Kúp si práčku Samsung Eco bubble a získaj peniaze späť a k tomu Smartphone

samsung_silvia
10. máj 2012

Počas kampane Mesiac s práčkou Samsung máte ako užívatelia Modrého koníka prví na Slovensku možnosť kúpiť si práčku SAMSUNG WF1602WCC v akciovej cene iba 309 EUR v NAY Elektrodome - www.bit.ly/ecobubblesamsung

Ak túto akciu využijete, možete na Modrom koníku vyhrať peniaze za nákup späť a k tomu vám pribalíme moderný Smartphone Samsung Galaxy Ace S5830 v hodnote 179 Eur. Pozrieť si ho môžete tu www.bit.ly/sutazsamsungsmartphone

Ako na to?

1. Napíš do tejto témy recenziu na novú práčku SAMSUNG WF1602WCC, ktorú si si kúpila. Pridaj dátum, miesto a číslo pokladničného bločku z nákupu.

2. K príspevku pridaj fotku novej práčky a nafotený bloček z NAY ELEKTRODOMu.

3. Zverejnením príspevku si v hre.

4. Výhercov vyberie Samsung team z vašich recenzií a výhercov zverejníme každy štvrtok 17.5., 24.5 a 31.5. po 12:00 hod. v tejto téme a u nás vo fotoblogu samsung_silvia.

Prajeme vám veľa dobrých rokov s práčkou Samsung a držíme palce v súťaži.

Samsung Team

susul
30. máj 2012

taak a idem este doplnit svoju recenziu o nove zistenia. Stale mi vrtalo v hlave, ze bolo by fajn mat nejaky podklad o tom, ze pracka skutocne operie so spotrebou, ktoru uvadza vyrobca. Predsa len je to jeden z faktorov, ktory kupujuci zvazuje a kedze tu sa spotreba energie ma spojit i s ekologickym systemom prania z bublinkami, ako tu uz bolo viackrat spomenute, tak som zabehla do elektrarni pozicat merac spotreby, ze to preverim. Po prestudovani ako to spustit som nalozila pradlo a pustila pracku vid foto na programe super eco wash, 40 stupnov, odstredovanie na 800 otackok. Nafotila som i merac a spotreba mi vysla 1 KW, resp. 1,0 W takze overene, preverene nafotene. Verim, ze to tym, co zvazuju nakup pracky. PS inak navod pri meraci napisany tak, ze keby bol takyto manul ku pracke tak asi ani neoperiem. Testovala som ho uz na varnej konvice a veu som pri nom maturovala veru riadne.

samsung_silvia
autor
30. máj 2012

@dugyna motor pri modely WF1602WCC je pouzity invertorovy s remenom
z vlastnej skusenosti mozem povedat ze je ticha 😎

a k tej zivotnosti, neviem ci je aj niekde udavana takato informacia nakolko to zavisi od pouzivania, ale pre prvky ktore pouziva samsung ako keramicke vyhrevne teleso, cistenie bubna, eco pranie v prackach predlzuje zivotnost 😉

susul
30. máj 2012

pokial ide o zivotnost, tak pri diagnostikacii nasej pokazenej pracky, opravar vyvolaval informaciu o pocte napratych hodin a on vtedy hovoril, ze pracky su testovane na 2000 hodin prania. Ked som sa na to pytala v Nay, ked som bola pozerat pracku, tak mi predavac povedal, ze to testuju az na 5000 hodin prania, ze tolko by ta pracka mala vydrzat. No tak teraz babo rad, kto mal z tych mudrych muzov pravdu 😉

dugyna
30. máj 2012

@samsung_silvia ok a da sa zapojit do sutaze aj ked nam ju dovezu az v piatok? ako uz sme ju kupili doklad o kupe mam staru pracku mozem tiez odfotit..len novu nam donesu az v piatok..

samsung_silvia
autor
30. máj 2012

@dugyna bohuzial bez fyzickej pritomnosti pracky sa neda napisat recenzia ☹

minnehaha2005
30. máj 2012

@mikadooo tu je link na tú hadicu aqua stop, zajtra ju ideme kúpiť, http://www.nay.sk/110803-xavax-aqua-stop-hadica...

minnehaha2005
30. máj 2012

Dodatok ku mojej recenzii:
1. Bubon je obrovský, ja ho zbožnujem. Oblečenie je jemné, akoby prané v rukách..
2. Keď sme sa s manželom rozhodovali akú práčku, rozmýšľali sme ešte nad LG, pretože tam majú program nazývaný Babycare, keďže máme babätko. Malý má tiež citlivú pokožku. Použili sme na jeho prádlo funkciu Rinse+, a prádlo je mekkulinké, a ani máčny mak zvýšku prádla. Ďalšiu extra funkciu, ktorú sme použili pri praní je Instensive. Manžel na ceste do práce autobusom, mal v aktovke obed, a pretiekol ten obed na jeho košeľu, pretože si ten svoj obed nedal do igelitky. Pridávam foto, košeľa pred a po prani s funkciou Intensive.

3. Ešte viac oceňujem 15 minútovú funkciu, teraz periem všetko... kvôli sťahovaniu, papuče, veci, ktoré mi malý stále hádže do vane, keď je plná vody, vankúše, mop. Manžel je alergik, takže stále musíme eliminovať prach v našom byte a vo veciach. 15 minutová funkcia je nato ako stvorená.
4. Pridávam ešte jeden postreh, oceňujem možnosť výberu otáčok pri odstredovaní. Dávam nižšie otáčky pri praní uterákov, keď vyschnú sú tak mäkkšie. U „starej“ práčke som túto možnosť nemala. Samozrejme, že pridávam aj aviváž, ale to som robila aj predtým aj napriek tomu konečný výsledok bol iný, teda u Samsungu.
5. Máme tvrdu vodu, takže som prenáramne rada, že Samsung WF1602WCC má samočistiací filter a keramické výhrevne teleso. Čo sa týka keramického výhrevného telesa, to nám opäť šetrí energiu, keďže keramika sa ohreje rýchlejšie a na keramiku sa nenanáša vodný kameň. A u samočistiacého filtra, už ziadna použitá chémia na čistenie.Bubon je hygienicky čistý.
6. Čo sa týka hluku, 59dB pri praní a 77dB pri odstredovaní, mi dovoli pozerať TV, kým malý spí, aj keď máme práčku v kuchyni spojenej s obývačkou, a zároveň synátor sa už viac krat nezobudí na tancujúcu práčku po celej kupelni.
V mojom pripade maximálna spokojnosť!

dugyna
31. máj 2012

@samsung_silvia to je skoda :(, lebo aj keby sme si ju chceli zobrat vcera z predajne tak mali len tu vystavenu :(
cize sme si ju ani nemohli zobrat sami..musia nam ju doviest z centralneho skladu..a zavoz sme sa dostali az na zajtra o 15h :(

ale keby som sa predsa len nahodou mohla zapojit pripajam foto s dokladom o vcerajsom zakupeni pracky a foto nasej starej pracky, ktoru sme vcera odpojili a vselo cakame na nasu Bublinku uz sa nevieme dockat :P

luy
31. máj 2012

@susul ahoj to ma zaujíma,to sa dá požičať?za poplatok?

susul
31. máj 2012

@luy pozicať sa to da a bez poplatku, len si zaznacia do protokolu o zapozicani a po 6 dnoch to treba vratit. Ja uz tesutujem na vsetkych spotrebicoch 😉

luy
31. máj 2012

@susul to je super ,bola si ako niekde na pobočke alebo priamo?

susul
31. máj 2012

@luy som si zavolala ni infolinku, ci maju volny merac a potom som bola u nas na zakaznickom centre.

luy
31. máj 2012

@susul si zlatá dík ,určite zajtra začnem vybavovat

susul
31. máj 2012

@luy sikovna vecicka, len ten navod....ten veru nebol blbuvzdorny, ten som studovala a skusala dlho predlho 😉 , ale chlap to zvladne rychlo, len nas tatino je akurat na sluzobke a vrati sa nam az zajtra, tak som si musela vytrapit sama 😲

indiankaindi
23. aug 2013

Ahojte, chcem trošku oprášiť túto tému. Kúpili sme samsung eco bubble, tohtoročnú generáciu a máme veľmi tvrdú vodu. Chcem sa preto spýtať, aké zmäkčovače používate, teda aké sú vhodné pre túto pračku a ktoré sú účinné. ďakujem