Záchvaty nervov a revu u 6 mesačného dieťaťa

alexandra1104
22. okt 2013

Dobry den..potrebujem pomoct som v koncoch s mojom dcerkou...mava zachvaty nervov a revu a bez niakej priciny a dokaze revat aj hodinu v kuse a niako sa neda utisit..nepomahajaju hracky nosenie na rukach nic len nervaci a vsetko vyhazuje na zem a ked place prestava dychat az fialovie nepomaha ani ist vonku .pomozte mi je nieco na ukludnenie alebo nieco co by pomohlo ☹

katkasofi
22. okt 2013

@alexandra1104 zajdi za lekárom..viem že dávajú akési kvapky na to.. Aspoň jedna známa mi tak hovorila.

ejuska79
22. okt 2013

@alexandra1104 aj moja ninka tak plakavala, bola take uplakane dieta, a ja vynervacena matka... dnes by som vsetko robila inak, no ale po vojne je kazdy general, ze ano... moju to preslo, ked mala tak 9-10 mesiacov, ked uz chodila sama po vonku, po ihrisku..ale do dnes je to certisko 🙂 pevne nervy zelam...

alexandra1104
autor
22. okt 2013

@ejuska79 ja som snej v koncoch ja uz neviem co robit furt je zle keby mohla tak ma aj docape

aristka
22. okt 2013

no prv by som si to prebrala s pedinou ,my nevieme či je taká stále odkedy to trvá ,či je to bruško ,zúbky alebo iné to musíš riešiť s ňou a ak vylúči zdr.problém musíš skúšať čo na ňu funguje ,ak sa chce pestovať rieš to šatkou ,vieš už takýto drobci sú veľký fiškusi a vedia riadne na seba upozorňovať ..takže skúšaj a vydrž ,keď bude väčšia bude dobre a ak máš partnera nech ti pomáha a trošku ti dá sem tam od malej vydýchnuť ,napr.sám s malou von a ty si užiješ troška ticha....

hatapkagb
22. okt 2013

@alexandra1104 original opisane tak ako ja pred 5rokmi...och je mi ta luto ja som bola v koncoch.Nic ju nezaujimalo absolutne nic ziadne hracky,rozpravky knizky..nic nic nic.Ale pred par dnami sme sa doma rozpravali o dcerke preco bola taka a napadlo nas to ze asi trpela v bolestiach a mozno nie to nas len napadlo.Pretoze dnes ma 5rokov a viac ako 3roky ma bolesti noh a ruk az teraz sa prislo na to co jej je.takze u nas to mohla byt ta diagnosa s klbami,nema vyvinute svalstvo a pod.Tiez plakala vkuse ale poviem ti vkuse kazdy vravel nechaj ju plakat ved prestane,ale neuveril mi nikto ze ona bola a aj je silna dokaze plakat hodiny,ako pisem hodiny.Vraveli ze ju to prejde ked zacne chodit,figu nepreslo potom ze ked zacne hovorit ze nam povie a prd nic vkuse place,to je nasa dcerka,nervak maly,ale milujeme ju nadovsetko.

missska87
22. okt 2013

Ahoj, ja som mala tiež taký problém, s mojím malým, hrozne reval ale len v noci... nám detská doktorka potom predpísala dithiaden....ale len štvrťku a pomohlo. Samozrejme sme mu to nedávali stále...

lauritta96i
29. okt 2013

nemozu to byt tie afektivne place? vtedy su deticky taki mali nervacikovia ale ak by to bolo len toto tak to prejde skus sa poradit s lekarkou