Stíham 3 deti do 40tky?

perdita11
5. dec 2021

Ahojte,
Asi taka hlupa otazka, ale kedy ste mali vy deti?
Ja som zatial bezdetna, mam 32 rokov, ale v poslednom obdobi ma uz kariera az tak nenaplna a rozmyslam nad zalozenim rodiny. Dokonca ma laka predstava viacpocetnej rodiny. Stalo sa niekomu z vas nieco podobne, ze ste sa z workoholicky stali matkou viacerych deti? Nie som uz stara?:D
Ja sa zaroven porodu hrozne bojim, na zaklade zazitkov z okolia.
Dakujem a prosim nehejtujte, prechadzam nie lahkym obdobim.

kiki68
6. dec 2021

@bluka2 to su jedine dve co to robia. Este Rudolfiner. Lenze to znamena dat za ten cisarak 9 tisic eur. Ono sice stoji iba 2 tis , ale izba, honorar lekarom atd a mas tuto sumu. My sme to zvazovali totiz ako porodnicu. Kamosku nechali v Goldenes Kreuz rodit 4,7kg dieta prirodzene. Ani diskusia o cisarskom. Predtym bezne robili Wunsch cs aj ine nemocky, ale uz nerobia. Mna nechali rodit prirodzene s vysokym tlakom 154/94 ( uz to neslo tri dni dole).

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikush2000
6. dec 2021

@perdita11 prvé som mala v 31, druhé v 34 a teraz čakám tretie, budem mať 38....oba pôrody boli cisárskym, tak ma čaká tretí. Po prvom cisárskom mne odporúčala lekárka počkať 2 roky a po druhom počkať 3 roky

24mirka
6. dec 2021

@perdita11 ak už otehotnieš...
Hypnoporod.sk ti odporúčam URČITE absolvovať.
Mám za sebou traumatizujúci cisarák, bola to nočná mora s následkami a nádherný bezbolestný prirodzený pôrod bez akýchkoľvek zásahov, alebo liekov. 😉
Koľko budeš mať deti budeš riešiť keď budeš mamou aspoň jedného. Budeš nový človek ❤️😊. Držím Ti palce.

pieksamaki
6. dec 2021

@perdita11 hlavne sa neboj niecoho ako porod...na zaklade rozhovorov z okolia...vzdy je vsetko individualne......a si mlada....vsetko aj stihas....ja som zase mala deti a bohuzial nie karieru....tak som teraz stratila pracu po materskej.....ale aj taky je zivot

zuzanaam
7. dec 2021

@sonnenshein to je mi ľúto, oveľa častejší býva ten mnou spomenutý scenár. Poznám mnoho žien, ktoré rodili bezbolestne. Ja mám skúsenosť aj aj v rámci jedného pôrodu. Bezbolestné kontrakcie sa do minúty zmenili v peklo po podaní oxytocínu, ktoré bolo naviac urobené vyslovene proti mojemu želaniu a vedomiu.

sonnenshein
7. dec 2021

@zuzanaam Preco je Ti to luto? Mne to vobec nie je luto, kontrakcie som krasne predychala, boli sucastou porodu, a vobec ma nemrzia 🙂

zuzanaam
8. dec 2021

@sonnenshein ja len, že to ide aj bez zbytočnej bolesti...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre