej krásne,, gratulujem a veľa zdravíčka 🤗

zuzadielko4
23. feb 2021

@vladika11 ďakujem

martinka00623
autor
24. feb 2021

@zuzadielko4 a presne aky ste mali problem , ze sa nedarilo ? Ja mam kustik zvyseny prolaktin ... ale este idem k gynekologovi ci sa znizil ... a takztiez mi povedal gynekolog ze lavy vajecnik mam nefunkcny ... pretoze ked som bola na folikumetriu presne v 10 den cyklu tak iba v pravom vajecniku som mala 3 foliky a na lavom ziadne . Tak som minuly mesiac dufala ze by som mohlo podarit ked na pravom vajecniku som mala 3 foliky ale nic a to sme sa snazili kazdy 2 den ...urcite nepraskol ziadny folikul a ovulacia nenastala ! Pred tym ako som otehotnela sa nedarilo viac ako dva roky a ked son otehotnela tak v 5tt som potratila ... a od vtedy je uz 8 mesiacov a este stale sa nedari ...

zuzadielko4
24. feb 2021

@martinka00623 prakticky smw nemali žiaden problém. Pred tým som potratila a potom 1.5roka nič manžel bol na spermiogram výsledky dobré a mne lekárka povedala že tiež všetko v poriadku. Tak neviem kde bol problém.

evina0
24. feb 2021

@martinka00623 ahoj poznam vela zien co otehotneli s produktami od tiande. Ak chces napis mi, rada ti poradim 🙂

frida1990
5. mar 2021

@zuzadielko4 to veľmi rada počujem 😊😊 u vás bol kde problém? Ja používam tiande sadu vložiek na podporu plodnosti už niekoľko mesiacov, ale zatiaľ nám nepomohli. Alr u nás je problém u muža, a tam s tiande neviem ako by sme mohli pomôcť. Že by intímky na trenky? 😁 Tiež už sa chystáme každej slamky...

frida1990
5. mar 2021

@zuzadielko4 aha práve čítam že vy ste mali výsledky ok, tak to je ten lepší prípad

zuzadielko4
7. mar 2021

@frida1990 ta pani vam neponikla caj pre panov my sme ho pili obja samozrejme že kazdy svoje moj 0il pre panov a ja pre zeny

zuzadielko4
7. mar 2021

@zuzadielko4 moj ho pil preventívne

frida1990
8. mar 2021

@zuzadielko4 áno ponúkla čaj ale ten je manželovu diagnózu slabý, berie aj vitamíny, aj zmenil životosprávu, no ja už neviem

zuzadielko4
8. mar 2021

Ja som pila aj alchemilku a caj Tiande na striedačku. A zabudla som intímny gel tiež máte?

adoska717
17. mar 2021

Ahojte mozem sa oyptat o aku kuru ide 🙂 snazime sa o druhe uz skoro 2r a stale nic 😔

martinka00623
autor
18. mar 2021

@adoska717 napiste evina0 ona Vám všetko vysvetli .... buduci mesiac chcem aj ja vyskusať na fb su aj recenzie vela zienkam uz pomohlo

evina0
18. mar 2021

@frida1990 pre muzov su tam, tiez super produkty. Nielen caj ale aj vitaminy. Len ich treba spravne vybrat a zvolit pouzivanie.

leticia22
25. mar 2021

@evina0 ahoj, môžeš mi prosím ťa poradiť, ako otehotnieť s tými produktami od tiande? Vôbec sa v tom nevyznám, o aké produkty ide a kde sa kupujú. Ďakujem 😉

martinka00623
autor
16. apr 2021

@leticia22 ahoj viem Ti poradit jednu pani ktorá sa zaoberá s Tiande ! Cca pred pol rokom som aj ja našla prispevky o Tiande na fb takže som napísala dvom paniam a napisali ze mesacna kura ma bude stáť 85 eur uz 35 % zľavou ... takže som nešla do toho .... ale som si povedala že keď sa nedari musim isť dotoho co ak mi pomože ... takze hned som sa opytala pani kolko by ma stala mesacna kura a to mi napisala ze 38 eur ... a nie 85 eur ... takze je velky rozriel dat peniaze za mesacnu kuru 38 eur alebo 85 !!! Takze len tolko k tomu ....

martinka00623
autor
16. apr 2021

@leticia22 klamú ze uz je to z 35 % zlavou .... ale ja som rada že som natrafila na taku pani ktora mi aspon neklamala ze by to stalo 85 eur uz 35 % zlavou .... pretože skoro polovica ide im !!! Málo ludi sa najde takych ktorí aspon neokradnu o polovicu penazi v tejto tazkej dobe !!!

evina0
17. apr 2021

@martinka00623 mila pani to co pisete ze polovica ide ludom co radia s produktami Tiande? Ked sa neprihlasite do eshopu su ceny bez zlavy, ked mate VIP clenstvo vam ukaze ceny s 35%zlavou.ako funguje clenstvo vam vysvetli kazdy spravny clovek co tobi s Tiande. Tolko k tomu ze polovice ide nam. Ja nerobim poradenstvo koli zarobku, mne produkty pomohli. Nielen po zenskej stranke a vdaka nim sa mi odstranil tumor aj cysty a mykozy, ale aj na vysunutu platnicku, migreny a kopec ludom s inymi nez zenskymi vecami, ekzem a podobne
Netusim co vam pani za 35 € poradila a dala do mesacnej kury. No predpokladam ze vsetko nie. Mate tam 2 druhy cajov? 70 ks vloziek, gel ktory je velmi potrebny. A vitaminovy doplnok? Mate to spravne nastavene a ako kedy co pouzit? Kolko referencii ma pani co jej zeny za 35€ kuru na mesiac otehotneli?? Samozrejme Vam prajem aby sa vam babatko podarilo. Je to velky dar. Len vas poprosim aby ste neosocovali ludi ktori si najdu cas a poradia, pomozu s produktami Tiande.

marci987
23. apr 2021

Zienky ,ak by mala niektora zaujem o spristupnenie eshopu s 35% zlavami na vyrobky,piste mi spravy.

kathiexxx
4. nov 2021

@zuzadielko4 dobrý deň u koho ste to riešili. Tiež to chcem užívať

kathiexxx
4. nov 2021

@leticia22 aj ja by som to chcela vedieť.

kathiexxx
4. nov 2021

@martinka00623 aká pani to bola tiež by som to chcela brat. No ta cena pfuu

jodo27
8. nov 2021

No my máme azoospermiu. Tam ani TianDe nepomôže.

evina0
9. nov 2021

@kathiexxx ahojky.ja nám už kopec zienok co im Tiande pomohlo.mam ženy co mali za sebou aj IVF a to sú iné peniaze a nezadarilo sa im.potom začali správne nastavenú kúru a časom otehotneli.nemam dovod klamať samozrejme ze záleží aj od diagnózi.kludne mi napíš správu ak chceš rada poradim a pomôžem.

elynora
22. máj 2022

@zuzadielko4 zdravím,môžem poprosiť kontakt na pani,ktorá vám nastavila kúru tiande??? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre