Pomohol vám Gynex k otehotneniu?

mishi147
31. jan 2017

Dobry den s manzelom sa snazime 2 roky o babo no bezuspesne.Obaja sme zdravi skusam uz hocico,mate niektora skusenost s kvapkami Gynex? Pomohli vam otehotniet? Dakujem

lucinka511
31. jan 2017

@mishi147 a co Vam odporucaju lekari.kes ste obaja zdravi? gynex nieje zazrak.skusit mozes.

mishi147
autor
31. jan 2017

@lucinka511 Mam prist za tri az sest mesiacov ak sa mi nepodari otehotniet asi to budu riesit dalej alebo co,len mne sa to uz zda hrozne dlha doba.Viem,ze to nieje zazrak...

myskahryzka
31. jan 2017

@lucinka511 A teda Vasa skusenost s nim je aka?

lucinka511
1. feb 2017

@myskahryzka vypila som jednu flasticku ,cize moc skusenosti z gynexom nemam, ale kebyze nemozem otehotniet tak sa nespolieham na kvapky ale to skusam riesit cez dr.

lucinka511
1. feb 2017

@mishi147 ak uz dva roky sa nedbudeari tak by som sla skor ako za 6m , kolko mas rokov? po 35 kvalita vajicok klesa,tak to treba reisit skor ak cehs mat druhe babo,ja verim ze ked uz ras si otehotnela,ze problem vazny nebude,nakolko tvoje telo otehotniet vie, mozno sa treba troska odreagovat a nemysleit na to tehotenstvo tak silno,nieekdy aj psychika robi vela,,,,,ale akzdopadne netreba ani dlho cakat na vysetrenia,i ekd tei vysetrenia na druhejs trane mozu byt prave stresujuce....Inofolic si skusala?

suldenka
1. feb 2017

Ahoj nam teda gynex velmi pomohol uzivala som aj ja aj manzel a ostala som potom hned tehotna tak za mna urcite skuste uzivaj aj ty aj muz uvidíte snad sa zadari drzim vam moc palceky pekny dnik🙂

myskahryzka
1. feb 2017

@lucinka511 Urcite ano. Urcite by som hladala pricinu u lekara. A potom by som sa uz rozhodla, ci zatial tie kvapky, alebo lieky od dr. Ale ona pise, ze su zdravi, tak asi boli na vysetrenia, cize im lieky nepredpise.

lucinka511
1. feb 2017

@myskahryzka ano zdravi su ale velakrat zena prestane mat kvalitne vajcika po urcitom veku a tam je ppotom problem, treba si dat zisti AMH, niekedy rapidne klesne z roka na rok,a jasne vsetko tera skusit aj gynex,preco nie?,,

lal
1. feb 2017

A ake mate za sebou vysetrenia? Mate absolvovany hormonalny profil, vsetky stery, spermiogram, genetiku, endokrinologiu, reprodukcnu imunologiu? Dochadza u tebe pekne a pravidelne k ovulacii, mas to odsledovane? A vsetko je uplne ok? Alebo si len myslite ze ste mladi, tak ste zdravi? Najprv treba porobit fakt uplne vsetky vysetrenia a potom riesit problem. Po dvoch rokoch nepomozu ani gynexy, ani inofolic, ani femibiony, ani nic. Viem, zle sa to cita, ale je to tak, no chapem, ze clovek sa chyta aj slamky, no s takymito doplnkami si obcas clovek vie dokafrat aj to, co este funguje.

mishi147
autor
1. feb 2017

@lucinka511 Ja mam 23 a manzel 35 ,lekarka to este nechce niejak riesit ked uz jedno mame no lenze to tiez mame po dvoch rokoch snazenia.Spg mame dobry moje vysledky su tiez ok tak neviem a s tou psychikou mate asi pravdu,dost sa zacinam na to upinat

mishi147
autor
1. feb 2017

@lal Manzel bol na spg,mne robili hormonalny profil aj stery,folikulometriu vsetko ok.

mishi147
autor
1. feb 2017

@lucinka511
Ten inofolic som skusala len mi rozhadzal cyklus a to ho mam ako hodinky,tak som ho prestala uzivat.

mishi147
autor
1. feb 2017

@suldenka dakujem skusim to,uskodit to nemoze

mishi147
autor
1. feb 2017

@lucinka511 Ja mam do slabe kramy neviem ci aj v tom nieco nebude

lucinka511
1. feb 2017

@mishi147 no a sliznicu ti merala?skus ten horminalny profil na zaciatok.to si eate mlada.a neupinaj sa na to tak.ved jedno babo mas a na druhe mas este kopec casu.skus sa inak zamestnat mysel.mozno praca a ked to nebudes cakat tak to pride.

bienennest
1. feb 2017

@mishi147 Zial moderna medicina nedokaze ani napriek vsetkym vysetreniam niekedy zistit, preco sa niektorym zenam nedari otehotniet. Moj gynekolog hovori, ze zo 100 zien, co nedokazu do roka otehotniet sa len u zhruba 60 dokaze zistit pricina (ci uz zo strany zeny alebo muza) a dalsich 40 zostane pre lekarov zahadou. Vacsinou sa potom ten problem zaskatulkuje ako psychicky problem a hotovo.

