Pomohol vám lubrikačný gél k otehotneniu?

vyvka
15. apr 2018

Pomohol niekomu tento lubrikacny gel k otehotneniu ??
Alebo popripade nieco ine nejake typi ?
Budem rada ak mi poradite mam posledny cyklus s clomidom na podporu ovulky tak by som chcela skusit Stastie

lilyianka
15. apr 2018

@vyvka my sme pouzili 2 balenia, cize 16ks a nic...len teda nam sa nedari uz 3apol roka

vyvka
autor
15. apr 2018

Budem rada ak mi poradite
Zijem v zahranici ale mamka
Cestuje na slovensko
Co by mi mala v lekarni kupit ?? Nejake kvapky vytaminy ??
V uk toho moc nieje co by pomohlo k oplodneniu a co maju na slovensku netusim

tatinka
15. apr 2018

@vyvka ahoj,mamina ma adresu na slovensku?ak chces posli mi jej adresu do ip a mozem ti poslat ten gel co mas na obrazku,ostalo mi par kusov,nic zan nechcem,nepoviem ti ale ci nam pomohol pretoze sme brali bylinkove caje a vitaminy co nam poradila bylinkarka,obcas som pouzila k tomu aj ten gel ale ci som ho pouzila aj zrovna v ten mesiac ako som ostala tehotna to veru naozaj neviem ....

tatinka
15. apr 2018

@vyvka v kazdom pripade nam pomohla hlavne ta bylinkarka....ale klude ti ten gel poslem ,ved skusit mozes....

vyvka
autor
15. apr 2018

@tatinka ahoj dakujem za ochotu ...
Ale ona ide len na otocku cize ... to by nestihla zbytocne by si to posielala ...
V uk je dost drahy neviem ako na slovensku neviem ci sa mi oplati ... za neho minat peniaze aj ked som uz taka zufala ...ze by som snad skusila uz Vsetko
Mam posledny cyklus s clomidom na podporu ovulky ... zajtra cakam ms ... kedze testy su negativne tak uz nepocitam s tym zeby som tehu bola ...
ak sa nepodari vidim to uz len na Umele oplodnenie ...
Jeden pokus .. by som to Mala zadarmo takze by som to vyuzila len sa mi do toho moc nechce :(
Ale bylinky ti bylinkarka odporucila a za ako dlho sa ti podarilo otehotniet ??

tatinka
15. apr 2018

@vyvka tak ja ti to mozem poslat aj do zahranicia len tam neviem ake je postovne ,ci by nebolo drahsie ako ten gel,moja my sme sa snazili dlho,skusali sme aj umele viackrat,nechce sa mi to rozpisovat,skratka nam lekar nepomohol, bylinkarka nam odporucila bykinkove caje a vitaminy ale ono ide aj o to ci mate daku diagnozu a podobne,byliny co sme brali my nemusia zaberat tebe a muzovi,tazko povedat..to treba skonzultovat s nou,sice sa k nej chodi osobne ale tak mozno by poradila aj po tel ked nie si od tialto....to co odporucila sme brali asi tristvrte roka a som tehotna,inak celkovo som tehotna po 9 rokoch snazenia.....poslem ti ip

vyvka
autor
15. apr 2018

@tatinka Budem cakat

tatinka
15. apr 2018

@vyvka poslala som ti ip

lilyianka
15. apr 2018

@tatinka prosim ta a kam ste chodili k bylinkarke?

anickaa1983
15. apr 2018

Aj mna zaujima ta bylinkarka

tatinka
15. apr 2018

@lilyianka
@anickaa1983 pani Anka Kopacova,Vrbove,pri Piestanoch,je tu o nej na konovi aj diskusia od zien co k nej chodia

anickaa1983
15. apr 2018

@tatinka to mam blizko, ja som z trnavy. Kolko sa u nej caka na termin?

tatinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatinka
15. apr 2018

Baby tak teraz som pozrela tu diskusiu na strane 167 je na pani Anku cislo plus adresa tak ktora chcete si to pozrite,staci dat do vyhladavaca jej meno a priezvisko a najde vam ju hned,pise sa tam ze po telefonickom dohovore stretnutie tak asi uz zmenila niektore veci lebo ako pisem roky k nej chodi vela zien.ja uz som tam vyse roka nebola.takze neviem dat aktualne info ako robi teraz.....nech sa vam dari.....

lilyianka
15. apr 2018

@tatinka aha....ja som tiez uz u nej bola

lilyianka
15. apr 2018

@tatinka este ma napadlo, ako dlho si od nej uzivala bylinky kym sa vam zadarilo?

tatinka
15. apr 2018

@lilyianka tristvrte roka ale mojmu som k jej odporuc.cajom pridala este sama od seba aj kotvicnik zemny bulharsky ....tribulus sa to vola,ten bulharsky je kvalitny a drahsi nez tie lacnejsie kotvicnikove nahrady tie sme skusali tiez ale nestali za nic....

ebi88
16. apr 2018

@tatinka po 9 rokoch? Wau, ty si hrdinka, musis byt silna osobnost. Drzim palce aby vsetko prebehlo ok

tatinka
17. apr 2018

@ebi88 hrdinka nie som,je vela zien co maju podobny problem......dakujem za pekne slova.si mila.nech sa ti dari

missguerlain
17. apr 2018

@vyvka V UK aby neboli veci, ktore maju dopomoct otehotneniu?? V UK? V krajine, kde kazdy siedmy par ma problem s plodnostou? Tak to si asi moc nehladala 😅😉

vyvka
autor
17. apr 2018

@missguerlain obycajne vytaminy kde je len
Kyselina listova ale tie gely co som sa nanich pytala ..

missguerlain
17. apr 2018

@vyvka No tak v tych geloch mas podla obalu magnesium a calcium, to uz je len mega bomba...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre