Kam s detičkami v Košiciach?

zuzkasofi
5. mar 2015

Ahojte maminky viete mi poradiť kam s drobcami tu v okolí? Nedávno sme sa presťahovali tak to tu veľmi nepoznám 😒 a tak chodím len tu dookola cez mesto botanicka záhrada ale chcela by som aby drobci videli aj niečo iné ako stále to isté dookola 🙂 Bývame na severe

jul11
5. mar 2015

@zuzkasofi vyhliadkova veza, zoo, v sezone vlacik-detska zeleznica, materskych centier je vela-napr. Stonozka, Delfinik, Haliganda.potom napriklad Jaymo, Fun park, detske kutiky v obchodnych centrach-Galeria, Optima,Aupark. V lete dve kupaliska, Beach club. Outdoorove ihriska a priroda-Anicka a Alpinka. toto je taky zaklad 🙂

zuzkasofi
autor
5. mar 2015

@jul11 Ďakujem 🙂 detské kutiky ma mala uz obkukane 🙂 tak skusim tie centra s nimi pochodit 🙂 lebo uz niekedy mi az hore hlavou ode ze sa stale krutim dookola iba tam kde to poznam 😀

jul11
6. mar 2015

@zuzkasofi inak aj v meste v Aide v cukrarni tej velkej je vzadu detsky kutik, potom je tu detska kaviaren Happy Baby Caffe na Hlavnej. Inak aj v Kike (nabytok) je restauracia a maju celkom pekny detsky kutik. Na Furci je retauracia Rodinka,ktora ma 3detske kutiky.A tie materske centra maju viac pobociek,takze podla toho kde byvas si mozes nieco najst. A aj CVC Domino ma kruzky a herne a tiez ma viacero pobociek v meste. Ked to takto pisem,je toho pomerne vela a tiez sa mi niekedy zda,ze neviem kam ist 🙂

zuzkasofi
autor
6. mar 2015

@jul11ešte raz velmi pekne ďakujem 🙂

jul11
6. mar 2015

@zuzkasofi niet zac

smartbabykurz
5. máj 2015

Milé mamičky, chcela by som vás pozvať na UKÁŽKOVÚ HODINU SmartBaby ZDARMA, 15. Máj 2015, 9:30 & 11:00. Kurz je určený pre bábätká od narodenia do 13 mesiacov, ponúka bohaté a rôznorodé zmyslové zážitky a aktivity. Ak chcete predísť sklamaniu a kurzu sa zúčastniť, prihláste sa už dnes, voľných už len pár miest.
Konanie kurzu v RC Stonožka, Košice, prihlásiť sa môžete na www.smartbaby.sk.

ivizu
2. jún 2015

Maničky, neviem, či viete, ale na Furči otvárajú nové jasle, viem, že toto nie je o jasliach, ale o voľnom čase mamičiek s deťmi, ale kamarátka ich otvára a je strašne zlatá, má veľmi rada detičky, tak sa jej to snažím trochu spropagovať. Takže ak poznáte niekoho, kto potrebuje umiestniť dieťatko do jaslí, napríklad nastupuje do práce a rieši situáciu, čo s ním, tak nech sa informuje na adrese: jaslerosnicka@gmail.com.

evka8756
18. jún 2015

Ahojte maminky teraz v Košiciach 21.6.2015 bude super akcia určite prídite 🙂

jeana
23. jún 2015

Ahojte, chcela by som sa opytat kde sa v Kosiciach da "zabavit" s 2 dcerkami 4a7 v okoli veterinarskej univerzity? Je v blizkosti nejake ihrisko prosim vas? Dakujem