Kam do reštaurácie so štvorročným dieťaťom v Bratislave?

lub77
20. apr 2017

Ahojte mamičky,
prosím, poradíte nejakú príjemnú reštauráciu v Bratislave (BA), ktorá má detský kútik a zabaví sa tam aj 4-ročný syn? Mám na mysli kútik, kde je aj niečo iné ako omaľovnánky a farbičky (môj syn žiaľ nie je fanúšik tejto činnosti).
Vopred veľmi pekne ďakujem za každú radu.
Ľubica

barbara_lux
20. apr 2017

V Primi (eurovea) alebo Kubu (aupark) maju popri kucharovi male kuchynky a drti sa tam hraju s cestou a kuchar im ich vytvor upecie. Plus to Kubu ma ak vonkajsie sedenie a vonku pred auparkom je mega ihrisko.ŽUFANA na Dulaku ma fajn zadnu miestnost-obyvacka pre deti. Antica Toscana v Rusovciach ma super dvor ked je dobre pocasie je tam vela hraciek a detskych vozitok.

lub77
autor
20. apr 2017

@barbara_lux Ďakujem veľmi pekne. Svokor bude mať totiž guľatiny a chceli by sme si ísť niekam sadnúť. A to naše slniečko dlho neobsedí. Takže preferujem reštaurácie s kútikom, kde je možný aj pohyb dieťaťa. 🙂

nellita
20. apr 2017

Monster club restauracia v petržalke,detsky kutik da sa byt aj vonku ked je pekne,pozri stranku

siska53
20. apr 2017

@lub77 vies co,ani moje deti neobsedia. A chodili sme do roznych restik, vzdy sa im niekto z nas venoval na striedacku a vsetko dobre dopadlo. Detsky kutik som nikdy neriesila,lebo zvacsa ak bol,tak som nevidela na deti- boli sme v takych mimo BA,takze to by aj tak niekto s nimi musel byt,je to za jedno. Vzdy sme mali nejake hracky aj tak so sebou a oni najradsej vsetko skumaju a musia si pochodit.

eliskapa
20. apr 2017

V poluse je restauracia Flamender ... kutik tam funguje len cez vikendy .. maju tam smykalku, hracky a pani ktora sa im tam venuje ... jedlo maju vynikajuce, a ak sa tam rozhodnete ist poradim, ze maju svetovy dezert - cokoladovu torticku 🔝

eliskapa
20. apr 2017

Dokonca niekde na promenade je restauracia kde maju deti pult hned pri kucharovi a zarobene cesto ... a mozu si valkat a vykrajovat 🙂 super len su trosku potom od muky 🙂 zabite ma ale neviem ako sa vola ta restika

barbara_lux
20. apr 2017

@eliskapa no ved to je to Primi z mojho prveho prispevku 😉

eliskapa
20. apr 2017

@barbara_lux 😀 jeziiin debilka som asi prehliadla vasu odpoved 🙂

juliet86
20. apr 2017

Este pripadne v centrali nespomeniem si meno...

lub77
autor
24. apr 2017

Ahojte žienky,
veľmi pekne ďakujem za rady. Nakoniec sme boli pri Dunaji v reštaurácii "Dunajský pivovar" (loď na Petržalskom brehu) a boli sme spokojní. Jedlo bolo vynikajúce (aj keď pre deti je malý výber jedál) a kútik bol tiež v pohode. Takže môžem odporučiť aj tento podnik. 😉