Snažíme sa o bábo. Po akom čase mi test ukáže, či som v tom?

vikihassan
16. máj 2020

Ahoj babi, chcela by som sa spýtať, od začiatku mesiaca sme sa začali snažiť o bábo, tak 10. som mala plodné dni, ja sa fakt moc moc neviem dočkať uz som si spravila jak nenormálna 3 testy ale všetky boli negatývne, prosím vás ukludnite ma že to je normálne a po akom čase mi asi test ukáže či som v tom? Ms mi má prísť 24. , ale tak este raz ja sa proste nemožem dočkat 🤦🏻‍♀️

vikihassan
autor
16. máj 2020

@minka432 Dakujeeem 😍 vsak to je jedno kupim tu ked uz tu je , ked hovoris ze to je najspolahlivejsie ani som nevedela ale druhy som kupila ten lebo som chcela nejaky dobry citlivy a myslela som ze ked je drahy je asi aj dobry 😂 ale dobre som typla 🤦🏻‍♀️😂

bona69
16. máj 2020

@vikihassan Bona je môj nick, podľa čokolády Bona ktorú som zbožňovala ale už sa nevyrába 😁 vážne držím palce nech sa čo najskôr tešíš z //

ayanamirei
16. máj 2020

@vikihassan normalne si mi dvihla naladu takto na vecer, uz dlho som nevidela taky prival pozitivnej energie 😀 pritiahnutie veci/situacii do zivota urcite funguje, osobne si ale myslim, ze dieta je specificky pripad, ktory tu nepatri, lebo je to dusicka - individualita, ktora pride vtedy, ked bude pripravena 🙂 skus sa teda pozitivne nastavit na to, ze je ok ak nepride hned prvy mesiac, ale bola by si stastna keby prisla, nechaj tomu volny priebeh.

vikihassan
autor
16. máj 2020

@ayanamirei jej dakujem ❤️ ja viem ani sa na to tak pravdaze nepozeram ale tak dufam takymto sposobom no😍

misa11111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vikihassan
autor
16. máj 2020

@misa11111 hahahahah to mas pravdu 😂 na to som este nemyslela ze na taketo veci potom mozem zabudnut😂😂😂😂

katren
16. máj 2020

@vikihassan nam to trvalo 3 roky, takze klud, inak zbankrotujes na tehu testoch....

zaborakahana
16. máj 2020

My sme sa snažili rok a hľa, dočkali sme sa. Máme synčeka Neola. Netreba stresovať, potom sa to nepodarí. Držím palce 🙂

bejka90
17. máj 2020

@vikihassan mne najskor ukazal slabu ciarku az na 13ty den.... su zeny ktorym aj na 9...ale ja som este na 10ty den mala.cisty test a som si myslela, ze uz nic z toho nebude... a nakoniec bolo,len trosku neskor..tak sa nejak zamestnaj a skus asi az 24, ako mas aj dostat,nic ine ti nezostava :(

tamia00
17. máj 2020

Ahoj, podľa mňa buď úplne kľudná, nie vždy sa ti testik ukáže správne. Ako v mojom prípade 😊MS meškala a bola som ešte aj chorá, obvodná keď som jej povedala, aby mi nedávala nejaké antb. kukla na mňa, že veď to by mi už dávno ukázalo. A teda ukázalo až o pár dní 😊 hlavne buď v kľude a nestresuj sa 🙂

mirkava
17. máj 2020

@vikihassan inak aj my sa snažíme a mala som plodné dni podobne ako ty.... 11teho bol den D 🙂 ale som starsia ako ty tak uvidíme ci sa podarilo..... daj potom vediet ze ako 😉

lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikaskvasik
18. máj 2020

Ahoj 🙂 ja som mala plodne dni 1.1–2.1 kedy sme sa snažili, test mi ukazal jemne // 13.1 a potom sa len zosilnovali 🙂 drzim palce 🙏🏻❤️

redbee
18. máj 2020

testík ti ukáže až tak po 7 dňoch... nemaj stres a moc to neprežívaj, aj keď viem, že to je jediná vec, na ktorú myslíš ♥♥♥ Držím palce!

natalka1985
20. máj 2020

@vikihassan aj my sa snažíme už rok a pol s nic zatiaľ

terezia1477
26. máj 2020

@vikihassan podarilo sa? 🙂

vikihassan
autor
26. máj 2020

@terezia1477 Ano, ale nakoniec samovolny potrat 😞

redbee
27. máj 2020

To ma mrzí... Verím, že z toho rýchlo dostaneš... Držkaj sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre