Prvý pokus za nami

matula0006
13. jan 2013

dneska sme uš prvy krat išly na plno dufam že sa nam podari rýchlo otehotnieť...

jaja018
13. jan 2013

No mi napodobne no dneska to bolo na ostro 2 krát no je to prvý mesiac snazilkovania tak dufameee.

matula0006
autor
13. jan 2013

držim palce dufam že sa zadari =) uvidime =)

evulilik
13. jan 2013

@matula0006 @jaja018 Nám sa tak pošťatilo 🙂 a dnes máme krásnu princeznú .. Vôbec som neverila že sa to tak môže podariť.. 🙂 no bolo to šťastie. Tak prajem aj Vám nech sa skoro zadarí babuľky .. A hlavne zdravíčko keď sa láska podarí 🙂))))

olivia85
13. jan 2013

no my sa snažíme prvý mesiac, zakrátko zistíme či budeme mať dôvod obrovskú radosť.... 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivia85
13. jan 2013

bodaj by sme si to mohli aj my ostatné povedať.....ale ako má byť bude 😉

jaja018
13. jan 2013

@evulilik no man as prva tiez zadarila hned prvy mesiac, tak som zvedava ako to bude s druhym mimi 🙂

matula0006
autor
14. jan 2013

jáááááj baby ja sa tu deprimujeme že sa nam to nepodarilo a že sa nam to ani tak lahko nepodari pritom neviem prečo ´=( teras ste ma velmi velmi velmi povzbudily dufam aj ja že sa podari na buduci vikned pokračujeme :D kedže draheho mam na týždnovkach =)

qwen
15. jan 2013

Naša dcéra mala v decembri 2 roky a aj my sme sa začali snažiť teraz 8.1 o druhé. Tak tiež netrpezlivo čakám či sa zadarilo 🙂

trish31
15. jan 2013

@matula0006
@qwen my uz dva mesiace a niiiiiiiic

jazzbow
17. jan 2013

AJ JA CAKAM ZATIAL MI MRCHA MESKA 15 SOM MAL DOSTAT AZATIAL NIC POCKAM DO SOBOTY A UVIDIME

ivi35
17. jan 2013

ahojte, aj my sme sa zacali nedavno snazit 🙂 sledujem si plodne dni a beriem kyselinu listovu? aj vy?

nory31
17. jan 2013

Ahojte, my sme sa pokusali cely minuly rok, ale zial nic sa nepodarilo :(
teraz chcem ist na isto a lekar mi poradil si kupit inteligentny pristoj cyclotestBABY aby som si vedela odsledovat plodne dni 🙂
ma niekto este skusenosti s cyclotest-om?

olivia85
19. jan 2013

jazzbow, sme na tom presne rovnako...:D

olivia85
19. jan 2013

@jazzbow uz som taka nedockava....bud, alebo....

jazzbow
19. jan 2013

@olivia85 a tebe kedy mala prist mrcha kolko ti meska daj vediet potom

qwen
19. jan 2013

ja sa snáď už v pondelok dozviem, či mrcha príde alebo nie. Už len 2 dni !!!!!

jazzbow
20. jan 2013

babenky tak u nas prvy pokus vysiel test pozitivny

sarin
21. jan 2013

ach a my 3 cykly a stale nic ☹

qwen
21. jan 2013

Dnes má prísť mrcha, nič mi k tomu nenasvedčuje, len ma bolia prsia a to ma nikdy neboleli. Prvý pokus bol pred 14 dňami, ešte som sa netestovala. Som darebná skočiť do lekárne, keď je také hnusné počasie. Fúúúú, ale tá babská zvedavosť nás raz zabije 🙂

qwen
22. jan 2013

Máme krásne dve čiarky, tie najkrajšie na svete 🙂

chimenaaa
22. jan 2013

Ahojte baby, aj my sme zacali na konci decembra a teraz v sobotu cakám mrchu a uz sa neviem dockat ci pride... podaj by neprisla... nejak neverim ze by to vyslo na prvy sup ale tajne v to dufam... 🙂 qwen a jazzbow velmi sa s vami tesím... 🙂

qwen
22. jan 2013

@ivi35 Ja som začala jesť kyselinu listovú mesiac pred prvým pokusom, s ktorým sme začali počas ovulácie. Nemerala som si ju nijak, proste vtedy mám silný biely výtok. A dnes sa vytešujem z // 😉

jazzbow
22. jan 2013

@qwen gratulujem

qwen
22. jan 2013

Ďakujem baby !! Držím vám palčeky !!

jazzbow
23. jan 2013

@qwen ako sa citis

butterfly22
23. jan 2013

@chimenaaa aj ja (ne)čakám v sobotu, alebo nedeľu...dúfam, ze sa nedočkáme a dočkáme sa až II 🙂

qwen
23. jan 2013

@jazzbow Ja som v pohode, len dnešná večera mi asi nesadla. Trochen predychujem 🙂 A ty ako ??

mariar
28. jan 2013

Včera sme išli prvýkrát na plno, no povedali sme si , že si to musíme užívať a nie myslieť len na to, že ideme robiť bábo. Tak dúfam, že sa to čoskoro podarí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre