Kúp si práčku Samsung Eco bubble a získaj peniaze späť a k tomu Smartphone

samsung_silvia
10. máj 2012

Počas kampane Mesiac s práčkou Samsung máte ako užívatelia Modrého koníka prví na Slovensku možnosť kúpiť si práčku SAMSUNG WF1602WCC v akciovej cene iba 309 EUR v NAY Elektrodome - www.bit.ly/ecobubblesamsung

Ak túto akciu využijete, možete na Modrom koníku vyhrať peniaze za nákup späť a k tomu vám pribalíme moderný Smartphone Samsung Galaxy Ace S5830 v hodnote 179 Eur. Pozrieť si ho môžete tu www.bit.ly/sutazsamsungsmartphone

Ako na to?

1. Napíš do tejto témy recenziu na novú práčku SAMSUNG WF1602WCC, ktorú si si kúpila. Pridaj dátum, miesto a číslo pokladničného bločku z nákupu.

2. K príspevku pridaj fotku novej práčky a nafotený bloček z NAY ELEKTRODOMu.

3. Zverejnením príspevku si v hre.

4. Výhercov vyberie Samsung team z vašich recenzií a výhercov zverejníme každy štvrtok 17.5., 24.5 a 31.5. po 12:00 hod. v tejto téme a u nás vo fotoblogu samsung_silvia.

Prajeme vám veľa dobrých rokov s práčkou Samsung a držíme palce v súťaži.

Samsung Team

mikadooo
17. máj 2012

sorry ale u mna mal modry konik doteraz technicku udrzbu.... :/

mikadooo
17. máj 2012

no toto :((( som sklamana, fasa.

mikadooo
17. máj 2012

mozem sa este zucastnit????? Ako je to mozne ze modry kono robi hodinu pred uzavierkou technicke udrzby 🙄

samsung_silvia
autor
17. máj 2012

@mikadooo to mi je luto, ze MK nefungoval, to ja nedokazem ovplyvnit, ale ostavas v hre.

mikadooo
17. máj 2012

Vďaka 🙂. Už som sa vyplakala trochu, pozerám, že ostatní tu normálne fungujú, tak toho kto mi to spravil pozdravujem a prajem mu...ale vlastne nič, však som šťastná mamina krásneho dieťatka a teraz už aj majiteľka novej práčky 🙂. A ten smartfón si snáď jedného dňa nájdem pod stromčekom... :D
Gratulujem rohypnolke a ďakujem za druhú šancu. Aspoň môžem ešte čo-to potestovať :D.

samsung_silvia
autor
17. máj 2012

@susul ahoj, prave som volala na nay infolinku s otazkou aku maju dobu dodania. Tak doba dodania je do 7 pracovnych dni, zvycajne je to do 4-teho dna dorucene. Dorucovane su kurierom. Pracky su skladom, takze nie je problem 😎

susul
17. máj 2012

@samsung_silvia dakujem ste zlata, uz sme objednali, tak dufam, ze budeme spokojni 😉

susul
17. máj 2012

@samsung_silvia taak to som fakt necakala, uz mi prisla aj sprava, ze pracka je nachystana na expedovanie v centralnom sklade. Klobuk dole a palec nahor 😲

rohypnol1
19. máj 2012

Ja strašne moc ďakujem, v živote som nič tak hodnotné nevyhrala, novú práčku sme sa s mužíčkom odhodlávali kúpiť strašne dlho. Teraz neľutujem. Mám za sebou prepratú testovaciu sobotu a musím povedať, že neviem ako som doteraz mohla sušiť prádlo v paneláku bez 1200 otáčkovej práčky. Niekedy fascinovane hľadím do bubna a pozorujem bublinky : -) Moja rodina neverí, že som vyhrala – vraj v tom bude nejaký háčik a baby z modrého koňa, ktoré ma poznajú osobne a boli omrknúť mašinu v mojej kúpeľni, zvažujú kúpu :- P ĎAKUJEM! P.s. Tento týždeň nebol nijako pekný až do štvrtka – odvtedy zdobí moju tvár široký úsmev: -) A dúfam, že ma nebudú fotiť pri preberaní výhry, musela by som začať chudnúť...😀

mikadooo
21. máj 2012

Ahojte, ja znova po víkende suším prádlo, znovu sme skúsili na látkové plienky eko-program na 15 stupňov, plienky čistučké, voňavé a skúsila som tentokrát na naše prádlo program Outdoor care, nakolko sme boli na vidieku, tak som myslela ze to je na nejake extra znecistene pradlo alebo co. az potom som si precitala, ze to je skor na setrnejsie pranie nepremokavych veci 🙂. ALe kazdopadne, pradlo sa vypralo. No a potom este standardna 15-minutovka s bielym pradlom. Vyskusali sme aj odlozeny koniec, funguje ;). Pomedzi to hokej, a zrazu bolo zas po vikende :D. Pekny tyzden vsetkym!

minnehaha2005
21. máj 2012

no, tak my sme dnes objednali pracku, tak dufame, ze do stvrtka dojde. Sice som ju uz objednala vo stvrtok, na moje nemile prekvapenie, moja objednavka nepresla. ☹ uz sa nasej novej pracky, nemozeme dockat.

susul
21. máj 2012

Recenzia na pracaku:
Nakolko nam po 6 rokoch dosluziala pracka , bolo treba kupit novu a volba padla na Samsung, ktory som si bola osobne pozriet v Nay. Nakolko u nas v ZA nebol prave na predajni, riesila som objednanim cez net, bola som fakt milo prekvapena, ako promptne reagovali, lebo na druhy den rano o 8 hodine uz stala u nas v chodbe pracka znacky Samsung. Pevne verim, ze nas caka vela spokojnych rokov prania.

Prevedenie/dizajn pracky: pouzity material zodpoveda cenovej kategorii práčky nie je to nic vyblaznene, ale pouzite plasty posobia odolne ako na pohlad tak i pri dotyku a pouzivani.
"suflik" na pracie prostriedky je rozdeleny na tri casti - predpierka, pranie, avivaz/skrob, co ocenujem je moznost vytiahnutia sufliku a moznost jeho opachnutia ako i jednoduchy pristup na udrzbu priestoru kadial putuje prasok a ostatne prostiredky na pranie do pracky k pradlu.
Dvierka pracky tvori kombinacii sklo a plastova obruba, ktora je upravena formou leskleho nerezoveho nastreku/folie, pri dotyku ostavaju otlacky, ale to je zalezitost len ciste esteticka. Otvaranie a zatvaranie ide velmi lahko.
Bubon pracky - diamantovy je skutocne i na dotyk jemny, co velmi ocenujem su drobne dierky v bubne, nakolko predchadzajuca pracka mi zozrala velmi vela snurok z teplakov, mikin a vetroviek. Tesi ma, ze teraz to nehrozi.
Displey, kde uvadza cas trvania programu - malicky, ale svoj ucel plni.

Pracie programy: pracka disponuje 6 programami prania, ktore pokryju bezne potreby kazdej domacnosti. Standardny program prania super eco wash, bavlna, syntetika, outdoorove oblecenie, vlna/jemne pranie a rychle prane -15 minut. Moznost namacat a odstredit tiez vítana. Pre mna maximalne postacujuce. V programoch na pracke sa da zorientovat intuitivne i bez predchadzajuceho studovania manualu - chvalim.

Manual k pracke je zrozumitelny, vytkla by som len to,ze su tam spominane i funkcie, ktore tento model nema, takze informacie som si musela vyfiltrovat. Ale zaujala ma funkcia eco cistenia bubna pracky od necistot a bakterii, ktorym disponuju pracky tejto znacky. Nakolko preriem i plienky pre syna, tak staru pracku som pravidelne cistila a toto sa mi podla popisu velmi pozdavalo. Celkovo hodnotim logiku vyobrazenia programov i ostatneho na pracke ako vlemi intuitivne a clovek si vie s tym poroadit i bez siahodlheho studovania programu.

Parametre pracky: rozemerovo pracka vhodna i do malych panelakovych kupelni, ako je ta nasa. Spotreba vody 48L, spotreba energie 1,02 kWh, pracka si vie zvazit a davkovat vodu podla mnozstva pradla, funkcia odlozeneho startu ( mala som aj na starej pracke, ale nevyuzivala som), kapacita 6 kg, samocistiaci filter, keramicke vyhrevne teleso. Decka poistka (ocenujem, kedze gombiky su pre 4 rocneho chalana velmi lakave a dostupne), volba teploty, volba otácok odstredovania, moznost nastavit si pranie podla znecistenia bielizne, moznost pridat plakanie plus aj s predpierkou. dlzka standardneho prania 2 hodiny

Hodnotenie vyssie uvedeneho + subjektivne postrehy z prania:
pracka sa da lahko ovladat, umoznuje velku variabilitu v kombinacii teploty, otacok ostredovania, nastavenia podla intenzitiy znecistenia. Takze si pranie namiesa clovek podla potreby. Cas prania prania oproti mojej starej pracke o hodinu kratsi a postacujucu, kapacita pracky o 1kg viac, kedze sme uz 4 tak tiez vítane.
Testovana bola na syntetike - manzelov cyklo dres, moje veci z posilovne a z behu - ciste vonave,
Latkove plienky - flaky oprate, plienky makkulinke na dotyk , prane na bavlne pri 60 tke, ostredovanie na 800,
tmave pradlo a svetle pradlo prane na programe super eco wash, flaky vyprane, pradlo ostredovane na 800, nebolo az take pokrcene, kedze bolo teplo suche bolo do poobedia.
Zopar flakov som i nafotila pred pranim i po oprani, pradlo je este pred zehlenim, to len pre predstavu - flaky boli z blata, cokolady, bezne zaspinene ponozky + flak od ciernych ribezli. Prane s komercnym pracim praskom.
Hlucnost (po rozhovore s predajcom v Nay, som mala z toho najvacsie obavy) absolutne akcepotvatelana porovnatelana s prackou, ktoru sme mali predtym. Jedine, co ma zaskocilo bol zvuk, ktory pracka vydava, ked napusta vodu na plakanie. Akoby voda bola hadicou vhanana pod vysokym tlakom a hadica akoby vibrovala. Pri starej pracke, sa mi to nedialo.
Celkovo hodnotim pracku ako fajn pomer cena vykon, nakolko je absolutne porovnatelan s prackou, ktoru sme mali predtym, kde cena bola niekde uplne inde. Perie kratsie a zmesti sa mi tam o kilo pradla viac. Zatial je dojem dobry i ked spokojnost s prackou urcite preveri najma cas. PRANIU ZDAR!

susul
21. máj 2012

este doplnam udaje ohladom dokladu o kupe, takze objednavane cez net, cislo dodacieho listu 28867889, dátum 18.5.2012, cislo objednavky su tam dve pod sebou, fakt netusim ktore je to spravne tak 3310203884 a druhe cislo je 3002047614

susul
21. máj 2012

aaaa este super ciste ponozky mi neulozilo do fotiek 😉

samsung_silvia
autor
22. máj 2012

@mikadooo som rada ze si s prackou spokojna 😉

samsung_silvia
autor
22. máj 2012

@minnehaha2005 drzim palce, aby sa problemy s objednavkou vyriesili a pracka dorazila cim skor

mikadooo
22. máj 2012

no zatial maximalne 🙂

samsung_silvia
autor
22. máj 2012

@susul vdaka za recenziu a drzim palce

susul
22. máj 2012

@samsung_silvia dakujem, potesilo 😉

mikadooo
22. máj 2012

@samsung_silvia
Ešte k recenzií som zabudla údaje o nákupe, takže dátum bol 13.5.2012, miesto: kúpené cez internet, myslím že práčku doviezli zo zlatých pieskov, aspoň som to malá nastavené pri objednávaní,a číslo faktúry je: 3310203812

minnehaha2005
23. máj 2012

@samsung_silvia ano, vyriesili, dakujem. Stahujeme sa do noveho bytu v pondelok, a v pondelok nam pride pracka a neviem sa dockat, kedy zacnem prat... a to myslim vazne. 🙂

mikadooo
24. máj 2012

U nas bola vcera sestra prat, ze chce oskusat ten zazrak, co okolo neho tolko vyspevujem, kym si ho kupi :D. Tak sme mali pranie aj klebetny kruzok, parada. Skusila si eco bubble pranie a na biele som jej poradila moju oblubenu 15-minutovku, spokojnost velka, takze dnes ide objednavat ;).

samsung_silvia
autor
24. máj 2012
mikadooo
24. máj 2012

Tesim tesim strasne moc, predychavam...tak tomu hovorim kupa storocia 🙂

susul
25. máj 2012

pridavam dalsi postreh z prania postelneho pradla praneho na 60stupnov pouzity system eco wash cotton, pradlo ciste a makkulinke, fakt neviem v com je ten figel oproti mojej starej pracke, ze je pradlo po oprani take jemne i bez avivaze (tu nepouzivame uz dlho). Mozno prave diamantovy bubon alebo technologia eco buble, ktozeho vie, hlavne ze je ciste a makkulinke.
Jediny program, ktory zrjeme v dohladnej dobe nepouzijeme je asi 15 minutovy expres program 😀 , nakolko sme zacali s prikrmami a flaky su na vsetkom, nie len na obleceni a starsi syn konzumuje svoje jedlo velkou rychlostou, aby stihol vsetky povinnosti, ktore ho cez den cakaju a nejaky flak od paradajkovej polievky na tricku a teplakoch neriesi. 😉

mikadooo
28. máj 2012

@susul ahoj co sa tyka tej hlucnosti pri napustani vody, skus trochu priskripnut kohutik od ventilu, cez ktory ide voda do hadice. Mne to pomohlo, vlastne tym zmensis prietok vody.

susul
28. máj 2012

@mikadooo jej diky, no vyskusam, lebo manzel to kukal a hovril, ze to je tlak vody. Vsimla som, si ze ste pisali, ze ste skusali 15 minutovy program na latkove plienky, aj my ich pozivame, ale to ste asi nemali z "bezneho " pouzita, ze? Alebo som to len zle zaregistrovala. Mne sa to zda strasne kratko na opratie.

mikadooo
28. máj 2012

@susul Ahoj nie, plienky som neprala na 15 minut, to by asi nevypralo, neviem. Periem ich na tom Eco Wash programe. Pekne sa vyperu, nemam ich vsak zakakane, pouzivam separacky, takze su len od cikov 🙂.

susul
28. máj 2012

@mikadooo plienky aj ja periem na Eco WAsh a musim uznat, ze tam som si vsimla, najvacsi rozdiel oproti predchadzajucej prace, su uzasne makkulinke, hlavne tie z bambusu a i napriek tomu, ze ich periem "len" na 40 tke su uplne bez akehokolvek pachu, to predtym som ich prala na 60 tke a stavalo sa mi, ze ich bolo citit i napriek tomu, ze nasa stara pracka prala o hodinu dlhsie. Ako som uz pisla vyssie, u nas asi 15 minutovy program moc velke uplatnenie zatial nenajde, mozno neskor, ked sa vratim do prace a chalani trochu podrastu.
Skoda, ze sa recenzia neda doplnat, lebo kazdym dalsim pranim som spokojna a manzel je este spokojnejsi, lebo jemu sa velmi paci spotreba vody a elektriny 😀 a to nasa stara pracaka bola z energetickej triedy A+, takze tiez nemala nejaku brutal spotrebu. PS: gratulujem k vyhre a prajem veeeela napratych hodin 😉