Je zvláštne, keď nemám sociálne siete?

19. sep 2023

Dobrý večer, myslíte že je zvláštne že nemám sociálne siete ? Nezaujíma ma Facebook Twitter tik tok Instagram ani iné len počujem všade ako to každý má naozaj je to dôležité pre život?

mikitilik29
19. sep 2023

Napr. pre mňa to zvláštne nie je nakoľko ani ja a ani môj priateľ spomínané sociálne siete nemáme. Je to strata času tam vysedávať a sledovať tie príspevky.

petamich
19. sep 2023

nie nie je 🙂

syslik81
19. sep 2023

len dobre pre teba .. este lepsie odhlasit sa aj z kona a zit zivot

miskakyska
19. sep 2023

Za čo považujú ľudia mk, keď spokojne píšu na mk,že nemajú sociálne siete?😶

liv1
19. sep 2023

@miskakyska presne to ma napadlo 😂. MK staci za vsetky tie siete 😅

miskakyska
19. sep 2023

@liv1 však to najväčší klebetník😃

autor
19. sep 2023

@miskakyska mk ja mám napríklad preto lebo som v skupine mamičiek, preto som si ho založila ako tehotnej mi pomohlo čítať príspevky tehotných a písať si snimi.

dadka128
19. sep 2023

Nie je to vobec zvlaštne, buď len rada, že ťa neobklopujú samé hlúposti

daniela2202
19. sep 2023

Výborne...👍👍👍👍👍

anavixy
19. sep 2023

Vobec to nie je dolezite, jedine instagram je podla mna velmi dobra vec, ked sledujes profil odbornikov, ziskas kvantum informacii a vedomosti, ake tak jednoducho neziskas nikde inde a v tom pripade to urcite strata casu nie je🙂 napriek tomu to malo ludi vyuziva 🤷🏻‍♀️

dagmarovita
19. sep 2023

Aj modrý konik je socialna sieť

pralinka25
19. sep 2023

tato ista tema sa tu pravidelne opakuje. pohonka ego ze som cool a ide sa dalej. nerozumiem aky zmysel ma pisat na socialnu siet ze nemam socialnu siet.
kazdopadne ci mas alebo nemas je tvoja vec. soc siete sa daju vyuzivat aj rozumnym sposobom a vedia byt aj prinosne. zalezi od cloveka ako k nim pristupuje a ako ich vyuziva. je to skratka len dalsi nastroj. a kazdy nastroj moze byt prinosom aj skazou. dolezite pre tvoj zivot je to co za dolezite povazujes ty. ked to pre teba nie je dolezite tak nemaj. nerozumiem naco to vobec riesis. nie je nejake nariadenie k tomuto v ustave to zakotvene tiez nie je. nezatazuj sa kravinami.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
20. sep 2023

Nie je. 🙂

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz