Výtok ako príznak tehotenstva

31. júl 2023

Ahojte, riešim momentalne taku situáciu že ms mi mešká 9 dní. Počas ovulácie sme mali s partnerom nechránený sex, nakoľko by sme radi mali bábätko. Testy sú zatiaľ negatívne.Dnes sa mi však začal tvoriť biely výtok - bez zápachu, krémový. V pár článkoch som čítala, že aj to môže byt jedným z prvých príznakov tehotenstva. Máte s tým prosím niektorá osobnú skúsenosť? Ďakujem krásne.

zuza265
31. júl 2023

Ovulaciu mas odsledovanu?🤗

autor
31. júl 2023

@zuza265 ano, sledujem si ovu testami 🙂

zuza265
31. júl 2023

Tak potom by si uz na teste mala mat silne ciarky. To si viac ako 20 dni po ovulacii. Je zvlastne, ze menstruaciu nemas…

mima172
31. júl 2023

Ak máš odsledovanú ovuláciu, tak pri 9dňovom meškaní by si už mala veru poriadne koľajnice (bola som tehotná 4x). Asi by bolo fajn skočiť zajtra ku svojmu gynekológovi. Držím palce, aby to čoskoro vyšlo ✊

autor
31. júl 2023

@mima172 gynekologicke som samozrejme volala 🙂 povedala mi, že sa mam zastaviť 14 dni po meškaní ms (ak sa dovtedy nedostaví). Spomínala som jej meškanie a negatívne testy, povedala že sú ženy ktorým testy ukazu pozitivitu aj neskôr kvôli pomaly stúpajúcej koncentrácii hcg v moči, tak stále mam drobnú nádej. Ale keď to nevyšlo tak verim že to vyjde čoskoro. Ďakujem krásne ❤️

mici88
31. júl 2023

Ja mávam takýto výtok vždy pred menštruáciou aj niekoľko dní. Držím palce 🙂

bambieblue
31. júl 2023

Ked ti už 9 dní mešká a testy sú negatívne tehotná nie si 😕ten výtok mávam aj ja pred MS občas ,ale určite zájdi ku doktorke ak stále nedostaneš

emma2782
31. júl 2023

Mala si už jednu diskusiu kde som písala, že tehotenstvo to nebude. Ale asi kým nepríde menštruácia, neuveríš. Je mi to ľúto, snáď budúci mesiac.

zenulkaaa
31. júl 2023

Podla mna 9dni po meskani by ti uz ukazalo pozitivny test. Mne 5 dni po meskani ukazalo take jasne ciarky ze az.

autor
31. júl 2023

@emma2782 momentálne by som už bola fakt rada keby aspoň ms prišla, nech viem na čom som. Lebo toto je katastrofa táto neistota že čo aa vlastne deje.

simonatom
1. aug 2023

My sme sa s partnerom o dieťatko nesnažili, keďže máme malú 16 mesačnú doma,ale tento mesiac mi meškala ms 7 dní, tak som si po tom, ako mi to malo prísť urobila 2 testy a negatívne. Potom na ten 7 deň prišla a netuším, čo to mohlo byť. Len vždy nádej končí posledná, rozumiem. Raz to určite príde. 🍀 Veľa šťastia.

nevenka
1. aug 2023

A pocitas aj s tym, ze ovu testy ukazuju len vzostup LH, a ovu prichadza neskor? Mne aktualne prisla na treti den po pozit.teste, potvrdene bazalnou teplotou. To, ze mas pozitvny test, neznamena, ze ovu aj naozaj prebehne, to sa najlepsie potvrdi potom bazalkou.

autor
1. aug 2023

@nevenka áno, samozrejme s tym počítam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre