Za akú dobu ste otehotneli popri dojčení?

vierakuli
11. mar 2019

Ahojte! Koľko trvalo kým ste otehotneli popri dojčení? Kľudne sa o tom môžete aj rozpísať, ako často ste dojčili, či ste mali pravidelné cykly a koľko vtedy malo vaše staršie dieťatko. 🙂

jany149
11. mar 2019

@vierakuli ja hneď "na prvý šup", starší mal vtedy 2 mesiace pred 2.narodeninami...ešte som ho dojčila aj den aj na noc a potom som postupne začala vynechávať deň a úplne som prestala dojčiť pár dní po jeho druhých narodeninách, bola som vtedy cca v 11-12tt.

jany149
11. mar 2019

@vierakuli ešte k tým pravidelným cyklom, nemala som pravidelný cyklus, "chodil" ako sa mu "zachcelo" a aj zo dvakrát úplne vynechal, tak som sa aj bála, či vôbec otehotniem, ale nakoniec moje obavy boli zbytočné

dovozadokoca
11. mar 2019

Na prvý šup, ako pri prvej. Posledna MS bola v novembri, rozhodli sme sa, že ideme na to, ďalšia už neprišla. Cykly som ale mala ako hodinky. 🙂

Dcéra mala v decembri 2.

0silvia0
11. mar 2019

@vierakuli popri dojčení som 18 mesiacov nemala ani menzes, teda som ani neotehotnela. Otehotnela som až po odstavení prvorodeného po nejakých dvoch mesiacoch tuším...

spisanka
12. mar 2019

Babulky, normálne ste mali krámy, dojčili ste a otehotneli ste? Ja kojím, menzes mam už dlho, ale nedarí sa nam..

dovozadokoca
12. mar 2019

@spisanka ja som mala normálne pravidelne, ale ja mám bolestivú ovuláciu, takže ja som aj plodné dni vedela presne. A mala som vždy 14. - 15. deň.

lavender21
12. mar 2019

Ja som dostala prvú menštruáciu 8 mesiacov po pôrode. Hneď po nej som otehotnela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre