3 mesačné bábo stále spinká

lady511
4. feb 2012

Ahojte máte doma bábetko ktoré spí skoro celí den?naša mala bola vždy hore max..cez den pospala 2-3 hodinky za celí den...a posledne 3 dni spí skoro stále len jej dam papat a znova spinká,,,nieje chorá myslím že je vporiadku,,,mate doma taketo bábo?

evitka82
4. feb 2012

Len si to uži ako ja vravím jeden deň je hojno a druhy deň hovno 😀 😀 😀 😀 😀 Ešte sa to upravuje uvidiš my sme to tiež tak mali že raz plačkala a nespala potom drichmala už sa nam to upravilo.pokiaľ pekne papká nemá teplotu je to ok!uži si to! 😉

denisenko
4. feb 2012

moj drobec spal takmer stále...musela som ho budievať, aby som si ho aspon trošku užila... 😉 spal tri krát denne po dve hodinky, niekedy aj viac..o siedmej večer už v postielke, raz v noci najesť a spinkal do rána....aj teraz ešte musí spinkať cez obed, zrovna včera potiahol 2,5 hodiny...... 😀 😀 😀 a to v septembri pojde do školy..... 😀 😀 😀 😀 a ked nespí tak je živší ako tornádo...baterky non stop nabité...traja dospelý unavený a on stále nie..... 😀 😀 😀 nesťažuj sa, uži si volno..... 😵 😵 😵

lleniak
4. feb 2012

@lady511 uzi si to 😵 este pridu casy, ked sa budes modlit, aby sla konecne spat 😀

nikam
4. feb 2012

@lady511 Podla mna je to v poriadku, neznepokojuj sa. Nas maly mal tiez par takych dni, ze len spinkal a inokedy sotva dva krat po pol hodine. Mozno na nu vplyva toto pocasie.

lutia
4. feb 2012

@lady511 ja sa tiez pripajam k tim mamickam ktore pisu ze UZI SI TO do kym mozes, my sme v prvych tyzdnoch spavali cez den stale a aj v noci a potom sa to stale menilo raz tak raz onak....tiez som sa cudovala ze ci to je normal a o par tyzdnov ked uz bol viac bdeli ze ake to bolo ked buval 🙂)

akika722
4. feb 2012

aj moje obe deti boli "spáči" 😵 spali vela,velmi veľa..od 3m celu noc.Menši ma 18m a ešte stále spáva 2x denne-ak ho nedám je nervozny,starší po obede spával skoro do 4r 😅 /teda donedavna/
takže bud v pohode,su aj take deti 😀
@lady511

renatka737
4. feb 2012

Ahoj, je to v poriadku mne ked sa mala narodila tak sme skoro vobec nevedeli ze ju mame aj na jedenie sme ju museli budit. A to prespala skoro cely den aj noc.

danu
6. feb 2012

@lady511 pozri, pripadne sa opytaj v temach, na ktore ti dala link hajanka