Májová súťaž s Bioderma

bioderma_lucia
6. máj 2013

Milé mamičky,skúsim aj ockovia, snažilky a nadšenci modrykonik.sk, pripravili sme pre vás súťaž, do ktorej sa môžete zapojiť kedykoľvek počas Mesiaca s Bioderma(do 23.5.2013) a hrať o hodnotné ceny.

Aké sú podmienky a priebeh súťaže?

1. Začíname teraz!
2. Zapojiť sa môže každý tým, že si vo svojom fotoblogu vytvorí album s názvom „Májová súťaž s BIODERMA“.
3. Do albumu si vložte fotku Photoderm Kid. Nájdete ju v albume v mojom fotoblogu, tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bioderma_luc...
4. Následne do fóra pod tému „Májová súťaž s BIODERMA“ uložte váš link na váš fotoblog. Tým sa zaradíte do súťaže.

5. Do svojho albumu budete počas súťaže vkladať vaše fotky. Maximálny počet fotiek je päť, minimálny počet sú dve fotky.
6. Čo má fotka obsahovať? Akýkoľvek produkt Bioderma na čo najnetradičnejšom (zaujímavom) mieste. Kreativite sa medze nekladú. Na fotke môžete byť aj vy alebo vaši drobci. Používanie rôznych kreatívnych techník je povolené.

7. Zapojiť sa do súťaže môžete kedykoľvek do 23.5.2013. Presne o polnoci súťaž skončí.
8. Následne tím ľudí zo spoločnosti Bioderma vyberie tri výherné fotky. Vyhlásenie výsledkov bude do 26.5.2013 do polnoci.

Odmeníme TRI najzaujímavejšie fotky, ktoré získajú nasledovné ceny:

1.miesto: Starostlivosť o pokožku celej rodiny v hodnote 800€
2.miesto: Starostlivosť o pokožku celej rodiny v hodnote 400€
3.miesto: Balíček na leto s ochranou proti slniečku pre mamičku a dieťatko v hodnote 100€

Veľa šťastia všetkým 🙂

huxy
27. máj 2013

@lalai v bode 1.píšeš: hlavne to znamena ze nie fotky "ukradnute" od niekoho ineho ale vas z VASEJ TVORBY
a presne skopírované fotky z netu /teda v úvodzovkách ukranudté/ mali viaceré fotoblogy.

huxy
27. máj 2013

@boise to čo píšeš je možno pravda.ale neviem,ja keď niekde čítam,že vložte vaše fotky,tak ma nenapadne,že šľohnem fotky z netu,upravím a budem ich vydávať za svoje.len toľko,neviem prečo tu dookola musím písať to isté.

lalai
27. máj 2013

@huxy myslim si ze skopirovane foky Biodermy sa nepovazuju za ukradnute (pretoze ratali s tym ze ak povolia kreativne techniky budu mamicky pouzivat foto Biodermy) a ak ich vlozis do svojho obrazka tak ten obrazok/fotka je tvoja.

huxy
27. máj 2013

@lalai asi nevieš,o čom konkrétne píšem.píšem o skopírovaných fotkách výherkýň tretieho miesta.kde jedna skopírovala fotky z mesiaca /vložila tam potom produkty biodermy/,alebo druhá skopírovala jednu fotku dojčenských fľašiek /ktorú som ja našla na google za pár sekúnd/,a tiež na jednej len vložila produkt biodermy.o tom to je,že boli tu oveľa kreatívnejšie fotoblogy,kde si mamičky dali námahu s fotením,vymýšľaním,a niekto si len niečo posťahoval za chvíľku z netu,trochu upravil,a vyhral.

lalai
27. máj 2013

@huxy uz rozumiem, no nemozno ich kritizovat, urobili co chceli, co vedeli, co si mysleli ze sa bude pacit. Co nie je zakazane je povolene a rozne techniky povolene boli takze kludne to mohlo urobit dalsich 100 mamiciek. No a ked sa to timu pacilo a vybrali tak asi vedeli preco..mozno sa im viac pacil napad, myslienka ako prevedenie. Kazdopadne tak mohol urobit ktokolvek a akokolvek takze si myslim ze tu nie je vhodna kritika autoriek albumov, a ani timu pretoze vedeli co zadavaju a predpokladam ze aj vedeli ako budu mamicky reagovat a tvorit...

rora
27. máj 2013

@huxy nie len kde si dali namahu,ale aj kde realne vlastnia nejaky produkt od Biodermy... lebo som si myslela ze aj to je podmienka sutaze kedze v pravidlach islo o "Čo má fotka obsahovať? Akýkoľvek produkt Bioderma "

millada
27. máj 2013

Nechapem, ako moze niekto kritizovat vyber vyhercov. Sutaz si robila bioderma, tak si aj vybrala za vyhercov tych, ktorých fotoblogy sa im pačia. A hotovo!!! Ich vyber, ich vkus. Ja osobne by som tiez vybrala albumy s vlastnymi fotkami, s detičkami a nie stiahnute z netu.
Ked si ty (teraz myslim tie, čo tu dookola kritizujete vyhercov) spravis svoju sutaz a vyberies si svojich vitazov, tak je to tvoja vec, koho si vybrala, komu posles vyhru a nikto to nema pravo kritizovat.
Ja chvalim vsetky zučastnene, čo spravili krasne albumy s vlastnymi fotkami, ale teda chvalim aj tie, čo stiahli fotky a upravili, ze ich to aj vôbec napadlo...
Blahozelam vyhercom 😵 Mne sa najviac pačil album na druhom mieste od @boise 😉

huxy
27. máj 2013

@lalai už to tu píšem dookola.ale každý normálny človek myslím pochopí,že keď máme vkladať VLASTNÉ FOTKY,tak nebudem kopírovať fotky z netu,nie?

huxy
27. máj 2013

@millada no kritizovať výber výhercov.na začiatku boli stanovené pravidlá,a z toho mi vyplýva,že výhercovia ich porušili /či už vedome,či nie/.a vlastne som doteraz nedostala odpoveď od @bioderma_lucia ako to je s tým "čo má fotka obsahovať?akýkoľvek produkt bioderma" tiež som myslela,že fyzicky musí človek odfotiť fyzickú biodermu a po druhé,že vkladať vlastné fotky.

lalai
27. máj 2013

@huxy kazdy ma na to asi iny pohlad, ja si myslim ze ak staihnem foto z netu a prerobim ju ta nova foto je moja, a aj keby som stiahla 20 fotiek a upravila do jednej aj ta jedna je moja...ale ako hovorim kazdy ma iny nazor..

huxy
27. máj 2013

@lalai no to je vec názoru.ale stále tu píšem,vkladať vlastné foto znamená buď tú danú fotku odfotiť,alebo si ju zohnať od známeho,ale určite nie skopírovať z netu.
ale ja by som naozaj len chcela vyjadrenie od lucie,lebo nie som jediná,ktorá má na to takýto názor.fakt mi nejde o tú výhru.ale som celkovo znechutená zo súťaženia,keď vidím,že niekto za max.5 minút námahy vyhrá,a maminy čo venovali minimálne hodinu do tvorivosti,tak si môžu pískať.ale to je vedľajšie.

millada
27. máj 2013

@huxy , no asi neporusili tie pravidla, ked vyhrali 😅

huxy
27. máj 2013

@millada tak mi prosím napíš vlastný názor,keď si prečítaš tieto veci,ako by si to pochopila ty:
"čo má fotka obsahovať?akýkoľvek produkt bioderma" a "vkladať vlastné fotky"
a či je teda v poriadku,že niekto si len skopíruje hocijaké fotky z netu,trochu upraví.a žiadny fyzický výrobok biodermy na nich nie je,tiež len fotomontáž

saska73
27. máj 2013

jas om nahnevaná len na seba 😠 pretože som na tú súťaž zabudla a nápad v hlave bol 😀 😉 nevadí - o rok idem na to 😉

výhercom srdečne gratulujem 😉

vejinka
27. máj 2013

baby kaslite na to vzdy tu budu jedny tvrdit to a druhe ono..proste tie co sa s tym narobili a vymyslali su sklamane a bodka a ja som medzi nimi a nehanbim sa to napisat -povedat nahlas lebo ozaj to nieje voci nam fer! ale budis vyhry su rozdane sutaz je uzavreta ale mozme si kazda napisat svoj nazor na celu sutaz ...je sloboda slova tak nas nechajte sme rozcarovane nahnevane a pravom urazene..!

chillinka_ali
27. máj 2013

takáto sútaž bola aj na Mojasvadba.sk minuli mesiac a tiež sa toto riešilo lebo vyhrali aj fotky stiahnuté z netu a upravene. Vtedy som mala v albume 4 fotky (album ešte mám uložený na mojej svadbe) a nekritizovala som vyber vítazov, že prečo vyhrali babi čo mali fotky z netu a nie ja ked som mala ušite šatičky pre vyrobky a narobila som sa na to. Ja som im to želala............ Je to ich sutaž a oni aj vyberaju vítazov. Popravde ja som nečakala že vyhram, tu foto som tam dala lebo ma to práve napadlo a chystala som aj pofotit niečo ale nestihla som. Je mi luto že niekto sa citi ukrivdeny alebo ma pocit že to je nespravodlive. Ale všetky fotky splnaju pravidla... GRATULUJEM výherkyniam ;)

