Zvládne trojročný syn návštevu múzea?

h2
9. jan 2015

Ahojte, blíži sa víkend, počasie má byť škaredé, tak som si v snahe vymyslieť synovi program na víkend vymyslela návštevu Prírodovedného múzea. Spomínam si, že ako dieťa som tam viackrát bola, ale nespomínam si, koľko som mohla mať rokov. Navyše som tam už aspoň 25 rokov nebola, neviem, aké to tam je a či sa mi tam syn nebude nudiť. Má 3 roky a 5 mesiacov, je vyspelý, perfektne rozpráva, zaujíma ho príroda a zvieratká. Poradíte?

titkovamiriam
9. jan 2015

jasneže zvladne a z druhej strany mas to detske muzeum,tiež odporucam 🙂

h2
autor
9. jan 2015

@titkovamiriam Detské múzeum? No, vidím, že si musím rozšíriť obzory... 🙂 Ďakujem za info, pohľadám a pôjdeme!

titkovamiriam
9. jan 2015

Myslela si to prirodovedne pri Dunaji?a z druhej strany tej budovy je detske muzeum,okrem toho že je tam vzdy niaka tematicka vystava je tam pekna kaviarnicka a detsky kutik na hranie

h2
autor
9. jan 2015

@titkovamiriam Áno, to som myslela, našla som si ich stránku a práve som si to pozrela, je to super, veľmi pekne ďakujem!

titkovamiriam
9. jan 2015

@h2 a keby si hladala dalsie inspiracie čo v Bratislave pozri si moj album o nej 🙂

loxa
9. jan 2015

Ako ktore...moje by nezvladlo 😀 ale vacsina deti asi ano 🙂

miadi
9. jan 2015

asi ano ved tam nebudete cely den moze mu stacit aj hodinka tie vypreparovane zvieratka ho mozu zaujat to je asi najlepsie muzeum pre deti 😀 (ked niekoho deticky vydrzia v nakupakoch alebo ikey tak toto je podla mna 100x lepsi program )

melesmeles
9. jan 2015

@h2 moj maly ma 2 a pol roka a miluje chodit do muzea. jemu sa tam velmi paci, popozerame vsetky zvieratka a je tam mamut v skutocnej velkosti a vela inych zaujimavosti 🙂 a aj to detske muzeum je fajn...aj ked podla mna prirodovedne je lepsie. inak muzea su kazdu prvu nedelu v mesiaci zadarmo 🙂

dai
9. jan 2015

@h2 urcite zvladne... moj ma rovnaky vek a uz v pohode chodime a velmi sa mu paci - boli sme na dinosauroch, ludskom tele aj zamestnaniach a mala som problem ho z tade dostat

bbbarunka
9. jan 2015

@h2 ahoj. moj syn mal v novembri 3 roky a uz niekedy v marci sme kupovali permanentku, tak casto tam chodime🙂 takze ano, aj tvoj to urcite zvladne. pre deti je najlepsie 2. a 3. poschodie, ale zamestnanci vas aj tak nasmeruju. uzite si to🙂

pribinak
9. jan 2015

Dopravne muzeum pri Hlavnej vlakovej stanici v BA sa mu bude urcite pacit, chodia tam aj skolkari a je to u deti vel i oblubene

lucik194
11. jan 2015

myslim ze prirodovedne je ovela lepsie momentalne ako detske, detske treba ist ked je nova vystava ked tam este nie je vsetko znicene ☹ a teda terajsia vystava vzdialeni a predsa blizky je fakt o nicom.......

pre 3 rocneho uz bude super aj bibiana a taktiez http://www.bratislavskygasparko.sk/ byvaju tam predstavenia divadelne pre male deticky od 2 rokov.....
dopravne muzeum je super a ak pozerava rozpravky o piratoch tak kludne aj do michalskej veze kde je muzeum zbrani

sonka_d
11. jan 2015

My sme boli v Prirodovednom, ked mal 2 roky a bavilo ho najma behat po chodbach....a bolo to super. Napriek nasmu zjavu velmi mily personal. Urcite to zvladnete... nam sa paci aj Detske, kazde ma ine caro.. ps dokonca aj Danubiana je super, lebo tam vznikaju pekne fotky deti. Dospeli si pozru vystavu, deti dlhe chodby...spokojnost...😊