Na tvojom mieste by som vyskusala tie kvapky brat zopar tyzdnov a uvidis ako na ne zareagujes. Univerzalny prostriedok na otehotnenie neexistuje, to by neexistovali kliniky na reprodukciu 🙂. Skus si ale precitat zopar tipov, co mozes urobit pre to aby si zvysila svoju plodnost prirodzenou cestou - https://www.modrykonik.sk/blog/bienennest/article/rady-a-tipy-na-prirodne-cesty-k-podpore-qpb6vu/
drzim palce nech sa rychlo dockas svojho vytuzeneho uzlicka 👶.

brankova
1. feb 2017

Nepomohol ani gynex ani inofolic. Po troch rokoch som zacala chodit so susedou na hormonalnu jogu. O dva mesiace nato sme boli obe tehulky.

myskahryzka
1. feb 2017

@bienennest Ahoj. Prosim ta,.. mam na teba otazocku, mozno aj dve 😀 V clanku uvazdas dvoje homeopatika. Nevedela by si mi prosim povedat, z coho sa skladaju, ak ich mas doma? U nas sice mame dva druhy homeopatik na neplodnost, resp problemy, kt ju sposobuju, tak by som chcela zistit, ci je to aspon trosku podobne. Dakujem 🙂

bienennest
1. feb 2017

@myskahryzka Ahoj, nasla som toto zlozenie tych 2 homeopatik, dufam, ze ti to pomoze:

OVARIA COMP
Apis regina Glycerolauszug (hom./anthr.) 10,00 mg
Argentum metallicum (hom./anthr.) 10,00 mg
Ovaria bovis Glycerolauszug (hom./anthr.) 10,00 mg

BRYOPHYLLUM COMP
Argentum metallicum (hom./anthr.) 10,00 mg
= Bryophyllum comp. (hom./anthr.)
= Uterus (hom./anthr.)
Uterus bovis Glycerolauszug (hom./anthr.) 10,00 mg
Kalanchoe e foliis ferm 33b (hom./anthr.) 10,00 mg

myskahryzka
1. feb 2017

@bienennest moc dakujem. V piatok sa chystam do homeo lekarne a chcem to tam ukazat, aby mali predstavu co chcem. Tie dva lieky co vyrabaju, maju uzasne zlozenie, no chcem to porovnat. Teda ja nie 😀 chcem tam tie panie poprosit. Este raz vdaka. ❤

libawet
1. feb 2017

@mishi147 určite Gynex môžeš užívať, nič s tým nepokazíš, len vylepšíš a je čisto na bylinnej báze. Zároveň - každá žena je iná, takže sama na sebe musíš vyskúšať, čo Ti zaberie a čo nie, čo jednej pomáha, druhej nemusí, každý človek je individuálny.

mishi147
autor
1. feb 2017

@lucinka511 ten hormonalny profil mi robili a bol dobry,dakujem za povzbudenie 😁

mishi147
autor
1. feb 2017

@bienennest dakujem krasne

mishi147
autor
1. feb 2017

@libawet dakujem za odpoved,no aspon viem ze niesme neplodny 😁

lal
1. feb 2017

@mishi147 a aj si videla tie hodnoty? Lebo aj mne lekarka povedala ze HP je dobry a nasledne som zistila ze mam nizky progesteron... Ja len ze nespoliehala by som sa len na to co ti povedali 🙂 Plus skuste tu reproimuno, tam casto byva pes zakopany.

mishi147
autor
1. feb 2017

@lal to som nevidela a ta reproimuno sa kde robi?

lal
1. feb 2017

@mishi147 ja len preto, ze ja uz lekarom neverim -mne robila hp pred dvomi rokmi, vraj vsetko ok, ja som sa vtedy tomu neprizerala a nastastie mi dala ten papier, niekam som ho zalozila...a teraz som ho nasla, lebo mi znova robila hp a vyslo mi nieco nizke, tak som hladala ten stary hp, ze to nie je mozne, ze ved vtedy som to mala dobre...a bolo to rovnako zle, cize dva roky som zila v tom ze je to ok a nebolo. Takze ja uz si vsetko preverujem, neda sa na nich spolahnut. Reproimuno sa robi v Nitre - Dzurilla centrum.

veriine
31. máj 2017

Ahojte zienky. Mam jeden nový Gynex - neotvoreny. Mam iba jeden, tak ak by niekto chcel 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre