Dvojtýždňové bábo má štikútku po každom jedení

bjl0803
12. okt 2020

Ahojte idem si k vám po radu ... Máme doma dvojtýždňové bábätko a trápi nás stikutka po každom jedení .... Strašne hltavo papa a samozrejme hltá aj vzduch a potom stikutka ... Potom samozrejme sa snažíme odgrgnut ale väčšinou zaspinka .... A keď sa zobudí tak grc .... Už som skúšala že po prestriedaní prsníka dam odgrgnut a aj sa podarilo ....no potom stikutka aj tak ... Dnes sme sa už tri krát prezliekli lebo grc .... Kde robím chybu?

lucindav
12. okt 2020

@bjl0803 och, mozno ani nikde nerobíš chybu, len ho trapi reflux 🤷🏻‍♀️ Skus si o tom nieco prečítať ci tie znaky budu pasovať na tvoje babo a ak ano tak prijmi opatrenia

bjl0803
autor
12. okt 2020

@lucindav áno napadlo ma to a aj som čítala ale ona nieje nekludne bábätko ...ani neplace .... Len mi to príde ako keby potrebuje rýchlo rýchlo niečo do bruška a ani jej to stráviť nestíha ako hlce .... Lenže ako vysvetliť bábätku aby jedlo kludnejsie hah

lenka2710
12. okt 2020

@bjl0803 aj môj to mal po každom jedle, má teraz 4 mesiace a ani neviem kedy to prestalo, už nestikuta takmer vôbec

lucindav
12. okt 2020

@bjl0803 tak to je potom dobre..jedine skusit ponúknuť častejšie papať, aby nebolo po dlhšej dobe uz velmi hladne..ale ci by to pomohlo, neviem.. časom to prejde, bude vacsie a bude vediet lepsie papať.

andreatytler
12. okt 2020

@bjl0803 Nas tiez velmi casto cikutkal a teraz ked ma 10 mesiacov stale aspon 1x za den. Citala som a aj doktor povedal ze cikutka nie je nic zle... je to naopak normalne trenovanie svalov a dychania. Ak jej ta cikutka nevadi a je inac kludne babatko asi by som sa nestresovala... 2 tyzdne su strasne malo... tak male babatko ma velmi slabo vyvynutu dychaciu a traviacu sustavu.
Tiez som citala ze cikutka je jeden z prvych priznakov unavy a u nasho to teda plati na 100%... Cikutkat zacne vzdy pred tym ako ide spat lebo je uz prilis dlho hore. Ako dlho je hore ta vasa? Mozno skuste davat spat trochu skor...