Bojnice s dieťaťom

motogirl699
9. máj 2024

Ahojte, o mesiac sa chystám a dcérkou (20 mesiacov) na dovolenku do Bojnic. Ideme tam na 5 dní. Viete poradiť kam sa oplatí ísť pozrieť? Zoo samozrejme máme v pláne. Len by som chcela vedieť čo ešte máme navštíviť. Prípadne je tam nejaká herňa? Ďakujem za pomoc

ninapat
9. máj 2024

Pozri v inych diskusiach. Podla mna uz zaznelo vsetko, kam sa da ist a co vidiet 🙂

elenajezova
9. máj 2024

Rozhodne Čajku v oblakoch. Je pri nej obrovské detské ihrisko a je veľmi pekné. Tiež kúpele a v nich je taký úžasný vodný park pre deti.

elenajezova
9. máj 2024
elenajezova
9. máj 2024

Škoda, videá sa mi nedajú pridať...

elenajezova
9. máj 2024
elenajezova
9. máj 2024

Bašta pri pramení... Tam chodíme občas kŕmiť kačičky. To je v kúpeľoch.

elenajezova
9. máj 2024

Aj zámok je krásny. Ale to ešte dcérku baviť asi nebude.

elenajezova
9. máj 2024
motogirl699
autor
9. máj 2024

@elenajezova ďakujem ❤️

milanm12
9. máj 2024

Hlavne veľa peňazí nezabudni zobrať ak sa chces niekde pozrieť. Pýtajú nehorázne vstupné za rozjebane Bojnice. Kúpalisko je zburanisko a zoo je tak schatrana za tie roky že dovi.

janamakva
9. máj 2024

Pre 20mesacne sú Bojnice veľmi zavčasu... Mam dve a bývame neďaleko Bojnic, je tam všetko, ale.. Naozaj to pre maličké nemá význam. Len maminka bude mať výlet

motogirl699
autor
10. máj 2024

@janamakva nemyslím si, že to je zavčasu

martakop
10. máj 2024

@janamakva co siii, nasa ma 22mesiacov a v zoo je nadsena, detske ihriska miluje. Podla mna si to uziju

martakop
10. máj 2024

A este, my chodievame do zoo tu na vychode od jej narodenia, pretoze mame starsieho syna a nechceli sme s nim sediet doma, kym mladsia povyrastie. A krasne na tych navstevach vidiet, ako sa dietatko rozvija, ako rastie, ako ju zaujima vzdy nieco ine

morusha
10. máj 2024

@milanm12 ZOO je schátraná? Veď sa v kuse renovuje, najnovšie pavilón pre slony s úžasným vonkajším výbehom

motogirl699
autor
10. máj 2024

@elenajezova detské ihrisko pri hrade a vyhliadkovej veži je prístupné po zaplatení vstupného?