Koľko vás mesačne stojí súkromná škôlka?

natia
7. nov 2011

Chcem sa spýtať, koľko stojí súkromná škôlka v ktorom meste a tiež, či sa počas dlhodobej neprítomnosti (najčastejšie choroba) nejako znižuje školné? Zaujíma ma to hlavne u detí od 3 rokov, keď už nie sú príspevky od UPSVaR ... ja platím 180€ školné, plus 2,35€ stravná jednotka ne deň... Vraj je to veľmi lacná škôlka...

alex31
2. feb 2012

Ahoj ... my chodime este do sukromnych jasli v Kosiciach ale od septembra nastupujeme do velkej skolky a ostavame v tej nasej sukromnej pokracovacej ... boli sme tam uz pozriet aj zapisat sa ... nas skolne vyjde na 150e mesacne ... z toho sa nevracia nic ani keby dieta bolo cely mesiac chore a strava nas vyjde na 2,50 (desiata, obed, olovrant) a popri tom este nejake ovocie a keksiky co maju deti stale na stole 🙂 Ak dietatko nie je v skolke cely mesiac tak v nasledujucom mesiaci sa mu odrata zo stravy prislusny pocet dni ktore chybalo. Okrem tychto poplatkov vsak uz nic navyse neplatime ... v skolnom je zahrnuty aj poplatok za AJ (1x tyzdenne), tanecna (1x tyzdenne) zo sukromnej tanecnej skoly), dalej vsetky vydavky potrebne na zakupenie potrebnych pomocok pre deti (farbicky, papiere, lep a pod.), hygienickych pomocok, ako aj peniazky na kupu balickov pri prilezitostiach ako mikulas, den deti a pod. Taktiez ak ma dietatko meniny alebo narodky tak z tychto peniazkov mu stale nieco kupia ako farbicky, omalovanky nejaky keksik a pod. - taky maly darcek co je dost mile 😀 Takze aby som to zhrnula mesacne to vyjde asi 200 e (skolne + strava za 20 dni) a o nic sa uz starat nemusis. Je uz len na rodicoch ci ese nieco prinesu alebo nie, v skolke to urcite potesi ale nikto to necaka 😀 😀 😀

sorciera24
3. feb 2012

MArtin - 50 EUR mesacne+stravne 1,12 na den...takze sa zmestime do 70 EUR mesacne, ked sme chori, zaidne ulavy, stale rovnake skolne, len odhlasky za stravu....

slintacik
24. máj 2012

@adriana7 ahoj a môžem sa prosím Ťa opýtať, ktorá škôlka to bola?

adriana7
25. máj 2012

@slintacik , ahoj, teraz sú myslím na ulici janka kráľa, prvá odbočka zo soblahovskej, pani riaditeľka valachová

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
precudziedeti
10. máj 2013

BA Rača - teraz 280 + 50 strava, vracia sa stravná jednotka v prípade choroby 2,50 €

evitka3
9. jún 2013

Ahoj, stora sukromna skolka to je ?

@alex31

precudziedeti
13. jún 2013

Rača pre deti od 3 rokov 280€ už so stravou

simca06022011
13. jún 2013

Jasle do 3,5roka BB, sukromne: na pol dna 199EUR+ strava cca 2EUR/den, na cely den 250EUR 2,6EUR/den
v cene mame vsetky veci, nosim jej iba plienky a pyzamu, nic ine im netreba... je tam anglictina, oslavy, kopec aktivit a krasne prostredie moderne... 🙂 a deti su tam vacsie cize sa nebojim ze bude stale chora.. babatka tam vobec nemaju deti su tam take cca 2roky do 3,5 roka

alex31
13. jún 2013

@evitka3 ....Medvediky junior v objekte ZS Hroncova v Kosiciach

janinna11
24. jún 2013

Ja som maleho dala teraz od septembra do skolky, v statnych nie je miesto, kedze ostavam s druhym mimi na MD, tak na co by mi ho brali, ze?? Ale tak v PU to nie je cenovo az taka hroza. Deti od 3 rokov 110€+strava/30€, v cene je AJ 1x tyzdenne. Uvidime ake kruzky sa od septembra otvoria, aky bude zaujem 🙂. Hlavne som zvedava, ako to maly bude znasat, kolektiv ma rad, ale deti sa menia ... tak dufam, ze to bude fajn a bude si lahko zvykat 🙂 a aj ja samozrejme :(

maxim112
10. júl 2013

ahojte maminky na jazere sa otvara nova súkromna školka ,spolu s jasličkami v OC Idea.Idem sa tam pozrieť ,respektríve informovať a dám echo...pekný dnííík. 😀

dzivi0000
24. júl 2013

V Bratislave-Stare mesto, Detske centrum Plne radosti-mala chodila od 2. rokov. Na 6 hodin denne ( co je skoro cely den) v akomkolvek zvolenom case - 250 EUR plus strava. Baby su super, su mlade a su proficky,bavi ich to 🙂

sitko
28. aug 2013

@maxim112 ahoj, tak čo si tam zistila, ako to tam funguje a za koľko?

maxim112
28. aug 2013

Ahooj,boli sme včera na Deň otvorených dverí...bolo suuuper,naozaj ,bol tam ujo čo robil s balonikov rozne veci,deti sa tešili a vizera to tam kráásne,ani neviem či som videla krajšie jasle ,asi nie.My sme nahlasený,dnes sme boli na adaptačný pobyt,malý vobec neplakal a stoji to tam ,tak ako všade..čiže nič nepreplatím sme v novom,učitelky zmeiešaný kolektiv....noo,nenašla som tam žiadnu chybu,naozaj ODPORUCAM ... 🙂

karinecko
12. dec 2013

Nova skolka v Petržalke http://www.kidsparadise.sk/ 🙂 😉

martinamk
14. dec 2013

pozeram ze ceny v Dunajskej strede su rovnake ako v ba 😒 to sa nam oplati malu nosit skorej do BA ked tam pracujeme ako tu. Tu sa plati 350 na mesiac plus strava.... 😕

abbie
14. dec 2013

BA - 400 € + strava

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
digysa
14. dec 2013

@abbie Ty brdo...vy uz sa v BA pomaly vyrovnavate USA ...Dobra palka...ale co ked my pre tie deti dame aj svateho 😎

abbie
15. dec 2013

@digysa tak ja som obehala 5 skolok a vsade chceli 370-400 €, pozerala som prevazne tie, ktore su schvalene hygienou, s detmi pracuju podla ISCED atd., ale su este drahsie napr. Montessori na Kolibe chce 600 €, aj Uni care v Ruzinove 660 € 😀

mbrnakova
15. dec 2013

no náš Matejko chodí do súkromnej škôlky - bulharskej a platíme 100€ mes. školné a potom stravné a tuším sme platili ročne 30€ (zrpš) a detí je max.15 v triede s dvomi učiteľkami a jednou asistentkou...absolútna spokojnosť...nehovoriac o tom, že MŠ má pokračovanie v ich ZŠ a aj gymnázium....takže sme bez starosti...a máme to za rohom... 🙂 môžem len odporúčať...

dai
15. dec 2013

My chodime na palisady - malemu platim skolku 450 a malej skolu 530. Je v tom uz strava a nejake kruzky. Kruzky ktore robia externisti su hradene... Co ja viem tak z realnych sukromnych skolok patri nasa v ba medzi tie najlacnejsie... To co ide pod 300 su len rozne detske centra a podobne

dagmars
15. dec 2013

My platíme pre 2 ročnú dcéru 350 mesačne + 2,80 stravne denne Bratislava -Rozpravkovo. Som spokojná máme to blízko a som veľmi spokojná. Super personál a môže pokračovať az po skončenia gymnázia sú orientovaný na Aj.

evinalc
15. dec 2013

maminky,len vás chcem upozorniť,aby ste si nenechali "zalepiť" oči informáciou,že škôlka pracuje podľa ISCEDU. ISCED je štátny vzdelávací program,podľa ktorého MUSIA pracovať nielen škôlky,ale aj školy,či ZUŠ.a to nielen súkromné,ale aj štátne.takže ak si to niekto dáva do propagačných materiálov,je to v podstate informácia,že spĺňajú jedno zo základných kritérii,len to znie lákavejšie...

mamavera
23. dec 2013

@evinalc tak to som ešte nepočula, to je sila, čím sa súkromné materské školy prezentujú...ale na ich obranu musím napísať, že sa zrejme týmto chcú odlíšiť od zariadení, ktoré si síce kľudne do názvu škôlka, školička a pod. capnú ale nie sú zaradení do siete škôl, takže, ak rodičom dieťa len povarujú, nič sa nedeje, nemusia garantovať nič.

abbie
24. dec 2013

@evinalc nie je to zakladne kriterium, neexistuje nic, co by musela sukromna skolka splnat ... by sa cudovala kolko sukromnych zariadeni nie je schvalene hygienou a pytaju 440 € a to ci ide niekto podla ISCED sa da zistit velmi lahko na obhliadke 😉

janet24
27. jan 2014

baby viete mi poadit nejaku dobu sukomnu skolku v okoli biskupic?

janka2501
28. jan 2014

@janet24
skus pozriet http://www.bppinguin.sk/o-babyparku
moja mala chodi do jasliciek, ale skolka je tiez uzasna, boli sme tam par krat, a riaditelka je v skolke aj tam uci. 🙂