Mám problém s dojčením. Poradíte?

mimkka6
15. mar 2013

Ahojte,mam taky problem,kym sme boli v nemocnic maly krasne papkal,,ako sme prisli domov,,maly ma 4tyzdne mam problme s dojcenim,maly si zoberie prsnik papka 10minut a popritom sa strasne nahlce vzduchu a pazravo papka,,zacne sa dusit,,plakat,,dam ho odgrgnut,je to lepsie a potom sa to opakuje uz je potom nervozny neda sa mu vacsinou pekne dopapat,,toto mi robi z 8papani asi 5krat,,,,poradte,,,,uz som si skusala aj odsavat trosku pred papanim aby mu taky prud netiekol ale nepomaha,,,dakujem

mimikas
15. mar 2013

pozri stranku mamila.sk a opytaj sa laktacnej poradkin, pripadne si ju zavolaj domov a ona ti ukaze kde je chyba. V akej polohe kojis, najlepsie je ak by si kojila na boku

sjuzi
15. mar 2013

Ja som toto mala pri druhom synovi, mal bublinky v crievkach a ked zacal pit, tak sa mu to tam posuvalo a bolelo ho. Vyriesili sme to tym, ze sme vzdy pred papanim dali espumisan pre dojcata a pocvicili nozicky, potom papal pekne bez placu. 😉

cajova_lienka
15. mar 2013

Ja som mala a mam to iste aj s druhym dietatkom - mne pomohlo kojit va takom polosede - malinka lezi na mne - bruskom na brusko - ma hlavicku vyssie ako prsnik a nedusi ju prud mliecka - pomaha aj ked aj tak sa stane ze sa aj zakucka ale podstatne menej. 😉

patkobo
15. mar 2013

Urcite je problem v zlom prisati.. zavolaj si laktacnu poradkynu, bude to najlepsie, co mozes pre seba a maleho urobit. Cim skor tym lepsie. 🙂