Pozvánka na 2. očkovanie

27. mar 2021

Ahojte, tí ktorí máte niekoho očkovaného teraz okolo polovice marca prvou dávkou vakcíny, dostal už pozvánku na druhé očkovanie? Neviete kedy cca budú chodiť? Viem, že by sa druhé malo zopakovať o 28 dní, rodičom povedali, že príde sms a mail, ale zatiaľ nič. Ešte je síce dosť času, ale tak informatívne. Zaujíma ma najmä Pfizer. Ďakujem.

ludinka
27. mar 2021

Svokrovi prišla sms hneď v deň prvého očkovania, mojej mame este neprišlo nič a bola 17.3

elenka74
27. mar 2021

Môj otec mal druhú dávku 4. 3. a SMS a email prišli 23. 2.

janula94
27. mar 2021

Mojej mamine povedali, že ak jej nepríde sms, aby prišla presne o 28 dní v približnom čase ako bola na prvej dávke. Že niekedy sms ani nepríde.

rooberta
27. mar 2021

Mamina mala druhu davku 15.3 sms s terminom jej prisla 11.3 o polnoci. Jej kolegovi neprisla vobec ale isiel tam aj tak a zaockovali ho.

autor
27. mar 2021

No super, vidím, že je to ozaj od prípadu k prípadu. Idem pre istotu presne pozrieť tých 28 dní 🙂

martinuska
27. mar 2021

Tyzden pred 2.davkou

deedol
27. mar 2021

mojej babke rovno povedali, ze sms nepride a ma prist presne o 28 dni.

elenka74
27. mar 2021

A ako tí ľudia, ktorým nepríde SMS, majú vedieť na koľkú prísť? Môj otec bol prvýkrát o 14.20 h a druhýkrát o 13,40 h, viem to, lebo som zadávala môj e-mail.

qetka
27. mar 2021

Z mojej eodiny vsetkym, ktoi mali ockovanie vo februari uz prisla SMS a tento tyzden aj boli na druhom kole. Prislo im to cca 10 dni pred. Ale den po ockovani im prisla dalsia pozvanka na druhe kolo, teraz na 30.3 😂 Vsetkym trom 😂 Akurat mamina ma len dva tyzdne po a nema nic, ale ta bola Astrou-Zenecou, lebo bola az v neskorsej skupine.

nina255
27. mar 2021

Nam chodili sms asi dva tyzdne po prvej davke a dva tyzdne pred druhou davkou takze presne v strede 😃 ale moze prist aj tyzden pred ,nestresuj 😉