Očkovanie vakcínou rubeola, mums, osýpky po predošlých komplikáciach

iwesska
10. máj 2012

Mile mamicky,

Na uvod by som rada upozornila adminov, aby nezamykali tuto temu, nakolko nie je zalozena za ucelom ziskania informacii o MMR ockovani vseobecne, ale je to o konkretnych komplikaciach s predchadzajucou zivou vakcinou BCG a jej dopadoch na MMR ockovanie, co v teme o MMR nezistim, lebo je az prilis vseobecna. Dakujem za pochopenie.

A teraz k podstate diskusie...Pomaly sa nam blizi termin ockovania MMR vakcinou, kedze nase dietko dovrsilo 15.mesiac. Avsak, iba teraz sme boli zaockovany 3.davkou Hexy + Prevenar z dovodu posunu celkoveho ockovania po komplikaciach s BCG vakcinou. Nam nehnisalo ramienko ako vacsine deti, ale lymfaticka uzlina v oblasti klucnej kosti sa nam zvacsila na velkost 2x1,5cm ☹ Malemu to bolo viditelne volnym okom. Nasledovali sona a pravidelne kontroly na kalmetizacii, kde musime chodit pred a po kazdom ockovani, nakolko nikto nevie, ako ta lymfaticka uzlina moze opatovne zareagovat. Syn ju uz ma sice mensiu, tak 1x1cm, ale stale tam drieme. Zatial ju staci sledovat, ale ak by sa velmi zvacila musi okamzite von ☹ Nakolko tuto komplikaciu sposobila ziva vakcina, obavam sa ockovania dalsou zivou vakcinou MMR. Zvazujem odmietnutie po dohode s lekarkou z kalmetizacie. Dovod, preco som zalozila tuto diskusiu, je ten, ze by som chcela poznat aj skusenosti inych mamiciek, ktorych deti mali komplikacie po BCG a napriek tomu sa rozhodli pre ockovanie MMR, ako to deticky zvladli. Ci nemali neprimerane reakcie kvoli predoslym komplikaciam so zivou vakcinou. Budem vam velmi vdacna za vase nazory a skusenosti.

slniecko77
30. mar 2013

@irenkask od teba LEN, aby si respektovala nazory inych, neutocila na nich, nepisala agresivne, neurazala
..a neprisla som rypat len vyjadrit svoj nazor a pohlad na vec, lebo to uz sa skutocne nedalo citat 😖

irenkask
30. mar 2013

@slniecko77 Tebe som nič nepísala, ani svoj názor nevnucovala, ničím som neurážala a nerýp do mňa, ukáž že si inteligent. Prečo sa so mnou dohaduješ , veď sa debať s proočkovancami tie sú neagresívne. 😉 😉 😉 😉 😉

irenkask
31. mar 2013

Tu je názor lekára a 100% pravdivý

Vladimir Petroci · Poprad: Som lekár a videl som už desiatky detí postihutých po očkovaní (nesústredenosť, hyperaktivita, alergie, časté infekty, väčšinou dýchacích ciest), z toho 16 veľmi vážne (6 x autizmus, 4 x epilepsia, 2 x ťažký ekzém, 1 x vypadané ochlpenie celého tela a vlasov, 1 Touretov syndróm, 2 x paraplégia). Postihnutý je imunitný systém a/alebo nervový systém. Náhoda nie je to, čo sa opakuje. Rodičom je jasné, že ak do týždňa po očkovaní sa objavia zmeny, súvisí to s očkovaním. Z tých 16-tich ťažko poškodených detí ani v jednom prípade pediater neuznal, že to súvisí s očkovaním a nenahlásil to. Pediatri to tvrdošijne popierajú a nechcú si priznať to, čo je už vo svete jasné - očkovanie je nebezpečné a je to jeden z najväčších omylov medicíny. Ukážte mi jediný dôkaz, jedinú dvojitú slepú štúdiu, ktorá dokazuje, že očkovanie je efektívne a pomáha ľudstvu. Budete veľmi prekvapení, ale neexistuje ani jedna. Naopak existuje už veľmi veľa štúdií, ktoré potvrdzujú toxické účinky vakcín.

