Šampón na mastné vlasy

amy2807
28. feb 2023

ahojte chcem urobit taku mensiu anketku a opytat sa ci je nejaky sampon ktory vam sposobuje mastne vlasy..ze si umyjete a o dva dni máte mastne vlasy.. ( mate takuto nejaku znacku alebo druh samponu?) mne to robi napriklad pantthene aqua light

kiwi3
28. feb 2023

co by za to niektore dali, aby mali vlasy mastne az za dva dni 🙂

bajka16
28. feb 2023

Veď to je také optimálne. To ešte nie sú mastné vlasy. Keby si musela každý deň vtedy by som to riešila. Ale takto zbytočne iba vysušíš pokožku hlavy.

aaliyah2
28. feb 2023

Mne to robil každý s obsahom silikónov, parabénov, sulfátov...

nika_val
28. feb 2023

@aaliyah2 presne aj mne.. keď som prešla na lepšiu kozmetiku zlepšilo sa to.. sice iba o 1 deň dlhšie vydržia take že pekne ale stale lepšie

ika11123
28. feb 2023

@amy2807 ja si umyjem a večer sú už mastné... umývam každý druhý deň ale použivam suchý šampón bez toho by som musela každý deň....skušala som dlhšie neumyvat vlasy ale mne to nepomohlo ja sa potim dosť aj pokožka na tvári je raz dva mastná 😪

aaliyah2
28. feb 2023

@nika_val Kedysi som si vlasy umývala každé dva dni.. dnes mám vlasy po pás a umývam ich raz týždenne, to keby mi predtým bol niekto povedal,tak poviem ze NEEXISTUJE! :D

watermelon
28. feb 2023

@aaliyah2
@nika_val baby a ake sampony teraz pouzivate?

aaliyah2
28. feb 2023

@watermelon "Začínala" som so šampónmi Milva, dnes používam už len tuhé šampóny Kvitok 🙂

bibcabi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_val
28. feb 2023

@watermelon ja som používala Olaplex, teraz používam hydratačný od Malibu C
Ale ja som mala dost zničené od farbenia tak preto

januska131
28. feb 2023

prešla som na prírodny Beauterra a je po probleme

zuzuliennka1
28. feb 2023

@watermelon nature box je hlbkovo cistiaci sampon.
tiez som mala problem s extremne rychlo sa mastiacimi vlasmi, lebo vsetky klasicke sampony su plne silikonov.
nejdem priamo metodu cgm, ale som na fb v skupine a odkukavam odtial aspon dobre pripravky, a teda sampon pouzivam len nature box zeleny (a vlasy mi staci umyvat fakt ze raz, max. 2x tyzdenne, teraz ked som casto nosila capicu), ako sa otepli - bez capice - zas bude stacit raz tyzdenne (vlasy mam po pas, vysoka som 179cm)