Snažilky - január 2014

nikolet_89
23. dec 2013

Ahojte babeny tak nam to nevyslo ani v novembri a ani v decembri nevadi hadam to vyde v january 😉 pridajte sa kocky

1234lubka
2. okt 2014

@wenka25 ako si pila tu akchemilju sa ti potom normalne upravil cyklus?? Ci ako...mi to eyte raz opis 🙂
@mirruska560 ajjasom stoho na prasky..dnes 37dc a nic..min mesiackrasne na 34...

mirruska560
2. okt 2014

@wenka25 kiež by si mala pravdu, ale neviem neviem, uvidíme čo bude či dostanem mrchu alebo chce byť toto akože mrcha 😀 ako nevadilo by mi byť bez kŕčov a podobne ale zase tiež to asi nie je na 100% ok..

mirruska560
2. okt 2014

@1234lubka tak to máš tiež zaujímavé :( ja čakám čo bude, uvidíme do nedeleako to vyjde všetko, či príde mrcha alebo zase sa cyklus posúva hore dole.. a test nič teda??

wenka25
2. okt 2014

@1234lubka normalne sa mi upravil na max 32DC,predtym som mavala aj 44DC kadejako....a netestovala si????neni si tehu?
@mirruska560 a este stale spinis?ja som mala hniezdenie,teda ak to bolo ono ale asi hej,len trochu krv na papieri ako keby mi tam kdesi cievka praskla a len raz za den.

mirruska560
2. okt 2014

@wenka25 ja som mala spinenie 3 dni a dnes zatial len take nic...ale podobne som mala naposledy mrchu,slabunke nic..ale teraz to krv myslim nebola,mozno prvy den hej ale teraz ne.

1234lubka
2. okt 2014

@wenka25 testovala.ale to len z nerviv..som vedela ze nic..nizka teplota, krcok vysoko ako pred ms ale msnikde...stale si pila rovnako do 14dc? Minuly cyklus sa mi hned zkratil..pila som do 17dc tento som pila do 14...a dnes som uz 37dc...cakam...

1234lubka
2. okt 2014

@mirruska560 test bol negat, keby som bola tehotna mala by som zvysenu bazalnu teplotu a nizko polozeny,tvrdy uzavrety krcok...nie uplne naopak

wenka25
2. okt 2014

@1234lubka hej do 14DC som ju pila ale posledny cyklus som flakala som ju nepila skoro vôbec....a citis sa na MS ci ako???no uvidis ci dojde a drzim palce nech nie

mirruska560
3. okt 2014

@1234lubka no ja som sa takto nikdy práveže nesledovala takže neviem ani čo a ako má byť správne ☹ ja čakám či mrcha príde alebo nie, lebo jediné čo zvyknem cítiť pred ňou, ale ozaj až tesne pred ňou je bolesť krížou, a tá dnes prišla, síce aj počas týždňa ma pobolievali kríže, ale to neviem z čoho... ja si myslím že príde a preto neriešim ani nejako nič teraz

1234lubka
3. okt 2014

@wenka25 neviem ako sacitim...nijak..asi treti krat citim vajecnik...proste mam zmetok..raz mam krcok kratky raz dlhy...sim mimo..radsej by som bola nech uz dojdenech viemnacom som..dnes 38dc

1234lubka
3. okt 2014

@mirruska560 sak aj dobre robis...je to len zbytocny stres...drzim paluchy daj vediet...v pondelok testni

mirruska560
4. okt 2014

@1234lubka tak je to stres,zakazdym ked ma zaboli brucho myslim si ze mrcha prichadza a rychlo na wc letim..unavne je to..uvidime teda co a ako bude,.emam ani test tak neviem ci nekupim az neskor,ja som 26 dc este len

1234lubka
4. okt 2014

ahaa...
@mirruska560 ja uz som uplne naprasky...stale mam nejakeoychnutie kazdy signal si musim nejako vysvetlovat...aniicniicnic...dnes 38ci 39dc a nic...musim si aj tak dat pauzu z tehotenstvom lebo chcem si jednak oddychnut, jednak chcem pockat kym mi nedaju zmluvu naneurcito, potrebujeme kupit nejake auto...joj...

lea2015
4. okt 2014

Ahojte baby. S partnerom sa snazime uz 2roky. Vela bab mi hovorilo ze pokial zena pri sexe nedosiahne orgazmus tak len tazko otehotnie. A tiez chcem vediet ci zalezi aj na farbe semena? Musi byt cisto biele? Pretoze moj partner ho ma take priehladne. Dakujem som tu nova 😉 😉

mirruska560
5. okt 2014

@1234lubka tap my teraz ešte pracujeme vonku tak tam makám,snad teda neriskujem čosi ešte...uvidíme budúci týžden čo bude,len mám aj nádchu tak sledujem všetko aby som si lieky nedala nejaké

1234lubka
9. okt 2014

@mirruska560 kdevonku si?

mirruska560
10. okt 2014

@1234lubka myslela som vonku ako na dvore :D:D inak so na Slovensku 🙂 a mrcha stále nič, dáva si načas zase a to som sa tešila že už gynex zabral keď minulý cyklus mal len 29.. teraz 33 a furt nič

wenka25
10. okt 2014

@mirruska560 a test si skusala??? 😉

1234lubka
11. okt 2014

@mirruska560 hmnm ja ta adi nepotesim ja som 45dc a nic..min mesuav 34 teraz konec...ale nechcem byt tehotna, od noveho roku nas berie pod seba firma, potrebujem na neurcito...v pondelok idem ku dokimu..najneskor utorok...lebo neviem ci nenecham maleho este aspon jeden den doma...stale sa mi nezda fit

mirruska560
13. okt 2014

@wenka25 test na 29 DC som skúšala.. a nič..
@1234lubka jaaj no mne je momentálne jedno len ma pobolieva vaječník tak neviem čo a ako a test si nechcem ešte robiť, len moja polovička tlačí na mňa s testom kvôli možnému mimomaternicovému tehu... uvidíme ete počkám, ved je len 36DC dnes..

1234lubka
13. okt 2014

@mirruska560 ved hej s testom sa netreba ponahlat..mnacelycyklus pobokievalo najprv v jednom vajecniku...som myslela ze ovula, tak o tyzden v druhom..a to mi uz vysiel taky dost silny ovulacny test...tak som brala te stopro ovula...a prd..potom ma taj pobolievalo v podbrusku, uz som si robila nadeje...a prd naposledy som robila test na 40dc..dnes som chcela ist ku dokimu ze chcem nieco robit s tym cyklom...ale este som nechala doma maleho, mam cas o babetko sa chcem zase zacat pokusat na druhy rok...to nieje normalne...raz 38, raz 46 potom 34 teraz 48dc a nic ☹

mirruska560
13. okt 2014

No ja neriešim,test nekupujem a bude tak ako má byť 😀

mirruska560
14. okt 2014

@1234lubka @1234lubka baby, potrebujem radu, nejako neviem čo teraz.. som síce len 37 DC, ale posledné mesiace som mala mrchu do takého 33 DC, min. týždeň som mala špinenie (žeby mrcha?) a nejako sa mi točí hlava už pár dní a pobolieva ma vaječník.. môže byť že som mala mrchu takú nijakú a teraz je OVU?

1234lubka
15. okt 2014

@mirruska560 neviemmoja ale uz viem v com je moj problem. Som neplodna..mam vela prolaktinu...stresovy hormon...ms ani tak skoro nevyzera ze dojde...tenhormon tlmi funkciu vajecnikov pretomam takw cykli...dnes idem po kontrolny vysledok...bud hormony alebo inofolic...aspon viem v com je problem ☹

mirruska560
15. okt 2014

@1234lubka a máš to naisto že si neplodná?? tak snád len inofolic.. to ma mrzí ☹

mariankach
15. okt 2014

@1234lubka ahoj, kamaratka mala zvyseny prolaktin 1000-nasobne, liecila sa v BB a ma krasne 1,5r dievcatko. Lekari jej davali nulovu sancu.

1234lubka
16. okt 2014

@mirruska560
@mariankach teraz mam este vacsi zmetok ako pred tym...vcerajsie vysledkyna jednotku...estrogen prolaktin testosteron v normicke...som kukala na sestricku jak puk, som sa jej dva kratpytala ci urcite...dnes som 51dc...doki tam nebol mal pristohodinu...prisiel zobral 6tehotnych tak som z nervom isla prec. Max by mi dal vyvolavacku. Aj tak bysom sa z nim dohodla zebudem ten inofolic brat. Ze oskusam fakt poctivo brat a ked toto nezaberie tak by som sla na dokladnejsie vysetrenia..ale stale ked som inofolic brala tak stale mi skratil cyklus...Som kupila z lekarne ..naposledy!!15,90!!!!to je ake zdieranie!!! budem objednavat z polska sak tam stoji na nete okolo 30zlotych...7ecka....dobre ne??? Ked kupim 4 tak aj z postovnym dam okolo 34ecka...u nas tolko dam za dva...slovaci so bohaty...

mariankach
16. okt 2014

@1234lubka ahoj, ja mam za sebou 2 biochemicke za sebou (5tt a 6tt) a nasledne mi zistili adnexitidu. Moj lekar ma varoval, ze prisne inofolic len a len cisto do upravy cyklu, inak ti silne nastimuluje vajecniky a rozhadze cyklus. To iste mi nastastie este pred lekarom povedala kamoska @effkaa a ihned som ho stopla. Chvalabohu. Po lieceni adnexitidy (vybrala som 4 cykly antibiotik) sme 1 mesiac mali pauzu a potom sa hned zadarilo. Inofolic by sa mal brat vo velmi vyhranenych pripadoch - PCOs, atd...samovolne by som sa ho uz neodvazila brat. Skor by som teda isla inou cestou - dokladne vysetrenie u lekara, ak mas dlhsi cyklus, tak prisne indikovane lieky na upravu. Zmenit stravu, zmenit zivotny styl (zda sa to klise hlupe odo mna, ale naozaj zabera). Ja som si napriklad kupila jacmen, chlorellu a zcala jest vela zeleniny, v robote som cosi prehadzala n kolegynku a opat ten mesiac po vylieceni zacala strecing, jemny jogging a hlavne - tesit sa zo zivota 🙂.

1234lubka
16. okt 2014

@mariankach mne ho on sam odporucal, este v maji. Samozrejme rozumien som si vedoma ze napr zdrave zeny znormalnymi cyklami byho brat nemali...aspon si myslim presne koli tomu prestimulovaniu..ja ho potrebujem citim ze tp z mojimi vajecnikmi nieje ok. Cysty anizrasty nemam. 3X mi robil usg, vsetko ciste. Vcera som ho zacala brat. Uvidim co to urobi. Neviem ci ho mambrat v kuse alebo len do o ovulacie...doki mi doporucal az dva sacky denne....urobim to tak....budem ho brat jeden denne, ked sa mi upravy cyklus, tak ho budem brat len do ovulacie...ked budem mat aspon dva cykli po sebe v norme teda do 35dni tak ho skusim vynechat na mesiac...rozhodne to nechcem prehanat....

1234lubka
16. okt 2014

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre