Lubrikačné gély na oplodnenie

tominqo21
11. sep 2016

Ahojte.. Ľudia chcem sa Vás opýtať i poradiť či mate skúsenosť s lubrikačnými gélmi na otehotnenie. S priateľkou sa nám už 3 roky nedarí a chceme to vyskúšať. No potrebujem nejaké rady. Ďakujem za všetky odpovede . 🙂 🙂

dominika6
11. sep 2016

@tominqo21
A boli ste na vysetreniach?

tominqo21
autor
11. sep 2016

@dominika6 Ano obaja sme v uplnom poriadku. Len tolko že sa nedarí .

dominika6
11. sep 2016

@tominqo21
Tak len umele oplodnenie

natalka13
11. sep 2016

Lubrikacny gel na otehotnenie? 😀 uz som si myslela ze otazka ohladom skodlivosti dymu pri grilovacke v tehotenstve bude dnesne TOP.

gabusssa
11. sep 2016

Tak majú ho na jednej stránke. Aj sme ho skúšali, ale nie nejako intenzívne. On vraj vytvára prostredie vhodné pre spermie. Za skúšku nič nedáte. Na stránke sú k nemu aj pozitívne reakcie.

simonkazga
11. sep 2016

My sme používali Concieve (či tak nejak sa volá) cca. 2 mesiace a veru som aj otehotnela. Či by sa podarilo aj bez toho gélu, to sa už nedozvieme. Držím palce nech sa vám čím rýchlejšie zadarí!

simonkazga
11. sep 2016

@tominqo21 oprava Conceive Plus

tominqo21
autor
12. sep 2016

@simonkazga dakujem velmi pekne za reakciu no vyskusam teda aj ja 🙂

tominqo21
autor
12. sep 2016

@gabusssa no ja ho chcem vyskusat lebo tiez som pocul pozitivne i negativne reakcie tak preto som sa tu na to pytal 🙂

tominqo21
autor
12. sep 2016

@dominika6 to je uz to najposlednejsie riesenie

tominqo21
autor
12. sep 2016

@natalka13 tak pocul som o tom ze aj to pomaha k otehotneniu tak chcem to vyskusat

dmka
12. sep 2016

Ahoj aj my sme pouzivali ten Conceive Plus mesiac a pol a otehotnela som neviem ci gelom alebo nie ale pocula som vela pozitivnych reakcii na nho.

tominqo21
autor
12. sep 2016

@dmka akurat som ho objenal s jednej stranky tak vyskusam po dodani. Inak zasielam ti spravu

natalka13
12. sep 2016

Po 3 neuspesnych rokoch snad uz by ste mohli vediet pricinu. A. ie robit hokus pokus.

tominqo21
autor
16. sep 2016

@dmka , @simonkazga baby tak dnes mi došiel ten gél no už som ho použil. Len chce poradiť že kedy to je najlepšie použivať kedže som sa dočital že použiť by sa mala cez ovulku . Ďakujem

simonkazga
16. sep 2016

@tominqo21 my sme pre istotu používali od začiatku cyklu až do ovulky

tominqo21
autor
16. sep 2016

to som chcel vediet takže dnes to bolo asi na nič

catherinah
16. sep 2016

@natalka13 práveže su obaja zdraví. Neviem síce, čo všetko maju za sebou, ale moc by som tomu gélu nedávala. Jedine ak má žena málo hlienu.

tominqo21
autor
16. sep 2016

@catherinah ano sme zdravy ja som mal pred asi rokom a pol zly spermiogram no ale po tabl. sa to všetko zmenilo na vyborne spermie všetkym sme si prešli min.5 doktormi, dost vyživovych doplnkov a tabletiek a stale nic

dmka
16. sep 2016

@tominqo21 ahoj ja som vobec neriesila plodne neplodne dni ovoluciu...my sme skusali stale a ani neviem kedy to vyslo.

tominqo21
autor
16. sep 2016

@dmka takže dnes to nevyšlo na zmar :D dnes som skušal ten gel len nema ovulaciu tak uviidime 🙂

dmka
16. sep 2016

@tominqo21 nie urcite nie ja by som vobec neriesila toto ani my sme to neriesili podarit sa moze hocikedy🙂

tominqo21
autor
16. sep 2016

@dmka dobre dakujem ti 🙂

dmka
16. sep 2016

@tominqo21 nemas zaco drzim palce

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
happy9911
8. apr 2018

Mi sme mali tento gel, uvidime za par dni... Zatial takto

bibiankaka
8. apr 2018

@happy9911 Ahoj. Nedarilo sa vam dlhsiu dobu a mas pocit ze to teraz vyslo vdaka tomu gelu? Vdaka

happy9911
8. apr 2018

@bibiankaka neviem ci som tehotna,,takyto test mi vysiel teraz... 8mesiacov sa nam nedarilo

happy9911
8. apr 2018

@bibiankaka ked zaschol

bibiankaka
8. apr 2018

@happy9911 chapem. Test vyzera ze by mohooooool byt pozitivny 🙂 preto sa pytam , ze ak to vyslo ( vuzera ze hej,drzim palce) myslis ze pomohol ten gel?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre