V čom je Samsung eco bubble lepšia od druhých pračok?

ingrid2010
11. máj 2012

prečo si mam prave vybrat tuto pračku v com je lepšia od druhých?

samsung_silvia
12. máj 2012

Eco bubble vdaka bublinkam spotrebuje vyrazne menej energie, nakolko sa tie bublinky vytvoria dopredu, dostanu do pradla (a jeho spiny) rychlejsie a efektivnejsie, teda nepotrebuje vysoku teplotu. Setri sa tym energia, spotreba vody (lahsie sa ten prasok potom vyplachuje) a aj samotne pradlo.
Su tiche, lahke na pouzivanie, vdaka eco bubble aj ekologicke a okrem toho su aj pekne na pohlad.

tosomja
12. máj 2012

Treba dať do práčky aj tablety na vodný kameň?
Asi som sa zamilovala do tej práčky 🙂

samsung_silvia
15. máj 2012

@tosomja Ahoj, keramické výhrevné telesá zabraňujú vytváraniu usadenín vápnika, ktoré pohlcujú viac elektrickej energie. Bežné výhrevné telesá vyžadujú použitie špeciálnych čistiacich prípravkov, ktoré tieto usadeniny rozpúšťajú. Schopnosť keramických výhrevných telies rýchlo sa zohriať okrem toho zvyšuje energetickú účinnosť, vďaka čomu bude váš ďalší účet za elektrinu nižší... 😉

tosomja
15. máj 2012

@samsung_silvia tak to je super, do tej našej je potrebné pridávať tablety - hoci nemáme vodný kameň, ale ako ste mohli vidieť na jednej z fotiek, tak nám ju zaplavila žumpová voda a odvtedy smrdí, žiaden prášok, žiadne tablety, ani vyváranie na 90tke s octom - nič nepomáha...

kometa
15. máj 2012

@samsung_silvia
ja by som sa chcela spýtať, aký je rozdiel medzi práčkou Samsung WF 1602 WCC a práčkou SAMSUNG WF 1602 WUV? Túto práčku ...WUV totiž mám a chcela by som vedieť, v čom je lepšia tu prezentovaná ...WCC 😉 vidím rozdiel len v písmenkách a v cene...ďakujem

samsung_silvia
16. máj 2012

@kometa ahoj, su tam rozdiely aj okrem ceny
WF1602WUV ma rozdielnu farbu dvierok (nema chromove dvierka + hacik dveri nieje z kovu ale z umelej hmoty
- nema keramicke vyhravne teleso
- je hlbsia 50,5cm