Používať krém s ochranným faktorom pre dieťa počas cesty autom?

bioderma_lucia
19. apr 2012

To, že používame ochranu pred slnkom pre nás a naše detičky počas opaľovania na dovolenke je dnes už pravdepodobne samozrejmosťou. Ale ako je to s používaním krémov s ochranným faktorom pre naše deti počas cestovania autom? Chránite dieťa pri cestovaní? Pribaľujete do príručnej tašky aj krém s ochranným faktorom pre vaše dieťatko? Natierate deti, keď sa v lete vyberieme hrať von na pieskovisko? Zaujímajú ma vaše skúsenosti, napíšte nám svoj názor.

bioderma_lucia
autor
20. apr 2012

Mamicky, ake su vase skusenosti? Budem rada, ked napisete vase nazory.

matsches
21. apr 2012

My sa chránime stále. Aj počas prechádzok, aj v tieni. Teraz, keď nám začína slniečko krásne hriať už začíname s ochranou. Mnohokrát vidím mamičky, ktoré nechajú svoje deti sa hrať v horúčavách okolo obeda....a určite nie sú chránené. Potom prichádzajú na pohotovosť a tvrdia, že to na slnku nebolo.

mirinecka
21. apr 2012

svoje deti som chránila ale s mierou, netreba to preháňať ani krémami, predsa len pokožka musí aj dýchať, cez leto, keď svietilo slnko tak som natrela deti krémom, na jar to neriešim to slnko neni také ostré, a počas najsilnejšieho slnka okolo 11.00-15.00 sme aj tak vnútri lebo vtedy mi spia 🙂, v aute som nenatierala, jedine keď som vedela že pojdeme von a nie na návštevu. Ked boli bábetká v hlbkom kočíku tak som nenatierala ničím lebo boli v podstate stále v tieni 🙂 Nakoľko ja sama som trpela ekzémami tak to s kozmetikou u nich vôbec nepreháňam, a aj tak starší tento rok začína mať lišaje 😠 . Ešte sme spálený neboli a to máme citlivú pokožku 🙂 a keď aj krém tak kvalitný min. 30faktor a v lekárni 🙂