Očkovanie proti osýpkam, príušniciam, ružienke

lunedi
15. feb 2016

Mám otázku...

Absolvovali sme povinné očkovania. Po 3.očkovaní Infarix a Prevenaru,rok absolútne zdravé dieťa mi zrazu chytilo totálne všetko ,čo šlo okolo.
Krvné testy odhalili nízke hodnoty IgM aj IgA.
Na základe toho som odmietla očkovanie mmr.
A teraz tá otázka. Mamičky ako znášali vaše neočkované deti tieto choroby?
Prosím reagovať len tých čo majú skúsenosti....tém očko-neočko som prečítala dosť. Takže nerada by som bola keby sa mi to tu zvrhlo do vojny!!! Díkičko...

aristka
17. feb 2016

@mm2008 to je velka statisticka vzorka...
@evittam no ja mam v zivej pamati v rodine .kedy 18rocna mala mums ..vysoke horucky .bolesti .obrovsky opuch a a 3 tyzdnova pn...takze jej imunita to len tak nezvladala ...inak v tej dobe sa neockovalo....inak co je podstatou ockovania .podpora imunity ...takze ano .u hokejistov to bola imunita .ktora bola podporena protilatkami z ockovania .takze nie je nic zvlastne.ze to zvladli ..

prevenar
17. feb 2016

@evittam 😀

aristka
17. feb 2016

@evittam vie ono je tazko debatit s niekym.kto nema ani ochotu si nieco nastudovat o chorobach a ich komplikaciach a ich klin.prejavoch .nieto este aby si chapala fungovanie imunity ...na to kolko rokov sa snazis dehonestovat ockovanie ...zjavne si nic nestudujes ...vid prispevok o mumsovej testitide ...

aristka
17. feb 2016

@prevenar namiesto smajlov vysvetli evce .preco clovek ochorie .preco to ma lahsi priebeh po ocku .ak ti nieco hovoria protilatky ....inak ty si zazil alebo videl testitidu ....

evittam
17. feb 2016

@aristka Samozrejme a amen. Ako vždy máš pravdu a nič len pravdu. A ja a ostatní sme len sprosté ovce len ty si lietadlo. Pekný deň ti prajem.

prevenar
17. feb 2016

@aristka vzdy ked prispejes nesmierne pobavis . pokracuj prosim 😵

aristka
17. feb 2016

@prevenar tak ako chlapovi je ti tema testes a ich zapal smiesna ...to by si sa pri pac.s tymto problemom smial ....smutne ...mozno mi vysvetlis .co ta bavi na tak baznej teme ..

prevenar
17. feb 2016

@aristka nenechaj sa odradit a nepolavuj! ..vidim to na zvysenie platu. pokracuj v dobrej praci. 🙂

aristka
17. feb 2016

@prevenar do prace idem vecer .len tebe by mali asi odobrat.ked mas cas v praci este kecat na mk a riesit svoj biznis...

prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
17. feb 2016

@prevenar aka je bezna a nebezna mamicka ...prosim o vysvetlenie .plus aka mamicka je tvoja partnerka ...

prevenar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
17. feb 2016

@prevenar aby sme sa pochopili .ake atributy ma splnat bezna a ake nebezna mamicka ...si chlap .mas ine zmyslanie a mozno ta dokazem lepsie pochopit ...vies u mna je kazda mamicka vynimocna .jedinecna ...preto je toto slovo bezna .pre mna uplna neznama v spojitosti so statusom matky ....aj ked je to mimo temu .ta poprosim o vysvetlenie .kedze si privlastok bezna mamicka pouzil...

lunedi
autor
17. feb 2016

@prevenar poprosím nezachádzať do konfliktov, jednáme tu dospelí tolerantní ľudia a nie zvieratká v ohrádke. Ďakujem

prevenar
17. feb 2016

@aristka ved este nieco prihod 🙂

desszi
17. feb 2016

@lunedi moj syncek mal tiez po tychto ocko (hned po prvej hexe) znizene imunoglobuliny - odporucam na zaklade vlastnych skusenosti jemne detoxikovat telo vhodnym alternativnym sposobom (nebudem odporucat konkretne , je ich viac, to co sadlo nam, nemusi tebe), po roku detoxu sme mali vsetky Ig v normalnych hodnotach. MMR nemame, zatial sme z tymito ochoreniami do kontaktu neprisli. Presli smesi ovcimi kiahnami, bez problemov. Nachladnutia obvykle zvladame do 3 dni. Dbam na stravu, dostatok vitaminov a mineralov. V kritickych obdobiach zvysujem prijem vitaminov a imunostimulancii (C, D, echinacea, cesnakova tinktura).

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz