Bolesť hlavy 4 dni vkuse

honey666
5. okt 2022

Ahojte uz 4 dni ma vkuse boli hlava , aj ked nachvilu prestane proste zase zacne, cele celo az po spanky, niekedy ked sa zohnem az take tlaky.. nikdy ma nezvykla bolievat hlava, a ked uz tak preto ze som nemala kavu, no teraz vypijem denne dve jak stale , pijem vodu viac ako zvyknem , no neviem ani tabletka nezabera.. nie je to nenormalna bolest ale je to neprijemne ked to je uz 4 dni… co mi zaberie ??

honey666
autor
5. okt 2022

@honey666 tlak som mala dnes 115/80 .. to je normalny asi

stellarstar
5. okt 2022

@honey666 ja mam tiež celý týždeň bolesti hlavy a som mala aj vysoký tlak a pulz. Tabletky nezaberajú a som aj nejak unavená. Ale ja si myslím že to bude z počasia

laura164
5. okt 2022

@honey666 pulz si mala aký? Mne pomáha magnézium na tieto bolesti. Tlak mávam 90/60

lucia851
5. okt 2022

@honey666 to bude počasím,mňa hlava bolí už 2 dní v kuse aj manžela dnes bolela hlava

eliska105
5. okt 2022

Takisto... plus sem tam sa mi kruti.. praveepodobne pocasie a pms

yvkay
5. okt 2022

@honey666 aj mňa bolela od piatka do pondelka, presne ako si písala, včera už mi bolo lepšie.neznasam bolesť hlavy 😥

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smileba
6. okt 2022

@honey666 u mňa bola neznesiteľná bolesť hlavy príznakom covidu, skus si urobiť test....hlava ma bolela neskutočne celé 2 týždne a potom to prešlo do zalahnutych uši...kym som sa dala úplne dokopy tak prešiel skoro 1 mesiac....ale bola som tehotná takže ja som moc lieky brat nemohla okrem paralenu

honey666
autor
6. okt 2022

@smileba to mi tiez napadlo ze covid ale test negativny. Tak ja neviem uz. Dnes znova bolesti hlavy, nenormalne tlaky , ja zz nechapem co robim zle

leath
6. okt 2022

@honey666 Dobrý deň..rozmýšľali ste aj nad prírodnou liečbou? Ak by ste mali záujem, napíšte mi.... Z vlastnej skúsenosti viem, že vyskúšanie aj takejto cesty nie je na zahodenie. Ja som trpela bolesťou hlavy celé roky, dnes už je to len sem-tam

mandzula
6. okt 2022

@leath ty mas tusim "liek" na vsetko - alopecia, kurie oka, bolesti hlavy... Zabudla som na nieco?

leath
7. okt 2022

@mandzula mám riešenie na veľmi veľa ťažkosti..to je pravda. Keďže sa venujem zdravotným problemom

ro_manka
7. okt 2022

Mňa oblievala hlava z krčnej chrbtice. Pomohla mi fyzioterapeutka, pravidelne cvičenie. Už sú to 2 roky, čo je to ok 🙂