Spomaľuje lubrikačný gél spermie?

20. jún 2021

Zdravim dievčatá potrebujem poradiť dočítala som sa na nete že lubrikačný gél zabraňuje otehotneniu ale potrebujem vedieť aky ? to musí byť napísané na krabičku že spomaľujú spermie ? Vraj ten Durex originals zabraňuje tiež.

martinaju
20. jún 2021

No ak sa snažíš otehotnieť a nedarí sa nie je vhodný žiaden lubrikačný gél až na ten, ktorý je presne na podporu a dlhšiu životnosť spermii ale ten nekúpiš bežne v lekárni ani v drogérii.

milka1988
20. jún 2021

Ak potrebujes lubrikačný a snažíte sa tak si kúp buď conceive gel na otehotnenie pomaja spermiam sa ľahšie pohybovať lebo klasické zabíjajú spermie alebo spomalia ich
Pozri na pilulka.sk tam som kupila ten gel

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s_a
20. jún 2021

Podľa mňa skôr naopak, autorka taký chce 🤷🏼‍♀️

martinaju
20. jún 2021

@s_a v tom prípde by som sa na to nespoliehala 😃

autor
20. jún 2021

@martinaju kamarátka používa ten Durex originals klasický ,a vraj sa jej nedarilo otehotnieť že zabíja spermie preto to chcem vedieť či je to pravda lebo chceme používať s priateľom tiež , otehotnieť nechcem teraz nemôžem si dovoliť lebo učím sa za kaderníčku mám 19 som na maturite priateľ tiež pracuje. My s priateľom fungujeme na prerusovanej súloží už dlho samozrejme len v neplodnych dňoch vela žien tu písali že to zabíja nechcem sa na to spoľahnúť samozrejme ale chcem len vedieť že či je to pravda

martinaju
20. jún 2021

Hovorí sa to o každom lubrikačnom (ktorý nie je určený na podporu počatia) ale ako ochranu by som to nebrala. Ono to neodporúčajú pri snahe o otehotnenie pretože to môže spomaliť alebo zabiť ale nie je to ochrana pred neželaným tehotenstvom.

klip0
20. jún 2021

Tak ak to chces ako ochranu tak to v žiadnom prípade nie. Keď tak pharmatex

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre