Spontánny potrat a ďalšie tehotenstvo

27. jan 2024

Ahojte.V decembri som spontálne potratila v 9tt nebola som na kyretáži.Teraz v januari som dostala prvú MS a chceli by sme sa začať znovu snažiť o babo.Otehotnela ste niektorá hneď po prvej MS a nemali ste komplikácie ? Ďakujem.

e1i
27. jan 2024

Mne doporucovali az po 3m. Predsalen 9tt si bola tehotna. Hcg mas odsledovane ze uz je nulove? Kontrolu u dr si mala?

anjelicek26
27. jan 2024

Zacali sme sa snazit po kontrole u gynekologa po troch mesiacoch...

alison11
27. jan 2024

Ja som mala potrat v máji a koncom júla sa nám podarilo úspešne donosiť syna. Ale sme nato netlačili podaril sa,ale sme sa vyslovene nesnažili.

autor
27. jan 2024

Ako bola som v 9tt ale bola to anembryomola.Mala som kontrolu u doktorky na zaciatku januara povedala ze mam uz cistu maternicu a robila som si aj tehotensky a tiez ho uz mam negativny.

e1i
27. jan 2024

Aj ja som mala v 9tt MA bez embrya a sama som sa vycistila a aj tak az o 3m doporucili. Moj dr chcel cakat az 6m. Po 3m bolo tehotenstvo uspesne

stannkal
27. jan 2024

Aj medzi doktormi sa názory líšia, no ak si bola na kontrole a bolo všetko ok tak neni dôvod čakať.

petamich
27. jan 2024

lekar nam kazal pockat jeden cyklus, nanestastie zopakovala sa situacia, takze potom sme sli na x vysetreni, kym sme sa opat snazili

kazdopadne podla neho stacilo pockat jeden cyklus

janadj
27. jan 2024

Ja sim takto otehotnela hneď po prvej MS od spontánneho potratu v 7tt. všetko bolo v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre