Povera?aky máte názor? 😊

anjelik2323
4. jún 2018

Ahojte zienky 🌸💐trosku iná,neobvyklá tema ale veríte na poveru o bocianovi? 😊 my sa s partnerom snažíme nejaký ten čas o babo no zatiaľ bohužiaľ sa nám nepodarilo no nezúfame 😊 skúšame ďalej 😊 no dnes ráno ako som kráčala na autobus smerom do roboty tak som zahliadla na našom domčeku bociana 😊 neviem aký máte vy na to názor ale ja v tom nejak verím že keď sadne na dom bocian tak prináša bábätko 😊 aký máte na to vy názor zienky??? 😊🌸🎀

nina774411
4. jún 2018

@anjelik2323 ahoj, nie som veľmi poverciva, ale ako som išla na krv kvôli HCG, tak som videla bociany a krv bola pozitívna 😉... len to teda nedopadlo dobre (biochem.tehu)

pininka
4. jún 2018

Joj no nam raz cely krdel letel nad domom, ale nic take to neprinieslo. Ale psychika je dolezita, mozno to pomoze. Drzim palce

deti95060810
4. jún 2018

U nás si sadol bocian na faru...Do roka tam bolo bábo...😉

zuzkazivcak
4. jún 2018

U nás bol a nič. Ale vám to prajem z celého srdca 😊😉

eva8
4. jún 2018

@anjelik2323 prvykrat som videla bociana v hniezde, dost ma to nafchlo, no anii nenapaflo, ze sa nam narodi babo. Potom som sa na tom smiala. Druhykrat, ked som videla taky obraz som spozornela a tiez sa nam narodilo babo. Tretikrat ma zaujal cirny bocian. Babo som stratila :( . Neverim na povery, ale tieto 3 bociany pritiahli moju pozornost.

lindusss2016
4. jún 2018

A co poviete na to, ze som sla normalne 50 cez dedinu po hlavnej a zrazu mi cez zebru prekracal bocian? 😂😂😂 no bola som riadne zaskocena a pobavena, vobec mi ale nenapadla spojitost s babom, marne sa snazim teraz si spomenut, kedy presne to bolo, no niekedy za posledne tri roky, deti mam medzitym dve.

mijunik
4. jún 2018

@anjelik2323 juj, toto je krásna téma. Želám Ti, aby ten bocian priniesol očakávanú novinu. Napadlo mi s bocianom- môj synček nepozná "poveru" o bocianovi a chodil na logopédiu a logopédka mu ukazovala obrázok bociana s plienočkou v zobáku a v nej bolo bábo. Klasický obrázok. A pýtala sa ho, že čo to má ten bocian v zobáku. Branko (mal vtedy 5 rokov) sa nejako nechytal. Logopédka napovedá, že predsa dieťatko. A Brankovi sa rozsvietilo a hovorí: " Už viem! Ten bocian niekde uchytil dieťatko a teraz ho unáša preč!"... 🤣😂

ilaryja
4. jún 2018

@anjelik2323 noo ja tomu nejako tiež neprikladam daky význam ,,,že sa na to dako spolieham ale aj pri prvom aj druhom dietati sme mali na streche troch bocianov pousmiala som sa nad tým len ....Tak sa usmej a ver že to co ma prisť tak pride aj bez bocianov...Držim palce😉

anjelik2323
autor
5. jún 2018

@zuzkazivcak dakujem veľmi pekne 🙂

anjelik2323
autor
5. jún 2018

@mijunik ale je podarený tvoj synček 😊😄 zlatý je a ďakujem že mi to prajes tak dúfam že ten bocian tam nesedel márne 😊😄 aj teraz ráno tam bol 😊😄 tak dúfam a verím že nám tiež prinesie bábätko ❤️😊

anjelik2323
autor
5. jún 2018

@ilaryja ďakujem ❤️🌸

tinkasss7
5. jún 2018

Ja na to verimmmmmmm.Nam sa tak stalo

williamska1
5. jún 2018

@anjelik2323 aj keď sa to tak hovorí, tak moc na to neverím. no nám sa už podarilo a prajem to z celého ❤ aj tebe!!

podkovickaa
5. jún 2018

Keby to bola pravda,tak som tehotna asi kazdy rok 🙂 A vidis pomaly 40 a nic 😀
Dokonca minuleho roku ked som okopavala u nasich,tak som sledovala bociana ako pekne nadomnou kruzi a zrazu, ten hnusak ma osral.
Nastastie len na ruku,lebo keby som schytala tu pol kilovu supu na tvar,tak uz bociana nikdy neuvidim😂😂😂

luciapelakova
5. jún 2018

Prvykrat , ked som bola tehu tak kruzil asi tyzden okolo domu. A teraz druhykrat nam sedel na streche . Tak neviem ci nahoda alebo co to bollo, :D

truthy
5. jún 2018

Neviem, no ja na take moc neverim. Zalezi na cloveku, mozno sa vam to podari, no ze by to malo s tym bocianom nejaky vacsi suvis, to asi nie

zuzkazivcak
5. jún 2018

Tak nám sedel asi pred mesiacom na streche a dnes krúžil ponad auto, a nic

moonlight1210
5. jún 2018

bociany vraj skor nosia stastie, ako deti.
ale zas, su domy, kde sidlia bociany na streche, ci na stlpe vo dvore. keby to s detmi, ci so stastim fungovalo, to by sa tam museli mnozit ako kraliky, alebo by nepoznali smolu. 🙂

danielahamar
5. jún 2018

u nás nosia deti len čierne bociany, biele nie😉

mijunik
5. jún 2018

@anjelik2323 ešte mi napadlo: Krúži si tak bocian nad krajinou, v zobáku plachta a v nej sedemdesiatročný dedo. Bocian sa pýta: "Počuj, keď sme to doteraz nenašli, nevykašleme sa na to?" 😁😁

anjelik2323
autor
18. jún 2018

Snažilky moje ❤️💋🌸 už 6dni mi mešká ms 😊robila som si test druhý deň meškania ale aj to po obede ale bol negatívny 😢tak som si povedala že ak mi do týždňa nepríde ms tak navštívim lekára a on mi na 100% povie či nás už konečne stretlo šťastie a zadarilo sa alebo to bude cista ako pred rokom keď som kvôli tomu nedostala ms 😭držte mi palce zienky aby som konecne započula slovíčko GRATULUJEM STE TEHOTNÁ ❤️❤️❤️

duduska25
20. júl 2019

Diskusia pobavila. Bociany zeny neoplodnuju ale vasi partneri☝Zena otehotnie hocikedy cez rok a nie len na jar.

danielahamar
20. júl 2019

@duduska25 no kto by to bol povedal😄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre