Kedy je dobrý imunitný systém po očkovaní?

tucniacik
18. mar 2009

ahojte,
samozjme viem, ze cim je dieta menej chore tym lepsi imumitny systém má, ale zaujima ma ako je to pri ockovani, ak to niekto vie... ak po ockovani su komplikacie ako teplota, atd. znamena to ze je imunitny system dobry lebo zareagoval a teda bojuje, ale naopak, ak je dobry tak teploty a pod. nie su...viete to niekto???
dakujem moc za odpovede...

sirinka
18. mar 2009
sirinka
18. mar 2009

teplota signaluzije, ze telo bojuje, ze imunitny system je v nasadeni, teda ze funguje...

junovka
18. mar 2009

ja som pocula, ze pokial su nejake neziaduce rekacie na kadejake ockovanie, tak je slabsi imunitny system 😒

xxmargaretka
18. mar 2009

no tak to by aj mna zaujimalo ako to vlastne je..

tucniacik
autor
18. mar 2009

a nie je to aj o tom, konkretne ake koplikacie su? ze ak je mierna teplota tak je to dobre, lebo telo bojuje, a ak je teda vyzsia ako zvysena ze to uz zase signalizuje ze ten imun.system nie je taky dobry?
nasa mala ma 13mes a este chora nebola, ak neratam 2x sopliky, nebrala ani atb, a pri ziadnom ockovani nemala komplikacie, iba po tom prvom tbc jej vytlacali hnis z ranky, ale inak pri ziadnom nic... dnes sme boli prave zase na ockovani, tak som sa nad tym doma viacej zamyslela ze ako to asi moze byt...skoda ze ma to nenapadlo skor, mohla som sa spytat dr....

sirinka
18. mar 2009

tucniacik mozno skor by som povedala, ze to zavisi od toho, ako dlho tie komplikacie ako napr. teplota trvaju...ktovie.

denisocka
18. mar 2009

no to by som aj ja chcela vedieť 😒 po TBC sme mali tročšku zapalene ramienko,po prvej hexa sme nemali žiadne reakcie,iba ta TBC ranka sa kus zhoršila,chodili sme po pneumologii - iba na sledovanie .... druha hexa sa nam oddialila o mesiac a tiež bola tuším bez reakcie. Ored oboma hexami som mu dala čipok paralen. Po tretej hexa to ale začalo,prvy hrat teploty , 39,3 - jeden den ,odvtedy mame často teploty,aj každe 2-3 týždne, .... o ATB pisať nebudem ..... a teraz po Prevenare prvom sme mali 3 dni okolo 38,2