Čo ste sa pýtali u MUDr. Grochala?

alex5896
5. jún 2023

Ahojte ake otazky vas zaujimali co ste sa pytali u grochala na ultrazvuku? Okrem toho ci je babo zdrave ☺️

trendyy
5. jún 2023

@alex5896 ja nic a to som bola 3x...on rozpraval sam co pozera co vidi ci je vsetko ok.ja som len s laskou a uzasom sledovala🥰

alex5896
autor
5. jún 2023

@trendyy krasne si to napisala nemala si obavy jabuz dva dni stresujem a uz chcem mat po vacsi strach ako zo statnic 😂🤔 cakam dvojicky a to uz mam jedno vymodlene babo ❤️

trendyy
5. jún 2023

@alex5896 mala ale od prvych priznakov az tak ze tie obavy budu uz cely zivot lebo su to nase deti 😉 ale on bol tak prijemny ze ma vzdy vsetko ukludnilo a navyse mam krasne aj fotky ...

trendyy
5. jún 2023

@alex5896 a drzim palce nech je všetko v poriadku a nech sa tešíš z babatiek 🙏🥰

andrea_r016
5. jún 2023

U dr. Grochala sa nemusíš nič pýtať....on ti sám porozpráva ako sa dieťa vyvíja a či má správne rozmery...ukáže ti na sone všetko...ruky nohy chrbatik srdiečko hlávku a tak ...skontroluje či je vyvinute to čo má byť vyvinuté...myslím pohlavie....ďalej skontroluje na hlavné či je nosná prepážka alebo kosť prítomná a vylúči downou syndróm...na záver ti spraví foto 🙂 inak gratulujem k dvojičkám....držím palce a nech sú zdravé 🙂....ja som bola u neho na 3 sonách....vždy poučil ak našiel problém a ak odporúčal ďalší postup....naozaj sa nemáš čoho báť 🙂 je to veľký a skúseny odborník

anita6666
6. jún 2023

@alex5896 či má ešte energiu na blbé otázky budúcich matiek