Čo môžem a čo nemôžem jesť počas kojenia?

lulu551
20. jan 2014

Som prvorodicka a obcas mam chaos v tom,co mozem a co nrmoxem jest pocas kojenia,aby som tym neublizila malemu..Viete mi povedat take zakladne jedla,ako su kapusta atd.?Dakujem.

luba28
20. jan 2014

nemala by so jest nic co nafukuje pre zaciatok,alkohol,vyhybat sa liekom,ktore mozu ist do mlieka,,....a mala by si jest vela polievok,pit vela tekutin/cajiky na podporu mlieka/,a prijimat dostatok vitaminov,....

melesmeles
20. jan 2014

trebadavat pozor na alergeny, ako su napr. citrusy, jahody,orechy...atd,........ paradajky, paprika, to vsetko moze vadit, ale aj nemusi, moze vadit aj mlieko, lepsie su mliecne vyrobky...drzim palce 🙂

luba41
20. jan 2014

malý je zvyknutý z bruška na všetko, čo si jedla počas tehotenstva...takže nič nerieš, stravuj sa normálne ako predtým.. možno zvýš prísun vitamínu C a D..hlavne teraz v zime..

martinka117
20. jan 2014

No ja ked som pocula ten zoznam od doktorov co nemozeem jest bola som zhrozena :D samozrejme niektore veci ni nechybali ale postupne sok to zacala vsetko skusat po malych mnozstvach pretoze si myslim ze ak by som nic z toho nejedla mala by mala alergie..tym ze som isla nato postupne nic jej nebolo..🙂

siska53
20. jan 2014

Alkohol,huby,plesnove syry nie.
zo zaciatku ani cokokadu,orechy,citrusy a nafukujuce potraviny.
ale mozes cervenu sosovicu a fazulu mungo.
daktore babatka zle znasaju,ak mama pije mlieko.
postupne mozes zaradit vsetko a uvidis,ako to bude znasat.
ja som nejedla ani vyprazane nejak..ale to jedaval malokedy.

lubica7
20. jan 2014

Ahoj,jec normalne ja sa stale bojim trochu strukovin,ale ostatok vyskusaj a pockaj reakciu daj si paradajku pockaj den a ak babo nebude mat reakciu s kludom papaj taktiez citrusy,jahody a vsetko ostatne neboj ja som pri prvom bola len na suchych sozkoch a caji.Mne to nepomohlo a ani malemu koliku mal aj z toho 😉

ivet1371
20. jan 2014

ja som jedla normalne všetko aj citrusy nič im nebolo.treba skušat od začiatku

seemani
20. jan 2014

Ja som jedla uplne vsetko cokoladj snad na kila...aj bublinkove aj kolu aj kavu..maly nemal ani koliky...