Kedy sa môžme začať snažiť, keď som potratila?

tinka0000
3. mar 2018

Ahojte.Chcela by som sa opytat na Vas nazor..
V Januari 5teho som bola na zakroku..Potratila som..Bolo to moje prve tehotenstvo.Mozem sa uz snazit znova alebo??
Potrat prebehol bez komplikacii..
Dakujem za radu.

pribinak
3. mar 2018

Je tu kopec zien co potratili. Ale toto by si mala riesit so svojim gynekológom. My tu nepoznáme tvoj zdravotny stav.
On ti asi lepsie povie ako na tom si ako tu nejaka účtovnícka, cukrarka ci asistentka, alebo dajaka baba co si tu prečítala dve diskusie

deti95060810
3. mar 2018

jasné že môžeš...

soldi
3. mar 2018

zalezi v akom tt si bola a aky to bol zakrok. predpokladam, ze kyretaz. v tom pripade sa odporuca pockat minimalne jeden cyklus, aby sa obnovila vystelka maternice. dr zvyknu odporucat tri mesiace, ale vacsinou plati, ze pokial telo nie je pripravene, tak aj tak neotehotnies.
pokial si bola vo vyssom stadiu tehotenstva, tak sa odporuca pockat pol roka, aby sa telo dalo dokopy aj po hormonalnej stranke.

drzim palce, nech to coskoro vyjde.

tinka0000
autor
3. mar 2018

@soldidakujem..bola som v 8tt.A missed som mala..

tinka0000
autor
3. mar 2018

@soldi a dufam ze to vyjde co najskor.
Hovori sa ze po , , potrate, , ze to ide..Neviem ci sa to len hovori alebo je to pravda..
Ale tak tuzim po babatku tak nech je uz v brusku

tinka0000
autor
3. mar 2018
pininka
3. mar 2018

Ano uz mozes,ja som otehotnela presne po troch mesiacoch

galixx
3. mar 2018

Mne povedal lekar ze po pevej ms mozem. Do troch mesiacov som bola znivu tehotna.

tinka0000
autor
3. mar 2018

@pininka dakujem..teraz cakam 2ms po potrate missed..tak sa posnazime.Orvykrat som otehotnela 14den od zaciatku mesntruavie a podarilo sa (ovulacia)..tak skusim aj teraz tak 14den 😀 13, 14, 15 skusim ak sa podarii 😀

pininka
3. mar 2018

@tinka0000 ano presne tak by mala byt ovulka, od prveho dna posledneho menzesu odratas dva tyzdne a to by mal byt presne den ovulacie,cize tyzden okolo kedze spermie preziju aj dlhsie vo vnutry.

tinka0000
autor
3. mar 2018

@pininka cize ak priklad dostanemkramy zajtra 4.3.2018..tak 18.03.2018 by mala byt ovulka?

tinka0000
autor
3. mar 2018

Nejak tak si myslim..aj ked ze po potrate sa to meni vsetko..takze neviem..nema s tym niekto skusenosti?

pininka
3. mar 2018

@tinka0000 ano,presne tak, ale skusala by som uz dva dni pred,resp tri dni po. Drzim palce