Čo sa oplatí vidieť v Bojniciach?

sandra49
20. mar 2024

Ahojte 🙂 ideme na par dni do bojnic. Co okrem zoo a zámku sa oplatí vidieť? Pripadne nejaké podujatie pre deti. Kľudne bojnice a aj okolie 🙂 ďakujem

xsimonkax
20. mar 2024

Zrkadlové bludisko, Čajka v oblakoch, Dinopark, Kúpele Bojnice, Múzeum praveku, Sokoliari Aquila, Bojnická jaskyňa, pieskové sochy, Gumiland.

pribinak
20. mar 2024

@sandra49 vyhliadková veža, sú tam atrakcie pre decka

bozzie
20. mar 2024

Vsetko to, co je spomenute vyssie 😀 Vlastne ani neviem, ci sa tam da vidiet aj nieco viac okrem tohto, toto mame vsetko obehane, ale tak cele Bojnice su krasne, aj co sa samotnej prirody tyka. 🙂

vsadeviem
20. mar 2024

@sandra49 1. bojnicky zamok=jeden z najkrajších zámkov na Slovensku, postavený v 12. storočí a neskôr prestavaný v renesančnom a barokovom slohu. bola by škoda nenavstivit ked sa tam navstevnici pohybuju.
2. zoo
3. múzeum praveku
4. prepoštská jaskyňa=jaskyňa s krápnikmi a archeologickými nálezmi z praveku.
5. hrad uhrovec, čachtický
6. čajka v oblakoch

ibatanecnica
20. mar 2024

no ani som nevedela, že tam toho toľko je

sandra49
autor
20. mar 2024

@vsadeviem
@xsimonkax dakujem baby a ta jaskyňa je kde? Lebo som pozerala lístok na zámok a tam je ze aj so vstupom a prehliadkou travertinovej jaskyne. Myslíte to?

trevis12
20. mar 2024

V Opatovciach je kúpeľný mlyn- je tam ihrisko a vodná dráha...deti sa tam super zabavia. V Prievidzi sa oplatí ísť na Dráčik- reštaurácia a super ihrisko- nafukovačku,trampolíny a pod...

simonahra
20. mar 2024

@ibatanecnica je toho dost veru, ono za den sa to neda stihnut, ak chces navstivit vsetky spomenute miesta.

vsadeviem
20. mar 2024
vsadeviem
20. mar 2024

@simonahra veruže dá
tak tam asi nejde na 1 den alebo ak ano tak aspon polovica sa stihnut da

sandra49
autor
20. mar 2024

Baby ja vám veľmi pekne dakujem🙏🙂🩷 do bojnic chodíme skoro každý rok ale dcérka ešte bola malička tak nám stačilo sa prejsť do zoo. Takže už máme plán. Zoo, zamok+jaskyňa, čajka v oblakoch a tam uvidíme na ktoré atrakcie pôjdeme, snáď by som mohla aj ja ísť na tarzaniu alebo lezecku stenu😅 aj ten dinopark sa mi paci..toto nám asi bude pre tento krat stačiť, kedze chceme využiť aj wellness😅 este raz ďakujem! 🙂

evellm
20. mar 2024

@sandra49 tarzania je este zatvorené v čajka oblakoch a Dino park len za pekného počasia 🙂

sandra49
autor
21. mar 2024

@evellm ďakujem za info. Tak snáď ten Dino park aspoň bude. Ma byt pekne

b_mommy
18. apr 2024

No a samozrejme pripravte si plnú buksu peňazí 🙂🙃 Za mňa sú teda Bojnice predražené a až také vau atrakcie tam teda nie sú...aby trojčlenná rodina zaplatila dokopy 38eur za výhľad a následne podobnú sumu za malý parčík s vŕzgajúcimi dinosaurami? No dovi..

elia112
18. apr 2024

@b_mommy Súhlasím s týmto názorom..No ja mám z Bojníc zážitok na celý život.. :D :D ZOO bez zvierat, fakt je tam tých zvierat veľmi málo, v niektorých klietkach sú plyšové zvieratá a to bez srandy. :D :D :D Parkovné neskutočné a zážitok žiadny. :D Výhľad ČAJKA v oblakoch.. Z ceny sa mi zatočila hlava a to nie som človek, čo má priemerný príjem, ale sme s mužom nad priemerom.. Ako podľa mňa sú oveľa krajšie miesta, ktoré stojí zato vidieť.. Bojnice mi pirpadajú také ....... Ako z čias dávno minulých.. :D

b_mommy
18. apr 2024

@elia112 Veru za tie peniaze by som išla inam 😀 My sme chceli ísť aj do toho zrkadloveho bludiska ale nikto tam nebol a to malo byt ešte hodinu otvorené a ani živej duše nikde 🙈 Ako ZOO každý rok musí byť,ale aj tak sa tuším zvysovalo zase vstupné..No teraz mame v plane rozprávky čo budú na zámku v júni,len som nevidela vstupné zatiaľ nikde koľko je 🤔...ono keby aspoň bol nejaký citeľný rozdiel že vstupné dospelý vš dieťa ale čo tam je všade rozdiel 2-3€ ? 🙈

elia112
18. apr 2024

@b_mommy no ja som snáď este nezažila , že to zrkadlové bludisko bolo niekedy otvorené .. A to som tam bola fakt veľakrát .. 😂 A už ani nezistim, po mojej tohtoročnej návšteve Bojníc som cele Bojnice úplne zavrhla a povedala som si, že nikdy viac .. 😄 Svoje peniaze si vážim a viem ich použiť radšej na výlet , pri ktorom skutočne aj niečo uvidím …… Ale tak to je môj názor a ako vidím, tak nie som jediná s takýmto názorom .. Ale v konečnom dôsledku, každý sa môže rozhodnúť či áno, alebo nie .. Možno sú aj taki ľudia , ktorým sa tam reálne fakt páči ..