huxy
28. máj 2013

@chillinka_ali je to už úplne jedno,aj tak sa už nič nezmení,nevyrieši.ja na mojasvadba nechodím,tak netuším aké fotoblogy vyhrali tam.ale aj teba sa spýtam,ale prosím odpovedz si úprimne,nemusíš sem,stačí ak si odpovieš sama,čo pochopíš,ak si prečítaš takéto pravidlá:
"čo má fotka obsahovať?akýkoľvek produkt bioderma" a "vkladať vlastné fotky"
tak naozaj neviem,či len ja /a pár ďalších maminiek/ som to pochopila tak,že vo fotoblogu máme použiť vlastné odfotené fotky /hocijako upravené,a nie len stiahnuté z netu/ a že tam má byť reálne fyzicky nejaký bioderma produkt /a nie len fotomontáž tiež stiahnutá z netu/.je diskutabilné,či všetky fotky spĺňajú pravidlá.je nás viac,čo sme pochopili pravidlá,ako ja.nabudúce by to malo byť ešte zrozumiteľnejšie napísané v pravidlách,aby sme sa vyhli takýmto debatám,ako napr.použiť môžte AKÉKOĽVEK fotky, aj fotky stiahnuté z netu, nemusí obsahovať reálne produkt bioderma...

huxy
28. máj 2013

len pre zaujímavosť,dala som si tú námahu a prešla všetky súťažné fotoblogy /teda už okrem tých,ktoré maminky už vymazali/, a je naozaj zaujímavé,že vo všetkých som našla len 2 fotoblogy,kde autorky použili stiahnuté fotky z netu vo všetkých svojich fotkách + 2 fotoblogy, kde autorky použili asi na dvoch fotkách takéto stiahnuté fotky,ostatné fotili sami.a sranda,že práve tieto fotoblogy vyhrali 😲 tak inak naozaj potom neviem,kto zle pochopil pravidlá,keď všetky ostatné súťažiace maminky sami tvorili a fotili 😒

huxy
28. máj 2013

🙂

sysi2210
28. máj 2013

prosím ťa dievča "HUXY" už to nerieš, zabíjaš tým svoj čas čo môžeš venovať deťom, keď som si teraz prečítala ako si to tu komentovala ... vážne uvažujem o tvojom zdravý. Inak neviem či poznáš nie je dôležité vyhrať ale zúčastniť sa, ak raz aj tvoje deti budú takéto ako ty, vôbec ti to nezávidím. zmier sa s tým že si nevyhrala a teš sa s tými čo vyhrali. o tom súťaže sú. Keď je raz napísané že: Kreativite sa medze nekladú. Na fotke môžete byť aj vy alebo vaši drobci. Používanie rôznych kreatívnych techník je povolené. Cháp to tak že je dovolené všetko. Vieš ono možno ľudia posťahovali fotky z netu aj z toho dôvodu že výrobky doma nemajú, či mali si ísť rýchlo kúpiť a potom súťažiť o niečo čo si kúpili? To ti dáva logiku? Mne nie! Ja súťažím tiež o veci ktoré doma nemám.... Mne sa výber páčil a bol podľa mňa dobrý. A nereaguj na moju správu iba si ju prečítaj, lebo ja na tvoju už reagovať nebudem. aj som dlho uvažovala či napíšem, ale proste nechápem ťa.

rora
28. máj 2013

@sysi2210 niektore vety v tvojom komentari si si mohla odpustit, je to trosku urazajuce a neda sa na to nereagovat.Nie je dolezite vyhrat ale zucastnit sa - s tym suhlasim, no mnohe keby sme lepsie vedeli o co tu ide, tak by sme sa ani nezucastnili. A ja tiez. A mne dava logiku ked sutazia ludia co danu znacku aj pouzivaju, ved bioderme ide hlavne o to, aby ludia kupovali ich vyrobky. A preto si myslim ze mali vybrat spomedzi ludi ktori realne ukazali ze vyrobok ich znacky doma maju/mali. Toto je podla mna celkom logické....

huxy
28. máj 2013

@sysi2210 fakt si si to mohla nechať pre seba.ja som tu nikoho,ani teba neurážala,tak sa o to nesnaž ani ty,dobre?a vôbec nechápeš,o čo tu ide.tak ty do mňa nerýp.
a okrem toho,ak bude moje dieťa ako ja,ja budem naň pyšná.vôbec ma nepoznáš,tak neviem prečo ma urážaš.ide tu o spravodlivosť a férovosť,ale zjavne si to nepochopila.keby boli dostatočne vysvetlené pravidlá,tak to tu celé ani nemuselo byť.

115simi
28. máj 2013

tak sa aj ja posťažujem 😀 manžel išiel na týždeň do Singapúru 😎 tak som mu nabalila poctivo krémik a kázala aby ho tam pofotil. keď prišiel s fotkami tak som si bola istá, že vyhráme ... a to fakt, no lenže chcela som dať fotky do PC a tam nič, oooo čo sa deje? a na karte vírus ☹ vo foťáku ich ukazuje ale do PC sa to nedalo dať ani cez kábel smola 🙂 tak som potom porobila iné foto ale už ma to nehnevá 🙂 mam nato veselé spomienky ako každý v našom okolí sa smial, že trepal krém na opačný koniec sveta 🙂 vláčil ho tam so sebou (aj tie príbehy stály za to) a nakoniec nič 😀, inak by som ja bola víťaz určite 😀 no nič to len tak ešte raz blahoželám výhercom 🙂 😲