Týmto sa treba zaoberať, nie drbami a nezmyslami.

irenkask
31. mar 2013

Tu je celý otvorený list do časopisu dieťa od tohto lekára ktorý prelomil ľady mlčanlivosti

http://www.zmensvojzivot.sk/otvoreny-list-casop...

stanislava2
31. mar 2013

@irenkask http://www.zlatestranky.sk/firmy/Poprad/H137814... ak sa chce niekto vzdelávat nech sa páči.čierny kašel budeme liečit homeopatiou a telo na telo. 🙂

pectore
31. mar 2013

@stanislava2 😀 vrana k vrane sada....

irenkask
31. mar 2013

@stanislava2 Moja mama ho prekonala aj napriek tomu žila do 78 rokov a keby sa nepredávkovavala liekmi ako brufen a kortikoidmi mohla tu byť doteraz. Ale to naši odborníci ju tak učili. A zaujímavé že po prvom homeopatiku jej prestali všetky bolesti hlavy ktoré mala celý život a nebolo treba ani jeden brufen ani voltaren 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Mám svoju homeopatku ktorá odo mňa nikdy nepýtala peniaze, dala som kedy a koľko som uznala a ani nechcela zobrať.
Ináč mňa po tej zázračnej vakcíne proti čiernemu kašľu nosili do šiestich rokov pod kyslík a Bulovka v Prahe bola mojim druhým domovom. Pamätám dodnes len mokré plachty okolo mňa navešané . Budem asi vadná nie náhodou podľa teórie že za všetko môže vrodená predispozícia alebo tak podobne čím sa oháňa väčšina očkujúcich lekárov lebo nemajú ani šajn o tom, že vakcíny poškodzujú DNA. 😉 😉 😉 😉 😉
Ale na slovensko je na také názory ešte veľmi zavčasu , ešte sladko spí , ešte o ničom nevie, zabíja si vlastných potomkov a potencionálnych platiteľov daní a tvorcov HDP. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stanislava2
31. mar 2013

@irenkask To sa velmi pekne dožila mamička.Kto vie možno ak by bola očkovaná dožila by sa aj 100.ja si na bolest hlavy dám pohár vody ztial super zaberá.na čo potrebovala kortikoidy?ak smiem vediet?

irenkask
31. mar 2013

@stanislava2 Nevedeli zistiť príčinu otrasných bolestí hlavy tak ju vyšetrovali aj vo vojenských nemocniciach a neprišli na nič, len až keď oslepla na pravé oko tak zistili že to bol zápal očného nervu, lebo úplne obelel a nevidela. Na bolesť jej zaberal Prednison. Trpela aj zápalmi iných nervov dosť často, lenže na to ti nestačí pohár vody, to ak si nezažila tak neuveríš.
Potom keď som si ju vzala k sebe , tak som si študovala jej záznamy, lebo odpadávala z nôh z ničoho nič aj na ulici .Mysleli si že je opitá, ľudia. Mala aj nálezy na CT mozgu, lebo potom mala asi dve porážky a pochopila som, že podľa všetkých diagnóz mala vlastne sklerózu multiplex a nikto to nevedel z lekárov skompletizovať tie vyšetrenia od jednotlivých odborníkov a určiť diagnózu.
No to je tak, keď sa niekomu nechce zaoberať ľuďmi a radšej do nich napchá chémiu ako by ich riadne vyšetril. ☹ ☹ ☹

stanislava2
31. mar 2013

@irenkask a tie kortikoidy ?

irenkask
31. mar 2013

@stanislava2 Jáj ja som si myslela že vieš že je to Prednison, ale ty nevieš asi, čo?
Tie dávajú na bolesti a zápaly keď liečiť alebo určiť nevedia na potlačenie príznakov zápalu a bolestí.

stanislava2
31. mar 2013

@irenkask vieš čo neviem lebo my lieky uživame len krajnom pripade ak je treba.Ja nemám doma ani ibalgin len paralenové čipky ak by bola teplota v rodine.My na vela zdravotných problemov použivame Just a Nahrin ak je treba ideme si po lieky k pediatrovi.očkovanie mame ako prevenciu a zatial sme nedostali nikto ochorenie na ktore sme očkovaný.

irenkask
31. mar 2013

@stanislava2 Jáj tak preto, lebo ja už poznám všetko ,ale tiež asi osem rokov som neužila ani jeden liek klasický.
No moju maminu toto naučili lekári, takže bola úplne závislá na liekoch čo sa aj prejavovalo abstinenčnými príznakmi keď som jej vzala tie brufeny čo tá dorábala. Ale podarilo sa mi predĺžiť jej život aspoň o osem rokov. Keď som ju doviezla ku mne, už ani nereagovala iba ležala s plienkou, nejedla, nepila, nerozprávala.Všetko som ju učila znovu, zabezpečila som jej Adosku ktorá s ňou cvičila a rehabilitovala a potom sa postavila na nohy znovu.
Ona mala napríklad takú porážku že ochrnula jej spodná časť tela , nie pravá ani ľavá ale obidve nohy, čo je tiež netypické. Ale rozchodila to. 🙂 🙂 🙂 🙂